z malla uz je k placi

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

z malla uz je k placi

Příspěvekod Shadowe » pon 09. led 2006 17:10:37

Podivejte se na tohle:


<Snake> Jake je ip na Hub Krale miroslava ?Neznate ho nekdo?
<(EU)Mall> Snake: to zde nepatri!!!!
<Snake> Tak kde to patri!jen jsem se zeptal
<Wenc0is> lol
<Kurt> 10.3.1.31
<H3r0> Snake: 10.3.1.31..
<Wenc0is> Nemate negdo cheaty do CS?:D
<-Hub-> Vyhodil vas (EU)Mall protoze: Porušení Pravidel HUBu CableNET KtT. << KICK 10 minut >>
*** Disconnected



lol to uz je neco :D
Shadowe
 

a potom

Příspěvekod Shadowe » pon 09. led 2006 17:17:56

A potom mi to zvedl na 250 hod.
Shadowe
 

a tohl

Příspěvekod Shadowe » pon 09. led 2006 17:18:56

A tohle je duvod


<-Hub-> Mate docasne ban do 2006-01-20 03:15:33 od (EU)Mall protoze: <Kurt> BAN na 250 HODIN. 09.01.2006. Poruseni pravidel HUBu. . ..........BAN NA 250 hodin..........OPs(EU)Mall
*** Disconnected
Shadowe
 

Příspěvekod Jozef » pon 09. led 2006 19:35:18

Je v pravidlech napsáno,že se nesmí dávat odkazy na jiné HUBy ?
NENÍ.Je to zas jen výmysl duševně nemocného Malla.
P.S : Nevím,proč stále chodíte na HUB KTT.Bojkotujte ho.Připojte se HUB Krále Miroslava a tohle a nic podobného Vám nehrozí. IP je 10.3.1.31
Uživatelský avatar
Jozef
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. lis 2005 15:21:59

Příspěvekod Návštěvník » úte 10. led 2006 14:30:44

A co když se jen zeptám jestli budou ve sportce tažena čísla 10.3.1.31 to dostanu taky ban? Vždyť to neni reklama na IP jineho Hubu.
Návštěvník
 

Příspěvekod Michelangeli » úte 10. led 2006 18:00:08

Anonymous píše:A co když se jen zeptám jestli budou ve sportce tažena čísla 10.3.1.31 to dostanu taky ban? Vždyť to neni reklama na IP jineho Hubu.


LOL :D
Jasně.
Doslechl jsem se, že banning je nový druh olympijského sportu a sponzoři MBF (Mezinárodní Banové Federace) už pokukují po jednom městě , asi "Trinec" nebo tak nějak.
Jsou tady tvrdé podmínky a samý talent, který tvrdě trénuje.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod GfLion » úte 10. led 2006 22:12:20

Jozef píše:Je v pravidlech napsáno,že se nesmí dávat odkazy na jiné HUBy ?
NENÍ.Je to zas jen výmysl duševně nemocného Malla.
P.S : Nevím,proč stále chodíte na HUB KTT.Bojkotujte ho.Připojte se HUB Krále Miroslava a tohle a nic podobného Vám nehrozí. IP je 10.3.1.31


běžná praktika na všech veřehných HUBech je toto BANovat...
1) reklama na jiný HUB
2) SPAM

a řekněme si upřímně, že to je cílená provokace, protože všichni kdo se na HKM připojují tu IP dobře znají a ten user tam nešel poprvé...
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod corpse » stř 11. led 2006 9:20:51

A koho zajímá co je běžná praktika na jiných hubech? Každý má svoje pravidla a ty musí dodržovat i OP, to je taky běžná praktika na jiných hubech mimo hub KTT. Kdyby si 100x ten magor myslel,že je to cílená provokace, tak to není porušení pravidel na HKTT. A pokud si může na HKTT pravidla každý OP sám vymyslet tak na to mají v pravidlech upozornit. Znelíbíš se mi-něco si najdu a vyhodím tě. Pokud se chceš pořád takového zmrda zastávat přijď mi to osobně vysvětlit, protože já pořád nechápu proč?
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Zblebt » stř 11. led 2006 9:35:56

GfLion píše:
Jozef píše:Je v pravidlech napsáno,že se nesmí dávat odkazy na jiné HUBy ?
NENÍ.Je to zas jen výmysl duševně nemocného Malla.
P.S : Nevím,proč stále chodíte na HUB KTT.Bojkotujte ho.Připojte se HUB Krále Miroslava a tohle a nic podobného Vám nehrozí. IP je 10.3.1.31


běžná praktika na všech veřehných HUBech je toto BANovat...
1) reklama na jiný HUB
2) SPAM

a řekněme si upřímně, že to je cílená provokace, protože všichni kdo se na HKM připojují tu IP dobře znají a ten user tam nešel poprvé...


Zas plácáš kraviny.....
Zblebt
 

Příspěvekod Gr3k0s » stř 11. led 2006 11:36:50

a reklama by to byla, kdyby se nikdo neptal a bezduvodne to tam psal.... ale pokud se nekdo zepta na ip a nekdo druhy mu odpovi tak to kua neni zadna reklama.... dejte si vsichni po facce.... krom priznivcu HKM :lol:
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod reggae » stř 11. led 2006 17:30:44

GfLion píše:
Jozef píše:Je v pravidlech napsáno,že se nesmí dávat odkazy na jiné HUBy ?
NENÍ.Je to zas jen výmysl duševně nemocného Malla.
P.S : Nevím,proč stále chodíte na HUB KTT.Bojkotujte ho.Připojte se HUB Krále Miroslava a tohle a nic podobného Vám nehrozí. IP je 10.3.1.31


běžná praktika na všech veřehných HUBech je toto BANovat...
1) reklama na jiný HUB
2) SPAM

a řekněme si upřímně, že to je cílená provokace, protože všichni kdo se na HKM připojují tu IP dobře znají a ten user tam nešel poprvé...


Lione, ty jsi děsný řiťolez.

Pokud jde o pravidla, v nich stoji (pokud si je pamatuju, protoze jsem ten blabol cetl naposledy pred par mesici) ze do hlavni diskuze na HUBu patri pouze technicke dotazy tykajici se PC. Technicky dotaz muze byt napriklad rada o pomoc pri praci s nejakym programem, napr. s klientem DC. Dotaz na to, jakou adresu ma nejaky HUB u nas na siti jasne patri prave tam. Stejne tak nikdo nedostava BAN, kdyz se pta na adresu CS a podobne.

A sve jasnovidecke pokusy detekovat co je provokace a co neni si laskave strc za klobouk.
Uživatelský avatar
reggae
 
Příspěvky: 90
Registrován: stř 27. črc 2005 19:11:48

to je to same

Příspěvekod Shadowe » stř 11. led 2006 21:43:47

To je to same jako kdyby se nekdo zeptal na Cs servery a mall mi dal ban za to ze jsem podporoval jine servery. Jo a rodice me ucili kdyz se te nekdo na neco slusne zepta ty mu slusne odpovis... :wink:
Shadowe
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků