Situace na DC

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod PUNKolecko » ned 19. úno 2006 17:23:07

Tak jeden za vsechny, zakaz psani cehokoli do main chatu, ano cehokoli, protoze byl sem svedkem i toho ze nekdo neco chtel a EUMall ho proste sestrelil!!
A je jich vic ale ted se tam nedostanu abych ti je napsal(ale abych predesel pitomym ohlasum, cetl jse je a udelal jsem si na ne nazor, a TEN si pamatuju docela presne)

Ale spis se zkus zamerit na to PROC HKM funguje bez pravidel a KTT je bezpodminecne musi mit a to este v tomhle podani s timhle torzem lidske bytosti.
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 17:24:20

Marcus- A ty jsi napsal Luciferce co? Je podle tebe míň, než pytlík exkrementů? Kdybys to přede mnou řekl, tak to je poslední co řekneš se zubama na svém místě.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod GfLion » ned 19. úno 2006 18:08:20

PUNKolecko píše:nepochopeni, ignorace a podrizeni se zbytecnemu autoritarstvi Mallovu, to je tak jedine co vyplyva z Marcusova prispevku. Tak se nedivim ze jemu a jemu podobnym to nevadi, bez ohledu na logiku se podridili trapnym a nelogickym pravidlum KTT hubu a jeste horsiho uplatnovani techto (ale i vlastnich, vymyslenych)pravidel EUMallem. Ale je pravda ze kdo nic nedela nic nezkazi tak to muze byt jejich pripad. beru to nekeri lidi se proste podridi radi a ani jim to moc nevadi, uz to kasu, mame prece svobodny HKM (10.3.1.31) na kterem mimochode probiha vse v pohode a toleranci ostatnich bez jakychkoli pravidel, takze mi chcete rict ze lidi na KTT se nejak lisi od tech na HKM ze se musi ohrazovat fasistickyma pravidlama????
Dobra dobra dobra, vsechno beru. Ale chci aby bylo jasne, ze to co sem cetl o tom ze v pripade problemu nesouhlasu a navrhu na zmeny mame kontaktovat OP je BLBOST!!!, kontaktovat OP EUMalla je NEMOZNE!!!
Podle me je to fasounsky hub (zbytecna pravidla a jejich pan!) a bylo by fer kdyby takovou nalepku dostal!


všichni chápou, jen Ty a Corpse nejste ochotni pochopit?
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod Marcus » ned 19. úno 2006 18:19:33

Corpse: Jestli jsem ji urazil tak se jí omluvím, je to i moje kámoška, představ si... :wink:
PUNKolecko+Corpse: Vidím, že nemá smysl se o tom dál bavit, nechtci nikoho přesvědčovat o správnosti svého názoru. Vy mě taky nepřesvědčíte o správnosti toho svého. Proto je myslím zbytečné se o tom s vámi dál bavit. :wink:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

nevim

Příspěvekod Happy-Gilmore » ned 19. úno 2006 18:28:01

Zdravim!!! Jakoze Malla uz neresim a taky nikomu tady nechcu rict ze treba pravdu nema nebo ma. Ja sem to zazil na vlastni kuzi jak me blbe vyhodil. Na nasem stuzkovacim vecirku sem mel zajistit hudbu nebo jako jediny ze tridy mam pristup na DC++. na HKTT sem se zeptal jestli nekdo nema pisnicku od Karla Gotta James Bond. (synkum se strasne libi pozn.autora) Nikdo neodpovedel, tak sem napsal zadost znova a pridal sem tam k ni ze se ta pisnicka muze jmenovat jinak, ze presny nazev nevim. A zachvili uz mi prisel vzkaz od pana Malla, ze s timhle at si jdu na chat. Sem se ho ptal proc? A on mi dal varovani za poruseni pravidel. Tak sem mu hned napsal ze v pravidlech je napsano, ze hlavni okno slouzi k otazkam atd. (tedka presne zneni pravidla uz neznam) A on mi hned odepsal at s tim jdu na chat. Samozrejme me to hned nastvalo a taky sem mu rekl sve. Ne primo nejak hrube ze je curak atd. Ale proste sem mu rekl svuj nazor a za to sem dostal ban na neurcito. Nechcu tim rict, ze sem ban dostal neopravnene, ale nechapu proc mi dal hned vystrahu za to ze sem polozil otazku a chtel sem na ni nejakou odpoved. Ted mi pripada, ze to okno na problemy, otazky atd. je totalne na prd. Vemte si to jak chcete. tedka uz to jakoze neresim. mame HKM a ten mi bohate staci. Vzdycky sem tam nasel co chtel. Tak adios
Uživatelský avatar
Happy-Gilmore
 
Příspěvky: 290
Registrován: ned 10. črc 2005 19:11:23
Bydliště: Bozky nemcove

Příspěvekod GfLion » ned 19. úno 2006 18:37:53

a v tom je možná taky problém.... "hned jsem vypěnil a řekl jsem mu své" .... božemůj proč.... Vám nikdy nedojde že na té druhé straně je taky člověk??? A jestli máte pocit, že se vám po nadávce bude víc věnovat, tak ano, bude, ale nežádoucím způsobem.....

Hele, čuráku, puč mi prupisku... honem.... kurva dělej!!!

Prosímtě, mohl bys mi pučit prupisku? Potřebuju něco rychle dopsat....

v kterém případě vám člověk rychleji pomůže? Váš cíl je jasný... chcete něco na psaní.... tak se zeptáte... Dva případy, stejný cíl... přeberte si to jak chcete.... ale nepříjde mi vhodné si zlost vylívat na Mallovi a ten když si to nenechá líbit, tak řvát tady...
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 18:38:38

Lionku a co mám jako chápat? To, že lezeš nehorázným stylem někomu do prdele, aby ses dostal nejspíš na funkci OP to chápu. A tím všichni to chápou píšeš za koho? Za Malla se tam postavilo 8 lidí. To jsou ti všichni? Jako asi většina lidí v mém věku mám DC++ jenom na stahování a nic jiného. Chat mně nikdy nezajímal, takže mi bylo jedno( a nepíšu jenom za sebe ),jestli si tam někdo hodil winamp apod. Chce někdo slot, tak mu ho dám(pokud jsem to někdy neudělal tak ať se dotyčný ozve,ale nevím o tom) a šlo to tak v klidu rok, než přišel nový OP Mall udělat pořádek a začal dávat bany za to, že měl vadného klienta a nemohl od některých lidí stáhnout filelist a za jiné nesmysly, tak to už mi vadit začlo. Nebudu se hrbit před někým takovým, jako třeba i většina, protože chování kam vítr tam plášť a kde nic neděláš nic nezkazíš se mi hnusí. Beru pravidla a znovu tvrdím,že jsem je v ničem neporušil a zase nejsem jediný jenom už se na to většina vykašlala a tahá pouze z HKM, protože už i sám vidím dávno, že to nemá cenu. Nevím jaké známosti má Mall na KTT, ale je to hnus. Už jsem dostal ban i na jiných hubech, třeba za sdílení Total Brutal foto na 5 dnů na Best Off All Hubs,protože jsem tím porušil pravidla,které jsem nečetl tak to beru. Ale nikde jsem nedostal ban, natož permban bezdůvodně. To až na tvém milovaném Cablenet Hubu. Mám svoji hrdost (někde ve slovníku si najdi co to znamená) a nebudu žádat o zrušení takového banu, ale nikdy s ním ani nebudu souhlasit a už vůbec ne, když vím, že nešlo o žádný omyl dotyčného OP, ale o jeho normální běžné jednání.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod GfLion » ned 19. úno 2006 18:44:34

corpse píše:Lionku a co mám jako chápat? To, že lezeš nehorázným stylem někomu do prdele, aby ses dostal nejspíš na funkci OP to chápu. A tím všichni to chápou píšeš za koho? Za Malla se tam postavilo 8 lidí. To jsou ti všichni? Jako asi většina lidí v mém věku mám DC++ jenom na stahování a nic jiného. Chat mně nikdy nezajímal, takže mi bylo jedno( a nepíšu jenom za sebe ),jestli si tam někdo hodil winamp apod. Chce někdo slot, tak mu ho dám(pokud jsem to někdy neudělal tak ať se dotyčný ozve,ale nevím o tom) a šlo to tak v klidu rok, než přišel nový OP Mall udělat pořádek a začal dávat bany za to, že měl vadného klienta a nemohl od některých lidí stáhnout filelist a za jiné nesmysly, tak to už mi vadit začlo. Nebudu se hrbit před někým takovým, jako třeba i většina, protože chování kam vítr tam plášť a kde nic neděláš nic nezkazíš se mi hnusí. Beru pravidla a znovu tvrdím,že jsem je v ničem neporušil a zase nejsem jediný jenom už se na to většina vykašlala a tahá pouze z HKM, protože už i sám vidím dávno, že to nemá cenu. Nevím jaké známosti má Mall na KTT, ale je to hnus. Už jsem dostal ban i na jiných hubech, třeba za sdílení Total Brutal foto na 5 dnů na Best Off All Hubs,protože jsem tím porušil pravidla,které jsem nečetl tak to beru. Ale nikde jsem nedostal ban, natož permban bezdůvodně. To až na tvém milovaném Cablenet Hubu. Mám svoji hrdost (někde ve slovníku si najdi co to znamená) a nebudu žádat o zrušení takového banu, ale nikdy s ním ani nebudu souhlasit a už vůbec ne, když vím, že nešlo o žádný omyl dotyčného OP, ale o jeho normální běžné jednání.
PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2006 17:09 Předmět: Odpovědět s citátem Back to top
S lidma, jako si ty a Mall vživotě slušně jednat nebudu. A až zjistím kdo jsi, tak ti vysvětlím i to co jsi napsal na Luciferku ty Mallova děvko. Tím tady končím to jsou debaty o ničem.
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Re: nevim

Příspěvekod GfLion » ned 19. úno 2006 18:46:54

Happy-Gilmore píše:Zdravim!!! Jakoze Malla uz neresim a taky nikomu tady nechcu rict ze treba pravdu nema nebo ma. Ja sem to zazil na vlastni kuzi jak me blbe vyhodil. Na nasem stuzkovacim vecirku sem mel zajistit hudbu nebo jako jediny ze tridy mam pristup na DC++. na HKTT sem se zeptal jestli nekdo nema pisnicku od Karla Gotta James Bond. (synkum se strasne libi pozn.autora) Nikdo neodpovedel, tak sem napsal zadost znova a pridal sem tam k ni ze se ta pisnicka muze jmenovat jinak, ze presny nazev nevim. A zachvili uz mi prisel vzkaz od pana Malla, ze s timhle at si jdu na chat. Sem se ho ptal proc? A on mi dal varovani za poruseni pravidel. Tak sem mu hned napsal ze v pravidlech je napsano, ze hlavni okno slouzi k otazkam atd. (tedka presne zneni pravidla uz neznam) A on mi hned odepsal at s tim jdu na chat. Samozrejme me to hned nastvalo a taky sem mu rekl sve. Ne primo nejak hrube ze je curak atd. Ale proste sem mu rekl svuj nazor a za to sem dostal ban na neurcito. Nechcu tim rict, ze sem ban dostal neopravnene, ale nechapu proc mi dal hned vystrahu za to ze sem polozil otazku a chtel sem na ni nejakou odpoved. Ted mi pripada, ze to okno na problemy, otazky atd. je totalne na prd. Vemte si to jak chcete. tedka uz to jakoze neresim. mame HKM a ten mi bohate staci. Vzdycky sem tam nasel co chtel. Tak adios


[16.11.2005 22:27:44:] <happy-Gilmore> Kua jen me stve ze toho eu malla nikdo nezna osobne. Bych mu porozbijel okna. Uz me zacina stvat. To sou prote ti duchodci co maji v hlave jen slamu a poslouchaji dechovky a mysli ze to je dnesni styl. A srmdi jak cip. Clovek aby si bral plynove masky jak jede s nima v buse
[16.11.2005 22:29:10:] <happy-Gilmore> winamp(5,10) playing(No Name - AudioTrack 01) stats(38% of 04:04 [---|------])
[16.11.2005 22:29:12:] <hoho> ja se mu muzu postarat o rozbiti okna
[16.11.2005 22:29:32:] <happy-Gilmore> Hej a ty vis kde bydli??? bych mu aspon v noci zvonil na zvonky jak bych sel z nejake akce.
[16.11.2005 22:29:38:] <happy-Gilmore>
[16.11.2005 22:30:15:] <happy-Gilmore> Eu MAll Doufam, ze to sledujes ty stara ochechulo.
[16.11.2005 22:30:22:] <hoho> nevim ale mohl bych mozna zjistit od kamose ale nevim t na 100procent
[16.11.2005 22:30:48:] <happy-Gilmore> Hej zkus.


Ten BAN si měl za tohle.... už si vzpomínáš? A nelži protože na KtT nemáš BAN už hoodně dlouho ;-)
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 18:50:45

Ale Lionku ty už si taky psal dávno, že psát nebudeš :D jenomže když si někdo bere do huby tvůj nick, tak sám víš, že to někdy nejde. Jedné věci si cením i u tebe-že se pod své příspěvky podepíšeš. A když máš takový přehled-tak za co mám ban já? Nebo přesněji- které pravidlo Cablenet Hubu jsem porušil? Už bych to rád věděl :roll:
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod GfLion » ned 19. úno 2006 19:02:30

corpse píše:Ale Lionku ty už si taky psal dávno, že psát nebudeš :D jenomže když si někdo bere do huby tvůj nick, tak sám víš, že to někdy nejde. Jedné věci si cením i u tebe-že se pod své příspěvky podepíšeš. A když máš takový přehled-tak za co mám ban já?


nevím... ale jak pozoruju Tvoje vyjadřovací schopnosti tak si tipnu že si nadával Mallovi ??? Mám pravdu?
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 19:22:09

Potom co nereagoval na slušně napsaný mail od uživatele Patrig jsem mu napsal soukromou zprávu, kterou dostal jenom on a kterou nikdo jiný neviděl a napsal jsem mu nejdřív bez nadávky- že jsem od dotyčného uživatele filelist v pohodě stáhnul na veřejném hubu takže on asi nic špatně nastavené nemá a není normální mu dát ban. A že je to za poslední dva dny už druhý komu za to ban dal co znám osobně. Na to on mu dal ban na dobu neurčitou. Když jsem se to dozvěděl napsal jsem mu opět soukromou zprávu a ta už pěkná nebyla něco v tom smyslu- co si o sobě myslíš ty demente nastav si pořádně svoje dc++ a nedávej ban jiným za to že to neumíš(nebo tak nějak přesně ti to nenapíšu). No a dostal jsem ban taky což jsem čekal. Ale stejně mi není jasné to pravidlo,které jsem porušil? Nejednal jsem slušně až po jeho arogantním vystupování, a to ne hned a navíc zcela soukromě. Kdyby ses neptal nikdo doteď neví, že jsem ho urazil, ale bylo to osobní a soukromé a neznám pravidlo které bych tím porušil. Jestli ti to připadá normální, tak dej pozor, ať někde v hospodě nevynadáš policajtovi ať ti bude dělat cokoli, protože podle tebe by tě mohl zavřít úplně v klidu. Do té doby jsem taky jenom četl co dělá, ale nebyl ani pro ani proti, protože jsem to bral, jako výmysly těch co jenom provokují na dc++ a hází winamp apod. Bohužel to tak není a proto od té doby píšu to co píšu.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 19:41:59

Mall řeší svoje osobní spory tím, že zneužívá svoji funkci. Děje se to běžně i jinde, ale nesmíš se u toho nechat chytit jenom na kabelovce to zřejmě nevadí. I u mně by si možná časem něco našel, čím porušuju pravidla, ale přišlo mi toto-"když jsem u tebe dement, tak nemáš na mém hubu co dělat". To mluví samo za sebe a pro ty co mají ještě komunistickou vlčí mlhu před očima vysvětlení- HUB KTT nepatří žádnému OP ti mají hlídat dodržování pravidel a ne si je sami vymýšlet. A mimochodem-Kdy si ten HUB koupil? Divil by ses, jak se umím bavit i slušně a to ví ti co mně znají osobně, ale to dělám jenom u těch co mají slušné jednání a chování. V opačném případě na slušnost kašlu a to taky většina lidí. Nebudu se přetvařovat.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod ANDRE » ned 19. úno 2006 20:05:10

Každopádně HKM is the best!!!
A nikdo nemusí se řešit žadné komunistické OP.

Chci poděkovat "Chrobokovi" dalším lidem za to že tu máme demokratický hub který nebere limit a lidé nemusí být zavislí na cablenetu.
(týka se to spíše všech tech co maji limity že ano)

HKM forever :D
ANDRE
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned 05. úno 2006 20:20:06
Bydliště: Třinec

Příspěvekod roomann » ned 19. úno 2006 20:07:24

Prosím uvědom te si že těch 180 a ve špičce 250 lidí se nevyjadřují jen proto aby nedostali BAN od zamindrákovaného člověka. Kdyby bylo více hubů ve kterých by ti nečerpalo limit tak si myslím, že se vyjádří. Takže ten názor zrovna nesdílím, že to tolika lidem nedělá problém. Protože nechápu význam proč by nemohly být třeba velká písmena v nicku. Jestli to někdo tuší at nám to rozumné vysvětlení podá.
roomann
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 03. zář 2005 9:39:25

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron