router

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

router

Příspěvekod radek brabenec » pát 03. lis 2006 21:43:35

zapojil jsem dva počítače přes router,všechno jelo tak týden bez problémů pak začaly vypadávat postupně HUBY připojení na ICQ i Skype,mám již druhý router,po vypojení mi to jede,je tu někdo zasvěcený kdo dokáže poradit?systémy jsou naprosto v pořádku
radek brabenec
 

Router

Příspěvekod Noname » pát 03. lis 2006 23:03:29

Měl jsem podobný problém u routru LINKSYS, kdy jsem ho rozjel u jednoho kámoše a jel 1/2 hodiny a vše spadlo, tak jsem ho reklamoval a ten druhý jel 4 hodiny a zase to spadlo. Pak tam byl nějaký expert a majiteli řekl, že se tam hádaly nějaké SW, které vyřadily síťové karty, tak nevím kde byla chyba, ale rozhodně routry LINKSYS nejsou nějak OK.
Noname
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 30. črc 2006 18:02:14

Příspěvekod kejNo » sob 04. lis 2006 12:33:28

s routery a kabelovkou mam BOHATE zkusenosti a mohu doporucij jenom routery SMC Networks, ktere mj. prodava kabelovka anebo routery znacky D-Link. jine typy routeru se pokazde "zamzravaly" a bylo je nutne vypnout a zapnout.
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod Návštěvník » sob 04. lis 2006 18:33:37

používám SMC,začlo to padat postupně,mám to zapojeno přes telefon,mám IP telefonii,nevím jestli to může mít souvislost
Návštěvník
 

Příspěvekod falcon » sob 04. lis 2006 18:46:43

a když zrestartuješ ten router, tak se to vzpamatuje zase na nějaký čas? co to je přesně za SMC router, je jich více variant... mohlo by se podívat, jestli není na webu nějaký novější firmware...

zatím jsme narazili na sekající se SMC router jenom tam, kde za ním byla zapojena větší síť, kde běžel i historický novell, možná mu určitý typ broadcast packetů vadí...
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod radek brabenec » sob 04. lis 2006 19:55:20

ten router jsem dneska dal Lukemu,říkal že na něho koukne,po restartu to chvíli jelo,ale po čase začalo vypínad nejdřív Huby,pak ICQ i skype,vždy připojení restartovalo
radek brabenec
 

Příspěvekod radek brabenec » sob 04. lis 2006 19:56:01

vypínat
radek brabenec
 


Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků