mám problémy s ICQ!!!!

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

mám problémy s ICQ!!!!

Příspěvekod dendie » úte 13. pro 2005 21:13:06

máminternet asi 2měsíce.hned jsem si nainstalovala ICQ a taky Skype.postupem času sem začala mít s obouma velké problémy.prostě mi pořád padá síť!pokaždé když chci někomu něco poslat ať už přes ICQ nebo přes Skype, objeví se tabulka, problémy s připojením, a abych si počkala. už opravdu nevím co s tím mám dělat.zkoušela jsem už cokoliv.je to opravdu o nervy.za každou radu budu vděčná!předem děkuju!!!!!!!!!!!!
dendie
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 13. pro 2005 21:00:39
Bydliště: Třinec

Re: mám problémy s ICQ!!!!

Příspěvekod GfLion » úte 13. pro 2005 21:20:25

dendie píše:máminternet asi 2měsíce.hned jsem si nainstalovala ICQ a taky Skype.postupem času sem začala mít s obouma velké problémy.prostě mi pořád padá síť!pokaždé když chci někomu něco poslat ať už přes ICQ nebo přes Skype, objeví se tabulka, problémy s připojením, a abych si počkala. už opravdu nevím co s tím mám dělat.zkoušela jsem už cokoliv.je to opravdu o nervy.za každou radu budu vděčná!předem děkuju!!!!!!!!!!!!


no bylo by fajn, co všechno si zkoušela....

předpokládám, že máš nejnovější verze Skype i ICQ.... je hodně možností, čím to může být....

máš ty programy zapnuté souběžně nebo ne?
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Firewall

Příspěvekod Nithro » stř 14. pro 2005 9:36:14

Ahoj zkontroluj si nastavení ve firewall pokud si ho nainstalovala po instalaci skype a ICQ, dále prověř počitač antivirovim programem (doporučuji NOD 32) dále zkus projet počitač programý ad-aware a Spybot S&D pokud nenajdou nic zkus přeinstalovat icq i skype u icq můžeš zkusit i alternativu v podobě třeba Mirandy Simu Trilianu nebo Gaimu.
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Příspěvekod majkl » stř 14. pro 2005 18:03:38

"nekomu neco poslat" .... to jako co? nejake soubory, nebo zpravu.... pokud ti nejedou zpravy tak si zkontroluj nastaveni a firewall apod. jinak pokud ti nejedou sobory tak to muze byt zpusobene nekompaktibilitout klientu podporujici icq.... treba mezi ICQ a SIM prenos souboru nefunguje (mezi ICQ a Mirandou mi to taky neslo...)....
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

:-/

Příspěvekod Nithro » čtv 15. pro 2005 10:13:54

přesně jak říka majkl! mám uplně stejnou zkušenost. soubory jdou posilat jen mezi stejnýmy programy a u icq je problem i to že z ICQ 5 nejde posilat na verzi 2003b
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Příspěvekod kajinnecka » úte 27. pro 2005 13:30:39

no ja skype nemam ale ICQ mi taky porad pada...nevim cim to muze byt..snad asi nestalym spojenim..nebo opravdu nevim...ja posilat zpravy muzu..i soubory ale po nejake dobe..cca 30 minutach se mi objevi tabulka a jde to jedine zavrit(jako ta tabulka...a s tim se vypne i icq)
kajinnecka
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 93 návštevníků