falcon Hub ti jede mimo pravidla a OP to mají totalně na....

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod M@C » stř 12. dub 2006 20:55:03

GfLion píše:
M@C píše:Emajl uz nechodi na KTT hub nebo co? Ze by dalsi infarkt? Nesmite ho tak zlobit lidi, kdyz Majl vidi spatne sdileni nebo nainstalovanou hru, tak se nastve a zhorsuje si tak zdravotni stav a skracuje si zivot, a to prece nechcete :twisted:


to bylo hodně ubohý, dělat si srandu z něčího zdraví... nečekal jsem že se k tomu uchýlíš... opravdu hodně pod lidskou důstojnost....

Blablabla :D
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod corpse » stř 12. dub 2006 21:07:26

GfLion ubohý jsi ty a všechno co napíšeš. A o důstojnosti už vůbec nemáš co psát. Ale to ví asi každý, kdo čte tvoje nesmysly. Poradím ti- nech toho zavčasu. Za prvé ztrapňuješ se až to snad ani není možné a za druhé snažíš se tady shazovat lidi na které nemáš. Přeber si to, jak chceš já už ti psát víc nebudu, to fakt nemá cenu ty budeš mít pindy o ničem pořád, abys byl zajímavý. Jestli chceš mít poslední slovo za každou cenu, tak se pak nediv. A běž zase brečet, aby se mi zakázalo psát do fóra, hrdino za klávesnicí.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Gr3k0s » stř 12. dub 2006 23:14:28

on je az takovy krutak, ze chtel po nekom at ti bloknou forum?
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod corpse » čtv 13. dub 2006 3:49:07

Jo.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

ty jsi HKTT

Příspěvekod Rebel-Stenly » čtv 13. dub 2006 8:28:15

[quote="corpse"]Jo.[/quote]

proč to tu řešíš vždyt nejsi na HKTT myslim že ti to muže byt trava ne .
Rebel-Stenly
 

No comment ...

Příspěvekod pantata » čtv 20. dub 2006 17:02:43

[17:45] <testovani> ne nejde se pripojit
[17:48] <pantata> zkusil jsem to prehodit do pasive, je to mozne jeste testnout? dik.
[17:49] <testovani> u mne nema Aktive a Pasive pri spojeni na tve IP zaden vyznam
[17:50] <testovani> pouzivas nevhodneho klienta DC !
[17:51] <pantata> no moc na vyber nemam ...
[17:51] <pantata> ptikal ted stahnul soubory i muziku, pokud dobre vidim
[17:51] <testovani> http://strongdc.berlios.de/download.php?lang=cz pouzij tohoto klienta DC
[17:51] <pantata> jo? A to jede na Mac OS X ?
[17:52] <testovani> smyslem site P2P je, byt dostupny vsem uzivatelum, vcetne...
[17:54] <pantata> no prave ...
[17:55] <testovani> k tomu, co jsem uz napsal...kontrola dostupnosti se provadi nepretrzite, nedoporucuji ti experimentovat s nastavenim tak, abych to musel resit
[17:56] <pantata> jezismarija a jak to mam asi otestovat? mozna by opa moh delat nekdo, kdo tomu rozumi...
[17:58] <testovani> nelibi se ti neco?
pantata
 

Příspěvekod M@C » čtv 20. dub 2006 18:01:40

Pantata, tak pojd na HKM, tam se takove sproste buzerace nedockas. Proste netolerantni clovek nepochopi, ze pouzivas MAC OS X, a proto mas jineho DC klienta, ktery nemusi byt plne kompatibilni se vsema. Takovy clovek bude na vsem hledat jen chyby a vsechny zbytecne buzerovat.
Jasne ze smyslem P2P site je byt dostupny ostatnim, ale kdyz jsou nekteri klienti nekompatibilni, tak bohuzel jsi dostupny treba jen 80% uzivatelu, i tak to je porad fajn.
"Kontrola dat se provadi nepretrzite" - muzeme byt radi, ze Mall by nejspis neudelal psychotesty k policii (a ze je na to stary :D ), protoze by nonstop chodil po Trinci a vsechny porad legitimoval a buzeroval.
A ted si pockejem, nez dorazi GF lion aby nam to tady vsechno pekne zduvodnil, jak je uzitecne vsechny porad buzerovat.
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod pantata » čtv 20. dub 2006 18:20:25

Uz jsem si zjistil ip a jsem tam :P
pantata
 

Příspěvekod Buba » čtv 20. dub 2006 19:48:07

M@C píše:Pantata, tak pojd na HKM, tam se takove sproste buzerace nedockas. Proste netolerantni clovek nepochopi, ze pouzivas MAC OS X, a proto mas jineho DC klienta, ktery nemusi byt plne kompatibilni se vsema. Takovy clovek bude na vsem hledat jen chyby a vsechny zbytecne buzerovat.
Jasne ze smyslem P2P site je byt dostupny ostatnim, ale kdyz jsou nekteri klienti nekompatibilni, tak bohuzel jsi dostupny treba jen 80% uzivatelu, i tak to je porad fajn.
"Kontrola dat se provadi nepretrzite" - muzeme byt radi, ze Mall by nejspis neudelal psychotesty k policii (a ze je na to stary :D ), protoze by nonstop chodil po Trinci a vsechny porad legitimoval a buzeroval.
A ted si pockejem, nez dorazi GF lion aby nam to tady vsechno pekne zduvodnil, jak je uzitecne vsechny porad buzerovat.


Uplně s tebou sohlasim, si mysli že existují jen "widle".
No a blbost kvete v každém věku. (Někteří se v Hnojníku koukají do mapy kudy na FM :lol: )
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod Predator » pát 21. dub 2006 8:27:37

No to je jisté kdyby byl Mall polda,tak asi zakáže všem občanům vycházet ven nebo co..a kdo neuposlechne toho zastřelí.
Predator
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 18. zář 2005 7:31:20

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků