Průměrná mzda

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

Průměrná mzda

Příspěvekod BoB » sob 26. srp 2006 14:12:43

Nezaměstnaná manželka, dvě děti, otec kvalifikovaný odborník. Tak tomu říkám "průměrná mzda" v ČR resp. na třinecku. http://www.roli.wz.cz/pictures/chudoba.jpg
BoB
 

Příspěvekod kingie » sob 26. srp 2006 15:53:41

Prohlidl sis odpracovany cas+dovolenou? vychazi to na 15 osmihodinovych dnu z 22..i kdyz 60kc/hod ma k prumerne mzde daleko..pokud to neni vylozene nastupni plat tak dost slabe placeny job, ale spis vyjimka..tak zle to na Trinecku zas neni
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Příspěvekod diego » sob 26. srp 2006 21:27:47

co to je kvalifikovaný odborník?Jestli je takový odborník proč si nenajde něco lepšího?Spíš to je tím,že se mu nic hledat nechce.za 15 dnů to zase tak špatné není!!!
Uživatelský avatar
diego
 
Příspěvky: 110
Registrován: čtv 22. pro 2005 15:21:22
Bydliště: 3nec Kamionka

Re:

Příspěvekod BoB » sob 26. srp 2006 22:46:39

Najít něco "lepšího" v severomoravském kraji je skoro nadlidský výkon, ale to snad každý ví, ne!!?? Situace není o moc optimističtější ani u jiných firem v našem regionu.
BoB
 

Názor..

Příspěvekod Kramolišová Danuše » ned 27. srp 2006 10:48:30

Nevím kolik je Ti let...já už jsem za vodou, protože jsem dúchodkyně, ale je mi Vás mladých velice líto. Je pravda, že jsme smutný region, ale vždy je něco za něco....Nejsme sice v Americe, ale často mi to připadá jako vykořisťování z 19. století. Nevím,jaké máš vzdělání, neznám Tvou paní, ale pokud nebudeš čekat na Nošovice, zkus utéct do Prahy nebo do Kolína. Tady se to dlouhou dobu ještě nezmění....a štěstí...to je příliš vrtkavé.....Víš a uvažuji, co nastane, až budete mít důchod....protože to bude přímo hrůza, co plánují. Ale máme takovou vládu, jakou si zasloužíme....Ty jejich kecy, že má každý myslet na stáří jsou výsměch normálním lidem...protože z platu 500 tis. si klidně budu šetřit na důchod. S mými názory nemohu prorazit ani u svých dětí....ale platí přísloví: Nezapomeň pozdravit každého, koho potkáš když jdeš směrem nahoru, protože nevíš, koho budeš muset pozdravit až půjdeš směrem dolů. Hlavu vzhůru....pouvažujte....

Přeji hodně štěstí.... :D
Kramolišová Danuše
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. srp 2005 17:56:08

Re: Názor..

Příspěvekod kejNo » ned 27. srp 2006 12:02:13

Kramolišová Danuše píše:Nevím kolik je Ti let...já už jsem za vodou, protože jsem dúchodkyně, ale je mi Vás mladých velice líto. Je pravda, že jsme smutný region, ale vždy je něco za něco....Nejsme sice v Americe, ale často mi to připadá jako vykořisťování z 19. století. Nevím,jaké máš vzdělání, neznám Tvou paní, ale pokud nebudeš čekat na Nošovice, zkus utéct do Prahy nebo do Kolína. Tady se to dlouhou dobu ještě nezmění....a štěstí...to je příliš vrtkavé.....Víš a uvažuji, co nastane, až budete mít důchod....protože to bude přímo hrůza, co plánují. Ale máme takovou vládu, jakou si zasloužíme....Ty jejich kecy, že má každý myslet na stáří jsou výsměch normálním lidem...protože z platu 500 tis. si klidně budu šetřit na důchod. S mými názory nemohu prorazit ani u svých dětí....ale platí přísloví: Nezapomeň pozdravit každého, koho potkáš když jdeš směrem nahoru, protože nevíš, koho budeš muset pozdravit až půjdeš směrem dolů. Hlavu vzhůru....pouvažujte....

Přeji hodně štěstí.... :D


presne tak :)
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod Martin » úte 29. srp 2006 18:55:22

Nevím ale je to za rok 2005 to nas zkoušíš?
Uživatelský avatar
Martin
 
Příspěvky: 148
Registrován: pát 14. dub 2006 22:02:38
Bydliště: LYŽBICE-Jablunkovská 419

Re:

Příspěvekod BoB » stř 30. srp 2006 9:06:43

Martin píše:Nevím ale je to za rok 2005 to nas zkoušíš?
Záleží na tom? 2004, 05 nebo 06 je jedno, nic se nemění.
BoB
 


Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků

cron