Problém s Azureus

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Problém s Azureus

Příspěvekod R.O.S.I » stř 07. pro 2005 11:29:29

Používám teď nově torrent clienta "Azureus" a za boha nemůžu nastavit port, aby mi nenapsal -chyba NAT- . Už jsem vyzkoušel snad všechny porty od defaultího až po nějaký podle ip ale nic nepomáhá. Na stránce programu jsem něco přelouskal v tom smyslu, že když mám tuto chybu, nemůžu využít plně rychlost downloadu. NEVÍTE NĚKDO CO S TÍM??? :idea:
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Re: Problém s Azureus

Příspěvekod MALLORQUIN » stř 07. pro 2005 12:06:33

R.O.S.I píše:Používám teď nově torrent clienta "Azureus" a za boha nemůžu nastavit port, aby mi nenapsal -chyba NAT- . Už jsem vyzkoušel snad všechny porty od defaultího až po nějaký podle ip ale nic nepomáhá. Na stránce programu jsem něco přelouskal v tom smyslu, že když mám tuto chybu, nemůžu využít plně rychlost downloadu. NEVÍTE NĚKDO CO S TÍM??? :idea:


Ignorovat, mam vyzkousene, ze ona uvedena "chyba NAT" nama zasadni vliv na rychlost downloadu, ani na chod programu Azureus.
BdDnsDsSdPT
Uživatelský avatar
MALLORQUIN
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 09. črc 2005 22:54:01
Bydliště: 3nec

Azu

Příspěvekod R.O.S.I » stř 07. pro 2005 15:08:53

tak dík, jen jsem si myslel jestli to tím správným portem ještě víc "nevytuním"
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Příspěvekod reggae » čtv 12. led 2006 19:55:16

Omyl. V zásadě ta chyba vliv na rychlost stahování má. Aby se ti ta chyba nezobrazovala, musel bys mít veřejnou IP adresu. Stahovat můžeš i takhle, ale je to obdoba pasivního režimu u DC. Tzn. můžou se k tobě připojit pouze ti lidi, kteří mají veřejnou IP adresu nebo otevřený port na routeru. Takže ten vliv je takový, že se nepřipojíš ke všem lidem, kteří soubor seedují. Ještě víc je to u uploadu. Jen někteří můžou stahovat od tebe a tak se tvůj rank bude zvyšovat pomalu a lidé s nízkým rankem jsou na většině torrentů omezováni buď v rychlosti nebo nemohou stahovat veliké soubory případně nemohou stahovat vůbec.
Uživatelský avatar
reggae
 
Příspěvky: 90
Registrován: stř 27. črc 2005 19:11:48


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 návštevníků

cron