CABEL VS ZKM

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

CABEL VS ZKM

Příspěvekod Shadowe » pon 23. led 2006 14:17:23

Na co chodite zeme krale miroslava nebo na cable???? nebo oboji?....
sem piste
Shadowe
 

Příspěvekod PUNKolecko » pon 23. led 2006 16:59:14

No ted uz jenom a vyhradne na Miroslava, cabel hub smrdi fasistickyma zakonama a prikazama, ktere nemaji realne opodstatneni a zakazem vyjadrovani nazoru, navic OP jsou zamindrakovani troubove co si za obrazovkou pocitace snazi uplatnit sve autoritarske ambice, ktere nejsou schopni uplatnit jinde-mozna je to dobre:) (minimalne ne (EU)Malla to sedi). Je to hnus fuj odpor a odpad, ta nejhorsi stoka, asi vzivote neslyseli o vztazich zalozenych na toleranci, a ikdyz ja jo, tak JE tolerovat nebudu, to je raci budu ignorovat. KONCIM s CABEL HUBem ,jak nekdo rekl to tera navic ozelim, ale s jejich pristupem tam za chvili nikdo nebude (aspon v to doufam).
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Re: CABEL VS ZKM

Příspěvekod corpse » pon 23. led 2006 17:17:49

HKM. Myslím, že nemá cenu to víc komentovat, pokud chci slušně odpovědět
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod chrobok » pon 23. led 2006 20:42:57

No já myslím. že ani nemá cenu se rozčilovat. Když Vám pořád dokola takový pitomec jako je MALL zdůrazňuje, že když se vám na Cablenetu nelibi tak ať jdete jinde, tak buďte jenom na HKM a je to :)

tak šup šup abychom překročili hranici 200 uživatelů ;)
Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Příspěvekod Michelangeli » stř 25. led 2006 16:06:53

:D U mne je to jaky jasné no :D HKM.

Hlavně přeju lidem, aby sehnali ta data, která potřebují, ať je to kdekoli, ale hlavně ať je to na takovém HUBU, kde nebudou banováni omylem nebo za nesmysl.

Cílem je svoboda projevu .
Ano, má to své občas stinné stránky, ale pořád to stojí za to.

Cizím dospělým lidem na hubu dávat tresty a ještě si plést ty, které "trestám" ? :D třeba případ Beery a Berry :) :D
Nene, soudit nemá člověk, to patří vyšším instancím :)

Čím více si budu zakládat na své bezchybnosti, tím více se zahrabu do izolace.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Re: CABEL VS ZKM

Příspěvekod DIABLO » stř 25. led 2006 17:53:17

Ja chodim na obojí :wink:
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod sucram » stř 25. led 2006 18:55:01

ja chodim taky na oboji a nikde nemam problemy :-/ nevím jak vy :?: když neděláte nic proti rules tak proč se tu rozčilujete ? :D
Uživatelský avatar
sucram
 
Příspěvky: 622
Registrován: ned 10. črc 2005 12:04:14
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Buba » stř 25. led 2006 19:23:36

sucram píše:ja chodim taky na oboji a nikde nemam problemy :-/ nevím jak vy :?: když neděláte nic proti rules tak proč se tu rozčilujete ? :D



Jasně, kdo nic nedělá, nic nezkazí.
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Re: CABEL VS ZKM

Příspěvekod DIABLO » stř 25. led 2006 19:24:11

sucram:stebou souhlasim tes nemam problemy a onitu furt neco řeší .... :o
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: CABEL VS ZKM

Příspěvekod corpse » stř 25. led 2006 22:59:27

Tady dva lidi asi nic nepochopili. Právě proto, že se dává bany bez porušení pravidel hubu nebo rules když chcete, tak se někteří lidé rozčilují. Už tu byli takoví co se taky divili co se řeší, ale až dostali sami ban za nic nebo jejich dobří známí, tak se hned divit přestali. Já jsem neporušil jediné pravidlo hubu, který vlastní EU Mall a přesto tam mám permban. A nejsem jediný, ale oproti jiným mám aspoň tarif bez limitu. Nejde mi o ten ban mám někde takový hub, ale jde o zmrda který mi ho dal. Nějak nevím proč, ale mám alergii na takové hajzly stejně, jako na komunisty.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » čtv 26. led 2006 7:17:25

Presne, taky sem diskutoval s typkem keremu se strasne nelibilo ze nadavam na cabel hub a at sem zticha a neresim to...proste alibisti, takovi lidi fakt nemaji problemy, to jim verim, ale jenom pro to, jak rikal predchozi ucastnik, ze "kdo nic nedela nic nezkazi". To sou proste typy lidi kerym nespravedlnost kera se PRIMO JICH netyka nevadi, toho pak sousty svini vyuziva.
Ale bohuzel existujou a nezbyva jen se s tim smirit a nechovat se stejne.
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod SonGohan » čtv 26. led 2006 11:27:16

LOL PUNKolecko kdyz si myslis ze EUMall je zamindrakovany tak jak by ses choval ty jako OP? On je OP a proto má trestat ty co porušují pravidla a to taky dělá tak si nestěžuj
SonGohan
 

Příspěvekod PUNKolecko » čtv 26. led 2006 12:53:15

LOL ty Anonymni lamo :))
se podivej jak ti na todle odpovedeli v jine diskuzi, ses lama nehorazna. Jak si rekl OP ma hlidat aby se neporusovaly pravidla a ne si vytvaret vlastni, chovat se jak zmrd a resit si pomoci kicku a banu s lidmi problemy kere se vube netykaji HUBu, navic nemely by pravidla platit pro kazdeho stejne? v EUMallove podani rozhodne ne. Nehlede uz nato ze i cele pravidla a vedeni Cabel HUBu mi pripada dost fasounske!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » čtv 26. led 2006 12:59:18

TAK TODLE JE DELO :)
Ted jsem se jenom tak zprdele zkusil pripojit na Cabel HUB..a co nevidim BAN NA DOBU NEURCITOU :). Tak mi vysvetli jak, pri uplatnovani pravidel, mi mohl dat BAN NA DOBU NEURCITOU, gdy od doby kdy jsem dostal ban na 10 minu jsem se tam este neukazal...az ted. Nejde mi oto ze mam BAN NA DOBU NEURCITOU a ze se tam diky tomu nemuzu dostat, dikybohu mame totiz k dispozici svobodny HKM (10.3.1.31), ale jde mi o princip a o to ze si ten defo EUMall dela co se mu chce pravidla nepravidla:)
Ated mluv neco o uplatnovani pravidel chytraku Anonymni!!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod alijen » čtv 26. led 2006 15:26:30

tak se pokuste nemenit OP, ale pravidla:)
alijen
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 23. led 2006 11:46:40

Další

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron