Mám vir v kompu

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Mám vir v kompu

Příspěvekod Rostimil » sob 25. úno 2006 22:02:28

Ahoj lidi,Dostali se mi do kompu viryspyware.Ukazuje mi to na panelu nástrojú.A blbne mi komp.Stáhl jsem si z netu spyware doktora.Ale on mi jenom ty viry vyhledal.aby je i vymazal,tak by se musel zaregistrovat.Nezná někdo prosím nějaký jiný proram na spyware?Nebo co stím mám dělat?Dík :( :(
Rostimil
 

Re: Mám vir v kompu

Příspěvekod jabrela » sob 25. úno 2006 22:21:06

spybot, ad aware a a spousta a spousta dalších free....ale stáhni si tady na hubu spyware doctor i s registrací, má ho dost lidí...preventivně nepoužíváš nic? ani antivir?
Rostimil píše:Ahoj lidi,Dostali se mi do kompu viryspyware.Ukazuje mi to na panelu nástrojú.A blbne mi komp.Stáhl jsem si z netu spyware doktora.Ale on mi jenom ty viry vyhledal.aby je i vymazal,tak by se musel zaregistrovat.Nezná někdo prosím nějaký jiný proram na spyware?Nebo co stím mám dělat?Dík :( :(
Uživatelský avatar
jabrela
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 28. zář 2005 9:22:26

Příspěvekod Rostimil » sob 25. úno 2006 22:32:17

Jo mám avast.tedka zrovna dělám test.doufám,že to najde.myslel jsem,že to objeví automaticky.Asi jsem měl nastavenou malou ochranu.Jinak diky mocka.Čus
Rostimil
 

Příspěvekod kejNo » ned 26. úno 2006 10:34:14

Rostimil píše:Jo mám avast.tedka zrovna dělám test.doufám,že to najde.myslel jsem,že to objeví automaticky.Asi jsem měl nastavenou malou ochranu.Jinak diky mocka.Čus


Avast, AVG... atd. jsou desne smejdy. Jestli chces mit opravdu dobrou ochranu pred viry, tak pouzivej nod32. Je to imho nejlepsi antivrius na trhu.
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod Ace-COM » ned 26. úno 2006 10:41:45

IMHO: Mit Avast nebo AVG je to same jako nemit nic, doporucuji neco normalniho. Treba NOD32, ktery uz tady zminil kolega. Je sikovny a je jak se rika UserFriendly...

Nejlepsi ale ponekud slozitejsi na obsluhu je Symantec Norton Antivivrus a pokud obsahuje taky Internet Security Firewall, tak docela v poho.

A pokud jde o samotny FW, tak asi Kerio. Nebo mate-li moznost, tak rovnou nejaky LINUX. Stejne je nejlepsi pouzivat celkove LINUXove systemy - co se tyce bezpecnosti jsou neporovnatelne lepsi nez jakakoli verze WIN. A navic jsou vsichni VirusMakeri zamereni na WIN... Malokdo pracuje na nabouravani LINUXu, je to ponekud slozitejsi...

Skoda jen, ze LINUX nikdy (nebo alespon ne v dohledne dobe) nebude tak uplne kompatibilni pro normalniho uzivatele, ze jsou problemy se shanenim aplikaci, ktere by mely stejne funkce a podporovaly stejne formaty jako WINapps...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Re: Mám vir v kompu

Příspěvekod Tlupa » ned 26. úno 2006 11:34:30

formatuj hdd nejlepsi reseni
Tlupa
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 22. srp 2005 16:23:06

Re: Mám vir v kompu

Příspěvekod kejNo » ned 26. úno 2006 14:29:12

Tlupa píše:formatuj hdd nejlepsi reseni


to je spise posledni reseni ;>
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod kejNo » ned 26. úno 2006 14:30:54

Ace-COM píše:IMHO: Mit Avast nebo AVG je to same jako nemit nic, doporucuji neco normalniho. Treba NOD32, ktery uz tady zminil kolega. Je sikovny a je jak se rika UserFriendly...

Nejlepsi ale ponekud slozitejsi na obsluhu je Symantec Norton Antivivrus a pokud obsahuje taky Internet Security Firewall, tak docela v poho.

A pokud jde o samotny FW, tak asi Kerio. Nebo mate-li moznost, tak rovnou nejaky LINUX. Stejne je nejlepsi pouzivat celkove LINUXove systemy - co se tyce bezpecnosti jsou neporovnatelne lepsi nez jakakoli verze WIN. A navic jsou vsichni VirusMakeri zamereni na WIN... Malokdo pracuje na nabouravani LINUXu, je to ponekud slozitejsi...

Skoda jen, ze LINUX nikdy (nebo alespon ne v dohledne dobe) nebude tak uplne kompatibilni pro normalniho uzivatele, ze jsou problemy se shanenim aplikaci, ktere by mely stejne funkce a podporovaly stejne formaty jako WINapps...



Ja mam takove zkusenosti s Nortonem:

- je hodne pomaly... nema casty update definici jako NOD32
- mnoho viru, ktere mi NOD nasel, Norton vubec nepoznal..
- Norton bere relativne dost zatez z pameti a je az moc "preplacany" ruznymi tlacitky a udelatky... pripada mi zmateny na ovladani :)
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Re: Mám vir v kompu

Příspěvekod Sobel Miroslav » ned 26. úno 2006 17:52:43

Rostimil píše:Ahoj lidi,Dostali se mi do kompu viryspyware.Ukazuje mi to na panelu nástrojú.A blbne mi komp.Stáhl jsem si z netu spyware doktora.Ale on mi jenom ty viry vyhledal.aby je i vymazal,tak by se musel zaregistrovat.Nezná někdo prosím nějaký jiný proram na spyware?Nebo co stím mám dělat?Dík :( :(

Jestli máš přístup na DC++ KM tak si stáhni program, (Anti trojan shield 2) ten ti vyhledá i odstraní veškerou verbeš. Je tam i polština. Nebo NOD 32 tak je taky super na víry jeden z nejlepších.
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

Příspěvekod M@C » čtv 02. bře 2006 20:24:23

A fakt pouzivej NOD32 ;) Ale predtim si odinstaluj stavajici antivir. A zkus si stahnout free verzi Ad-aware, nejnovejsi definice a projed si komp full scanem, pak to same se SpyBot a doufej ze to najde.
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron