Situace na DC

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod Marcus » úte 21. úno 2006 1:37:15

PUNKolecko:Opravdu jsem ho pochopil, ale jestli ne tak, soudě podle tvého zamyšleného postoje na tvém avataru jsi to pochopil a rád mi osvětlíš tu skrytou pointu (to byla legrace aby si někdo nemyslel, že chci někoho urazit) :wink: Rád odpovím znova a třeba přesněji... :wink:

A pokud bych se měl vyjádřit k těm permbanům na 10.3.100.100 tak vězte, že ve většině případů je jen dobře, že zmizely "rušivé elementy" :wink:

A pokud tak pořád mluvíte o té svobodě na HKM, tak ta je mi trochu proti srsti (mainchat = xchat :wink: , nainstalovane aplikace...).

Tak zatim zdar. :wink:

P.S. Aby bylo jasno svůj názor nikomu nevnucují pouze prezentuji. :wink:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod GfLion » úte 21. úno 2006 7:02:25

roomann píše:marcus: uznávám někteří lidé nepíší protože nemají co. já se na jiných hubech vyjadřuju k otázkám a debatám ale tady to nejde protože mi ihned chodí varování co vše porušuju. a to nejsem sám. Nebo chci-li říci nebýval. bylo to už pár měsíců co jsem se k něčemu na tomtu hubu vyjádřil. ale po otázce které pravidlo porušujem tak následoval ban nebo odpověd přečti si pravidla.


ono OPs by se museli upsat... a když by sis pravidla přečetl, tak by si zjistil, které porušujež. Na jiných HUBech se s Tebou taky nebaví o pravidlech, prostě Ti dají BAN na (když to je poprvé) 24 hod, a za ten čas si ty pravidla můžeš nastudovat. Neivdím důvod, proč by měli OPs vysvětlovat každé pravidlo. Čist umíš tak příkas +rules taky zvládneš, ne?

A navíc nevím, proč se tak vztekáte. DC a HUBy jsou primárně od stahování a ne od chatování => xchat.cz, lide. cz ...... a posílání winampu taky nikoho moc nezajímá...a pokud ano, není problém skupinově poslat PM (nebo teď je mimo jiných věcí od toho i místnost #Chat. Spousta HUBů winamp přímo zakazuje, nebo jeho vkládání velmi omezuje.....

Toto nejsou pravidla (EU)Malla, ale pravidla naprosté většiny republikových a světových klubů... a ano, pokud se vám to nelíbí, je tu vždy připraven HKM....
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod PUNKolecko » úte 21. úno 2006 9:45:35

Mno me to proste neda ale musim opet (uz potreti) polozit jeste stale nezodpovezenou otazku : Myslite si, vy jenz tak vehementne zastupujete HKKT, ze lide na HKTT se nejakym zpusobem lisi od tech na HKM, ze se musi ohrazovat nesmyslnymi pravidly bez jakekoli logiky zatimco HKM funguje bezproblemove bez nich ?

Marcusi : tak ja se ti pokusim rict jak sem to pochopil ja, a jak to asi Michelangeli myslel. Nejde o to kde tu jeho slavnou hlasku napsal, urcite vedel ze porusuje pravidlo a stejne jako jeho dedecek tim prekladem porusil pravidlo ktere nema ve svobodnem svete co delat!
A to ze se ti libi mainchat je na tobe vlastne i videt, je prazdny jako tvuj avatar :)...(to byla legrace aby si někdo nemyslel, že chci někoho urazit) ;)
Navic Marcusi pokud je ti svoboda proti srsti jak pises, no tak to se ani nemame o cem bavit!! nebo je to podle tebe jak v jednom kreslenem filmecku (nebo taky knize) fsichni jsme si rovni, ale nekeri jsou si rovnejsi ?
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Marcus » úte 21. úno 2006 11:24:56

PUNKolecko: Ok rád odpovím na tvou (3x) nezodpovězenou otázku. Myslím, že se liší jen v drobnostech. Spousta lidí je na obou hubech (jako já :wink: ) Ale je tu jeden malý rozdíl. Na KTT nechodí (už) ty "rušivé elementy" proto je tam klideček... :wink:

Ještě bych se zmínil o tom mainchatu: Opravdu mám radši "prázdný" mainchat na KTT, než, bláboly přeplněný, mainchat na HKM, ale to už je věc názoru... :wink:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod corpse » úte 21. úno 2006 11:45:46

To Marcus a řiťolez GfLion-Tak to je mezi náma velký rozdíl. Mně je mainchat u prdele, protože ho nečtu a je mi jedno co tam kdo píše. Pokud nikdo nic, tak je to okno si myslím zbytečné. Pokud OP dává ban za to, že má sám vadného klienta a permban za to, že je na to upozorněn, je to u mně dement a dementem zůstane. Pokud se někdo zeptá na adresu druhého hubu kabelovky a dostane za to ban stejně, jako ten co tu adresu zadá- je u mně OP, který to udělal dement a znova jím zůstane. Pokud nereaguje na mail od dotyčného, kterému dal ban a který je napsaný slušně, bez nějakých nadávek nebo dohadování- je u mně takový OP znova dement. A těch příkladů už tady bylo hodně, kdy se dal ban i bez nějaké provokace apod.Jen pro Marcuse- Jestli čteš fórum pravidelně, tak to musíš vědět. Píšeš na začátku, že máš dc++ jen na stahování a nic jiného. To já taky, proto mi nijak nevadí co kdo píše do mainchatu, protože to většinou ani nečtu ( ty zřejmě jo, ale pak nemáš dc++ jenom na stahování). Pokud je urážka OP někde v soukromí důvodem pro ban, tak chci to pravidlo vidět. Nevhodné vyjadřování o hubu na jiných hubech mi taky nepřipadá, jako nějaké pravidlo. Nikdy jsem ani jedno z těch nečetl, ovšem pokud se tam nedostalo dodatečně a to už nemůžu vědět. Každopádně tam nebylo v době, kdy za to x lidí dostalo ban.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod corpse » úte 21. úno 2006 11:54:57

Nebudu pořád opakovat jednu věc dokola GfLion mně to fakt nebaví! Ještě nikde jsem nedostal permban a to jsem na veřejných pořád a x krát už jsem tam různě pravidla porušil. Na ktt jsem dostal perman okamžitě, bez jakéhokoliv upozornění a to bez porušení pravidel- tedy pro mně bezdůvodně. To mi z toho aspoň vyplývá. Jestli jsem neporušil žádné z pravidel hubu a přesto jsem dostal ban, pak je ten ban bezdůvodný. Na to jiný názor snad ani mít nejde, takže sorry, ale žádný jiný neberu.
Naposledy upravil corpse dne úte 21. úno 2006 11:56:25, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Marcus » úte 21. úno 2006 11:55:13

PUNKolecko píše:Mno me to proste neda ale musim opet (uz potreti) polozit jeste stale nezodpovezenou otazku : Myslite si, vy jenz tak vehementne zastupujete HKKT, ze lide na HKTT se nejakym zpusobem lisi od tech na HKM, ze se musi ohrazovat nesmyslnymi pravidly bez jakekoli logiky zatimco HKM funguje bezproblemove bez nich ?

Marcusi : tak ja se ti pokusim rict jak sem to pochopil ja, a jak to asi Michelangeli myslel. Nejde o to kde tu jeho slavnou hlasku napsal, urcite vedel ze porusuje pravidlo a stejne jako jeho dedecek tim prekladem porusil pravidlo ktere nema ve svobodnem svete co delat!
A to ze se ti libi mainchat je na tobe vlastne i videt, je prazdny jako tvuj avatar :)...(to byla legrace aby si někdo nemyslel, že chci někoho urazit) ;)
Navic Marcusi pokud je ti svoboda proti srsti jak pises, no tak to se ani nemame o cem bavit!! nebo je to podle tebe jak v jednom kreslenem filmecku (nebo taky knize) fsichni jsme si rovni, ale nekeri jsou si rovnejsi ?


Ještě k tomu Michelangelimu: Ano, ve svobodném světě (hubu) nemá toto pravidlo co dělat. Ale pokud sis nevšiml KTT není svobodný svět (hub), platí tam určitá pravidla... a při jejich nerespektování přichází zasloužený trest.

Corpse: Ano z 99% mám DC jen na stahování, ale pokud mám nějaký problém radši se opravdu zeptám na HKTT, kde nehrozí zahlcení mého dotazu tunami nesmyslů. A máš pravdu čtu forum docela dlouho a věř mi, kdybych byl OP (což díkybohu nejsem :wink: ) taky bych se nenechal urážet na foru. nebo jinde...
A komu klientovi: Myslím, že by si Mall nedovolil mít nějakého nekompatibilního klienta DC.
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod corpse » úte 21. úno 2006 11:59:26

Ať si to každý přebere, jak chce (to co teď napíšu je zase jenom můj názor), ale pokud budu zneužívat svoji funkci na to, abych se mstil kvůli tomu, že mám z někým osobní problém- pak mi ta funkce nepatří! Pokud budu na hubu,jako OP dávat bany bez porušení pravidel, pak mi tato funkce nepatří! Je blbost psát pořád dokola příklady, kdy dal Mall bany bez porušení pravidel (nebylo to vždy to jsem nikdy netvrdil, ale bylo jich hodně). Byly tady mnohokrát vypsané a četlo to hodně lidí. Bohužel po tom co byly rychle staženy je na 99% jasné, že tady nejde o lidi co mají net u KTT, ale o těžké známosti, které dotyčný OP má na KTT. Takže opět přestávám se slušností. Kde se mnou slušně nejednají tam slušný nebudu. Jděte do prdele s celým Cablenet Hubem, naštěstí je pro limitované HKM a pro mně a jiné se single tarifem veřejné huby. Je vidět, že se s tím nic dělat nebude, protože kde jde o známosti nebo korupci, tam se nic nezmění. Takže jak psal Chrobok a další- slušní lidi, kteří nemají rádi buzeraci a když s něma někdo jedná, jako s nějakou špínou rychle na Hub Krále Miroslava a EU Mall ať si užije ten "svůj" hub (jak mi napsal) dokud nedá postupně ban všem. A tím aspoň já končím tady v tom příspěvku a pište si i o mně co chcete, protože kdo má tady na tu věc jiný názor s tím už se fakt nemám o čem bavit.
Naposledy upravil corpse dne úte 21. úno 2006 12:28:35, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Marcus » úte 21. úno 2006 12:09:01

Corpse: Promiň, ale pokud nějaký uživatel x hodí na mainchat nějaký nesmysl, dostane za to 10 min ban a hned pise na foru (nebo na konkurenčním hubu) urážky na OPa tak promiň, ale takového uživatele na hubu opravdu nepotřebují (kdybych byl OP, což nejsem a nechci být). Myslím, že vám pořád uniká jedna skutečnost (která je běžná na 99% veřejných hubů) a tudiž ta, že OP je šéf, a může si dělat co chce (doslova). :wink:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod PUNKolecko » úte 21. úno 2006 13:33:49

No takze sme se shodli na tom ze pro tebe je nesvoboda prijatelna, pro me NE!!!a at uy jde o hub nebo cokoli jineho!
Este jenom poznamka, moje otazka , trikrat polozena zustala ZASE nezodpovezena, protoze to cos rekl neniodpoved na danou otazku...si to poradne precti!!!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Marcus » úte 21. úno 2006 14:09:10

PUNKolecko: Pochopil jsem ji dobře (opět) a odpověděl jsem ti!!! když nemáš argumenty tak to prý nechápu :wink: Možná máme elementárně rozdílné názory, ale v jedné věci tě (vás, ostatní odpůrce 10.3.100.100) podporuju. Že nechodíte na HKTT a nezasíráte (sory za to slovo) to tam hovadinami (opet sory), pročež díky za to... :wink:

Tahle diskuse myslím už ztrácí smysl a proto tohle byl (doufám) můj poslední příspěvek v téhle. Myslel jsem, že se k tomu vyjádří více lidí než jen pár "sběračů příspěvků" s průměrem okolo dvou příspěvků za den... :wink: (vím tohle tu nepatří).

P.S. Pokud by chtěl ještě nekdo něco vědět jsem na DC (PM)
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod PUNKolecko » úte 21. úno 2006 14:26:47

Hej mas recht ztraci to smysl, tvoje stale castejsi narazky s nasledujicim (delam si srandu), (ja vim tohle sem nepatri) nebo (nikomu nevnucuju svuj nazor) uz mi zacinaji lezt krkem. Stale vice se mi zda ze ses jenom naky maly harantik co nevi o cem mluvi.

A uz konecne : MOJE OTAZKA JE JESTLI SI MYSLIS ZE JSOU LIDI NA HKTT TAK JINI ZE POTREBUJI NUTNE K SVEMU FUNGOVANI PRAVIDLA!! PROTOZE NA HKM TO DE BEZ NICH!! A TED BUD ODPOVED NA OTAZKU NEBO SE NEVYJADRUJ VUBEC!!

ps. neni zac, ale nikdy sem nezasiral mainchat, napsal jsem tam 2 vety (asi jenom o 5 slovech). Moje posledni veta byla Co je to za fasounsky hub!

(k budoucim pripominkam ja se nedivim ze sem dostal ban, ikdyz puvodne jen 10 minut, ted kdyz vim co je mall zac tak se nedivim :))..ale udelal bych to znova...tomu verte! )
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Bobo » úte 21. úno 2006 14:45:48

mozna od toho uplynulo 10 minut :
Po 10 minutovem kicku, ktery sem dostal za vulgarni nick meho sourozence( asi 20 hodin v minulosti - mall mi moh kdykoliv tuhle zpravu napsat) me pan mall nazval hlupakem -> dostal slusnou odpoved ve smyslu "pokud si neco dokazujes urazenim jinych, mel bys vyhledat odbornou pomoc" -> pote prisla nelogicka nesmyslna odpoved, na kterou sem z lidskosti nereagoval a povazoval sem to za vyrizene.Asi o pul minuty pozdeji prisel ban na tyden.
Taky sem patril k tem, kteri si rikali "dokad budu vice mene dodrzovat pravidla, nic se mi nestane". Bohuzel nejaka pravidla pro malla neznamenaji nic.Po tehle zprave dostanu permanent za poruseni pravidla "pokud me budes pomlouvat na foru, dostanes ban". Nejspis na me mall posle i psa. Sejdeme se v Zemi krale Miroslava.
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Buba » úte 21. úno 2006 16:03:17

Marcus píše:Corpse: Promiň, ale pokud nějaký uživatel x hodí na mainchat nějaký nesmysl, dostane za to 10 min ban a hned pise na foru (nebo na konkurenčním hubu) urážky na OPa tak promiň, ale takového uživatele na hubu opravdu nepotřebují (kdybych byl OP, což nejsem a nechci být). Myslím, že vám pořád uniká jedna skutečnost (která je běžná na 99% veřejných hubů) a tudiž ta, že OP je šéf, a může si dělat co chce (doslova). :wink:


HKTT ani HKM nejsou veřejné, to by sis mel uvědomit, OP je šéf a šéf MUSÍ umět naslouchat a takového šéfa který neumí naslouchat nebudu NIKDY respektovat a nedělal jsem to ani v práci. A nechat si zapnutý počítač abych si neco stáhnul a bál se něco napsat to je na pováženou.

Kdysi dávno se ve 23 hodin spojil se mnou jeden nejmenovaný OP na PM že mam problém ve sdílení a tak a jestli potrebuji pomoct, jelikož jsem byl ještě lama (to mi zůstalo :) ) a pomohl mi sam od sebe. Jiny dá rovnou Ban. Přečti si to asi 10x protože tady je rozdíl v chovaní OPa a OPa.

Kdo tohle nepochopí, co jsem psal tak ať jde vrátit občanku a jde zpátky na strom, protože nepatři mezi lidi. :P
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod roomann » úte 21. úno 2006 18:07:42

GFlion: jo čili odpověd na otázku jaký si mám stáhnout antivir porušuju pravidla tak jo. Opravdu se nemáme o čem bavit. Vidím, že jsou tady lidé kteří mají otázky ohledně videi a ban nedostanou a jsou lide kteří odpoví na něco podobného ban mají a ještě jsou neschopní protože pořád neví jaké pravidlo porušili.
roomann
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 03. zář 2005 9:39:25

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků