zmena nicku?

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

zmena nicku?

Příspěvekod 1981 » úte 10. led 2006 12:46:37

Mi prisla od nej zprava ze nesmim mit v nicku cislice, vice nez dve...kdyz jsem mu napsal ze je tam vic uzivatelu s vice nez dvemi cislicemi v nicku, tak nereagoval...pritom mam nick od pocatku stejny a najednou mu to od vcera vadi...Taky vyhrozoval banem. Asi uz nema koho vyhazovat :roll:
1981
 

Re: zmena nicku?

Příspěvekod Predi » úte 10. led 2006 12:50:24

1981 píše:Mi prisla od nej zprava ze nesmim mit v nicku cislice, vice nez dve...kdyz jsem mu napsal ze je tam vic uzivatelu s vice nez dvemi cislicemi v nicku, tak nereagoval...pritom mam nick od pocatku stejny a najednou mu to od vcera vadi...Taky vyhrozoval banem. Asi uz nema koho vyhazovat :roll:

placinum jako je on vadi i takové věci.....
Predi
 

Příspěvekod chrobok » úte 10. led 2006 15:32:10

no co na to rict ... o Mallovych choutkach na kopani lidi se vedou spory, nevime co je pricinou jeho uchylky, snad nejaky spatne zazitky z detstvi nebo snad nejaky mindrak , to se nevi ... Ale pokud ho chcete dostat na lopatky , tak Vam poradim jedine , nechodte na Cablenet HUB , budte pripojeni pouze na HKM . on Mall kdyz mu na Cablenetu nikdo nezustane , nebude mit koho kopat a to mu ublizi asi nejvic ...
Takze HKM 4 EVER 10.3.1.31 ;)
Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Re: zmena nicku?

Příspěvekod Michelangeli » úte 10. led 2006 18:08:12

1981 píše:Mi prisla od nej zprava ze nesmim mit v nicku cislice, vice nez dve...kdyz jsem mu napsal ze je tam vic uzivatelu s vice nez dvemi cislicemi v nicku, tak nereagoval...pritom mam nick od pocatku stejny a najednou mu to od vcera vadi...Taky vyhrozoval banem. Asi uz nema koho vyhazovat :roll:


V létě 1981 mi bylo mizerně, moje dětská láska mne opustila, s Mallem souhlasím, dej si tam rok 1991, to jsem ... eh může se to tady psát ?
:D
Jo aha, to jsou zase číslice. Tak si tam dej "úterý" .
Myslím, že Mall zakázal jenom "pátek".
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Re: zmena nicku?

Příspěvekod corpse » stř 11. led 2006 9:26:09

Dej si nick "25.2.1948" to ti na 100% projde to je do dnešního dne nejlepší den hlavního evropského super OP.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod 1981 » stř 11. led 2006 15:20:42

Ale mi je to jedno uz jsem si ten nick zmenil at ma chlapec radost. Jen mi nelezlo do hlavy proc ho to napadlo az ted kdyz mam ten nick uz dlouho.
1981
 

Příspěvekod Cobra » stř 11. led 2006 16:51:53

Tak si dej nick Devatenacetosumdesatjedna
Cobra
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků