icq 5.1 a procesor... [vyreseno]

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

icq 5.1 a procesor... [vyreseno]

Příspěvekod kejNo » ned 15. říj 2006 10:38:43

mam divnej problem. jakmile nainstaluju icq 5.1 nebo icq 5.1 verze atlas, tak se mi pro nejake dobe pouzivani klesne vykon procesoru, protoze icq mi najednou bere neskutecnych 99 procent z vykonu procesoru, coz absolutne nechapu :) mam p4, 2,4ghz, tak si myslim, ze to na icq musi normalne stacit :D ted pouzivam icq 2003b a jede v pohode. jeste jedna vec, mam os win xp sp2 pro cz... nevim co s tim, nebo cim to muze byt zpusobene, ze to tak blbne... nenapada nekoho neco, v cem by mohl byt hacek?
Naposledy upravil kejNo dne sob 28. říj 2006 7:51:22, celkově upraveno 1
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Re: icq 5.1 a procesor...

Příspěvekod Návštěvník » ned 15. říj 2006 11:02:56

kejNo píše:mam divnej problem. jakmile nainstaluju icq 5.1 nebo icq 5.1 verze atlas, tak se mi pro nejake dobe pouzivani klesne vykon procesoru, protoze icq mi najednou bere neskutecnych 99 procent z vykonu procesoru, coz absolutne nechapu :) mam p4, 2,4ghz, tak si myslim, ze to na icq musi normalne stacit :D ted pouzivam icq 2003b a jede v pohode. jeste jedna vec, mam os win xp sp2 pro cz... nevim co s tim, nebo cim to muze byt zpusobene, ze to tak blbne... nenapada nekoho neco, v cem by mohl byt hacek?


Setkal jsem se s podobnym problemem jenz se na mem PC projevoval podobne - po prihlaseni na ICQ bylo vse v poradku jen do doby, nez se pripojil jeden z uzivatelu, ktereho jsem mnel v seznamu ICQ... ICQ proste v ten okamzik jeho pripojeni, doslova zablokovalo cele PC jak popisujes...
resil jsem to tak, ze jsem dotycneho "problematickeho" uzivatele ICQ odstranil ze seznamu a pak preinstaloval cele ICQ (klasicka odinstalace nebyla moc platna, bylo treba vycistit od ICQ kompletene registry)
Návštěvník
 

Příspěvekod patap3 » ned 15. říj 2006 12:32:30

Qip 4ever 8)
Top secret
Uživatelský avatar
patap3
 
Příspěvky: 535
Registrován: stř 23. lis 2005 19:48:05

Re: icq 5.1 a procesor...

Příspěvekod kejNo » ned 15. říj 2006 12:36:33

Anonymous píše:
kejNo píše:mam divnej problem. jakmile nainstaluju icq 5.1 nebo icq 5.1 verze atlas, tak se mi pro nejake dobe pouzivani klesne vykon procesoru, protoze icq mi najednou bere neskutecnych 99 procent z vykonu procesoru, coz absolutne nechapu :) mam p4, 2,4ghz, tak si myslim, ze to na icq musi normalne stacit :D ted pouzivam icq 2003b a jede v pohode. jeste jedna vec, mam os win xp sp2 pro cz... nevim co s tim, nebo cim to muze byt zpusobene, ze to tak blbne... nenapada nekoho neco, v cem by mohl byt hacek?


Setkal jsem se s podobnym problemem jenz se na mem PC projevoval podobne - po prihlaseni na ICQ bylo vse v poradku jen do doby, nez se pripojil jeden z uzivatelu, ktereho jsem mnel v seznamu ICQ... ICQ proste v ten okamzik jeho pripojeni, doslova zablokovalo cele PC jak popisujes...
resil jsem to tak, ze jsem dotycneho "problematickeho" uzivatele ICQ odstranil ze seznamu a pak preinstaloval cele ICQ (klasicka odinstalace nebyla moc platna, bylo treba vycistit od ICQ kompletene registry)



heh a jak mam poznat, kdo je ten "spatny" uzivatel? :) predtim mi to vubec nedelalo :X najednou sakra takovy klek :X
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Re: icq 5.1 a procesor...

Příspěvekod Návštěvník » ned 15. říj 2006 13:30:30

[quote="kejNo"][/quote]
heh a jak mam poznat, kdo je ten "spatny" uzivatel? :) predtim mi to vubec nedelalo :X najednou sakra takovy klek


i mne ICQ fungovalo k naproste spokojenosti az najednou a z niceho nic se objevil tento problem...
zjistit onoho uzivatele, ktery pravdepodobne zpusobuje tento problem muze byt v pripade, ze mas vetsi pocet uzivatelu v seznamu dost problematicke a casove narocne...
pak ti nezbyva nez vyzkouset druhou moznost, a to velmi dukladnou odinstalaci ICQ kompletne z celeho PC (predevsim z registru) a opetovnou instalaci ICQ 5.1, nebo jineho instant mesengreu...
Návštěvník
 

Příspěvekod Bučo » ned 15. říj 2006 15:25:20

Dejte si Qipa
Uživatelský avatar
Bučo
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 18. úno 2006 13:27:17

Příspěvekod patap3 » ned 15. říj 2006 16:58:46

Přesně tak!
Top secret
Uživatelský avatar
patap3
 
Příspěvky: 535
Registrován: stř 23. lis 2005 19:48:05


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron