DVD-ROMky- najednou nejdou :( pls

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

DVD-ROMky- najednou nejdou :( pls

Příspěvekod Valtras » ned 08. led 2006 22:14:39

chtel jsem si nainstalovat novou dvd vypalovacku a proto jsem ji vymenil za CD vypalovaku..takze mam ted norm. dvd romku a palirnu...jenze po chvili mi je windows odmitl a uz je vubec jakoby nemam..proste je neprijme...pritom v bisosu jsou a kdyz je hledam normalne tak je najdu taky ale je u nich cerny vykricnik ve zlutem kolecku...sem uz z toho mimo pls...poradte mi..
zkousel jsem dat pridat hardware po odpojeni a pripojeni a napsalo mi to:Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)
a u nove dvd vypalovacky Hardwarové zařízení nelze spustit,jelikoz ho nejde najit nebo nejak tak..
Uživatelský avatar
Valtras
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 10. črc 2005 11:37:25
Bydliště: 3nec :D

Příspěvekod reggae » čtv 12. led 2006 19:41:37

Neinstaloval jsi Adaptec Easy CD Creator? V práci jsem měl na jednom PC stejný problém. Nejjednodušší řešení je vzít hlášku ve správci hardware, přeložit do angličtiny a hodit na google. Zkus postup uvedený zde:
http://support.microsoft.com/?scid=kb%3 ... 0&x=16&y=8

Jak tam píšou, smaž v registru položky UpperFilter a LowerFilter. Po restartu se mi to rozběhlo. Akorát si musíš znova nainstalovat vypalovací software.
Uživatelský avatar
reggae
 
Příspěvky: 90
Registrován: stř 27. črc 2005 19:11:48

Příspěvekod Valtras » čtv 12. led 2006 21:37:25

diiiiiky moc..uz to fici ;)
Metal is forever!
Uživatelský avatar
Valtras
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 10. črc 2005 11:37:25
Bydliště: 3nec :D


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků