IRC Server

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

Uvítali byste na KTT vlastní IRC server ?

Ano
17
65%
Ne
3
12%
Je mi to jedno
6
23%
 
Celkem hlasů : 26

IRC Server

Příspěvekod PUNKolecko » pát 28. črc 2006 7:45:08

Uvitali byste na KTT vlastni IRC server ?
Jednoduche odpovedi takze neni co dodat :)
Snad jen pro ty kdo nevedi co to IRC vlastne je tak pohledejte na internetu, jiste se mnohe dovite. Popripade na techto strankach http://irc.czweb.org/about.html.

Muzete treba i podporit svoje hlasovani prizpevkem o tom proc NE, nebo proc ANO :)

Svuj vlastni IRC server jsem si zalozil, ale jen pro testovani. Nebezi stale, ale muzete to treba i zkusit.

Kód: Vybrat vše
Název serveru :  Lukas:Lukas
IP : 10.3.20.72
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod kejNo » pát 28. črc 2006 12:00:22

super chlape, to tady chybelo ;))
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod PUNKolecko » pát 28. črc 2006 14:04:15

hmm..tak doufam ze to nemysis ironicky:)

Jestli ne tak v pripade vetsiho zajmu by se snad dalo domluvit s Falconem ohledne njakeho serveru...ja to provozovat nebudu, precijenom s tim nemam moc zkusenosti a taky nemam pusteneho kompika porad:)

Ale ten testovaci porad bezi:)
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod kejNo » pát 28. črc 2006 17:26:57

PUNKolecko píše:hmm..tak doufam ze to nemysis ironicky:)

Jestli ne tak v pripade vetsiho zajmu by se snad dalo domluvit s Falconem ohledne njakeho serveru...ja to provozovat nebudu, precijenom s tim nemam moc zkusenosti a taky nemam pusteneho kompika porad:)

Ale ten testovaci porad bezi:)


nene, srandu si fakt nedelam... ja znam irc jeste z dob, kdy modem 56kbps meli jenom vyvoleni :D

jako je to fakt super chat klient... posilani souboru samozrdejmosti... nebralo by to zase limit a ficelo by to :)

jsem fakt jedinne pro... potom by slo udelat i nejaky virtualniho bota, ale s tim bych ti mohl potom treba pomoct, protoze mam s tim nejake zkusenosti...
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod jabrela » pát 28. črc 2006 19:21:36

napad skvely, jen pro zvedave mene znale..jak se na tebe pripojit? jakeho pouzit klienta? na netu vidim mIRC6.17 ...je vhodny?
sice na moje vykecavani mi staci ICQ a PSI, ale chytry napad je treba podporit
Uživatelský avatar
jabrela
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 28. zář 2005 9:22:26

Příspěvekod PUNKolecko » pát 28. črc 2006 22:27:45

:)))
Jsem rad za podporu, ja si myslim ze je o napad docela dobry a s rostoucim poctem clenu a moznym integrovanim dalsich sluzeb by to byla hodne kvalitni vecicka.

pokud jde o to jak IRC pouzivat a ktery si nainstalovat tak na strankach ktere jsem jiz predeslal : http://irc.czweb.org/about.html , nebo taky tady : http://www.mirc.cz/ je dostatecne informaci, takze to nema cenu vypisovat tady...kdyztak zkuste google .)

Ke klientovi na IRC, co se tyce mIRC tak si myslim ze je dobry a hodne rozsireny, takze by snim nemel byt problem.

ja mam spis problem s tim jaky server pouzit:))...hodil by se nekdo kdo s tim ma nejake informace...uz se ozval KejNo tak uvidime ce se vymysli:)
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod jabrela » sob 29. črc 2006 10:15:48

tak mam instalnuteho klienta zIRC, je to nejaky freeware slovensky...vhhledem k tomu, ze tam maji muj oblibeny kviz, tak tam asi zacnu chodit, ale s pripujenim na tebe????nevim..asi jsi ted off
Uživatelský avatar
jabrela
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 28. zář 2005 9:22:26

Příspěvekod PUNKolecko » sob 29. črc 2006 11:34:00

No tak ted sem to zkousel s tim zIRC a funguje to, asi sem opravdu zrovna nebyl online :)
jo a kanal ktery mam vetsinou zalozeny je #main .

Jinak ja pouyivam pro pripojeni Mirandu. Resp. plugin do mirandy ktery umoznuje pripojeni na IRC :)
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod jabrela » sob 29. črc 2006 11:39:29

sice usilovne soutezim na kvizu, ale mrknu :lol:
Uživatelský avatar
jabrela
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 28. zář 2005 9:22:26


Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 návštevníků