Má DC nějaký smysl ?

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Má DC nějaký smysl ?

Příspěvekod Mio » pát 25. lis 2005 12:35:39

Tato otázka mně napadla když jsem si chtěl něco stáhnout z DC na třineckém hubu. Nadšení z velkého výběru různých souborů mě v zápětí přešlo. Našel jsem svou oblíbenou hudební kapelu a zadal stahovat jejich CD. Samozřejmě ve složkách v mp3. Jaké bylo mé překvapení když jsem zjistil, že jednu složku se zhruba 12 skladbami stahuji už asi třetí týden. Průměrně každý den jednu mp3. Upozorňuji, že jsem připojen každý den asi 10 hod. 2 uživatelé kteří vlastní dané soubory jsou připojení taky skoro pořád. Problém je v tom, že nejsou volné žádné sloty. Chci se zeptat : Nejde přidat více slotů, zvýšit rychlost stahování na DC nebo nějak jinak toto vyřešit ? Abych stahoval 12 mp3 - 3 týdny je podle mně nehorázné ! Za reakce děkuji :x
Uživatelský avatar
Mio
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. srp 2005 17:25:51
Bydliště: Třinec

Příspěvekod majkl » pát 25. lis 2005 12:56:14

no to je problem.... vice slotu by urcite slo dat ale zase bude mensi rychlost.... taky obcas stahuju par desitek MB treba x tydnu.... pokud neco chci hned tak si to stahnu z verejnych hubu nebo si to najdu na internetu.....

tohle je proste velke minus dc++
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Příspěvekod Milion » pát 25. lis 2005 13:00:48

Problém s nedostatkem slotů je neustálý. Vhodné je, napsat PM dotyčnému, aby přidělil extra slot např. na jeden den. Mylím, že každý rád vyhoví. Vždycky se dá domluvit.
Uživatelský avatar
Milion
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. črc 2005 8:50:51
Bydliště: 3nec


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků