Pomoc prosím

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Pomoc prosím

Příspěvekod Návštěvník » pon 10. dub 2006 17:52:56

Založil jsem si na KTT e-mail. Rozhodl jsem se, že jej budu stahovat přes mozillu thunderbird (mám verzi 1.5). Když zadám při tvorbě účtu všechny náležitosti, jak se píše na stránkách KTT (pop3.tvtrinec.cz, smtp.tvtrinec.cz, stejnou e-mailovou adresu) atd. Poté když chci stahovat poštu se mi po stisknutí tlačítka příjmout objeví tabulka, do které si zadám heslo (heslo dávám takové jako na stránkách KTT k emailu) a vypíše server pop3.tvtrinec.cz poslal: Bad login. ?

Podotýkám, že heslo zadávám správné.

Pomůže někdo? Nevím co s tím :(

Díky moc za rady

Kamil
Návštěvník
 

Re: Pomoc prosím

Příspěvekod Sobel Miroslav » pon 10. dub 2006 18:30:15

Anonymous píše:Založil jsem si na KTT e-mail. Rozhodl jsem se, že jej budu stahovat přes mozillu thunderbird (mám verzi 1.5). Když zadám při tvorbě účtu všechny náležitosti, jak se píše na stránkách KTT (pop3.tvtrinec.cz, smtp.tvtrinec.cz, stejnou e-mailovou adresu) atd. Poté když chci stahovat poštu se mi po stisknutí tlačítka příjmout objeví tabulka, do které si zadám heslo (heslo dávám takové jako na stránkách KTT k emailu) a vypíše server pop3.tvtrinec.cz poslal: Bad login. ?

Podotýkám, že heslo zadávám správné.

Pomůže někdo? Nevím co s tím :(

Díky moc za rady

Kamil

Asi jsi udělal chybu při vyplňení názvu účtu musíš napsat celou svou emailovou adresu ne jen ten první název před zavináčem co ti nabídne tabulka. Příklad tabulka ti nabízí nazev tvého účtu například rado: ty musí dopsat @net.tvtrinec.cz snad si to pochopil
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

Re: Pomoc prosím

Příspěvekod Sobel Miroslav » pon 10. dub 2006 18:35:54

Sobel Miroslav píše:
Anonymous píše:Založil jsem si na KTT e-mail. Rozhodl jsem se, že jej budu stahovat přes mozillu thunderbird (mám verzi 1.5). Když zadám při tvorbě účtu všechny náležitosti, jak se píše na stránkách KTT (pop3.tvtrinec.cz, smtp.tvtrinec.cz, stejnou e-mailovou adresu) atd. Poté když chci stahovat poštu se mi po stisknutí tlačítka příjmout objeví tabulka, do které si zadám heslo (heslo dávám takové jako na stránkách KTT k emailu) a vypíše server pop3.tvtrinec.cz poslal: Bad login. ?

Podotýkám, že heslo zadávám správné.

Pomůže někdo? Nevím co s tím :(

Díky moc za rady

Kamil

Asi jsi udělal chybu při vyplňení názvu účtu musíš napsat celou svou emailovou adresu ne jen ten první název před zavináčem co ti nabídne tabulka. Příklad tabulka ti nabízí nazev tvého účtu například rado: ty musí dopsat @net.tvtrinec.cz snad si to pochopil

A kdyby jsi to ještě nepochopil tak se podívej se na příklad nastavení v outlooku akorád misto mail.local napíšeš pop3 server: pop3.tvtrinec.cz a smtp napíšeš toto: smtp.tvtrinec.cz a mělo by to šlapat
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků