CABEL VS ZKM

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod Michelangeli » čtv 26. led 2006 18:56:26

alijen píše:tak se pokuste nemenit OP, ale pravidla:)


Coo ? :D
Víš co, pokus se změnit pravidla ty :D
A napiš ten zlepšovák panu M., možná za ten nový návrh dostaneš odměnu na dobu Neurčitou.
Hahaha.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod PUNKolecko » čtv 26. led 2006 19:32:47

Tak jsem nasemu drahemu panu EUMallovi poslal email, za cely den nebyl schopen odpovedet, takze to, co jsem nekde cetl, ze v pripade ze s BANem nesouhlasime muzeme se obratit na OP a s nim to vyresit popripade si to nechat vysvetlit, je excelentni a olbrimi BLBOST!!!
Jen pro uplnost zde prikladam majl v nezmenene verzi aby ste si nepredstavovali ze jsem, chran buh, nejednal slusne. Ale uvidime treba je pan EUMall jen zaneprazdneny clovek a na muj majl si najde cas pozdeji, anebo je to jenom ignorantni zabednenc, ktery o svem nepristojnem chovani nehodla s nikym diskutovat, ikdyz by jako OP rozhodne mel.Uvidime jak se nam pan EUMall predstavi v tomto pripade:) v ostatnich uz to trosku tusime (aspon nekteri ze?:).






Dobry den pane, kterýžto na Kabelnet HUBu vystupujete pod přezdívkou (EU)Mall,

Rád bych se, se vší slušností (a nemyslim ono pověstné malé zvířátko, však víte které, určitě jej dobře znáte) zeptal na pár věcí.


1. Před pár dny jsem obdržel já, uživatel (bývalý) Kabelnet HUBu vystupující pod přezdívkou PUNKolecko, BAN na 10 minut. Rád bych věděl za co. Přiznávám, že jsem zřejmě porušil jedno z pravidel, tím že jsem do mainchatu, napsal něco, co sice bylo v danou chvíli relevantní a pravdivé, ale podle pravidel jsem na to neměl právo. Ale většinou se takovéto, nazvěme to malými přestupky, řeší napomenutím, nebo jak říkáte varováním. Alespoň jsem to takto vypozoroval za jistou dobu na Kabelnet HUBu. Nevím, jestli si vedete u každého uživatele kádrový profil a podle něj posuzujete, zda udělit BAN či ne, ale nehledě na to, zda odpověď na otázku „Vedete si takovýto kádrový profil ?“ bude znít ano, či ne, já jsem si, dle mého a nejen mého názoru, jistě zasloužil napomenutí, neboli jak vy říkáte varování, nikoli však ban na 10 minut.

2. Pomiňme pro tuto malou chvíli trvající ne déle, než dovedete přečíst tento odstavec, že jsem obdržel tento příslovečný, jak my říkáme banán, neboli v řeči vaší, tedy řeči jistě veskrze odborné, ban a pojďme si na tuto malou chvíli vyslechnout toto. Po té co jsem se vás snažil, leč neůspěšně, kontaktovat na ICQ, a přiznávám že mé vyjadřování nebylo z nejslušnějších, ikdyž na svou obhajobu musím dodat že nato jak jsem byl rozezlen jsem se vyjadřoval velmi mírumilovně, jsem opět udělal tu věc, kterou bych možná nazval chybou, že jsem se snažil znovu připojit na Kabelnet HUB. Jaké bylo mé překvapení když jsem spatřil, že jsem obdržel BAN na 24 hodin, neboli v řeči veskrze všední, jeden den. Marně jsem si lámal hlavu, které pravidlo Kabelnet HUBu se mi podařilo porušit svou nepřítomností, abych si mohl vysloužit tento příslovečný čtyřiadvacetihodinový banán.Proto bych se vás rád zeptal které pravidlo Kabelnet HUBu jsem porušil, jelikož už jsem opravdu jak někteří režiséři říkají „s rozumem v koncích“. Rád bych toto také věděl proto, že je možné, ne-li vysoce pravděpodobné, možná až hraničící s jistotou že toto pravidlo stále porušuji a velmi rád bych s touto činnosti, v zájmu obecného blaha (a není to nakonec ta věc, ten katalyzátor, který nás, lidi, nutí takováto pravidla tvořit? ) přestal, neboli jak říkám já „tuto činnost ukončil“.

3. Dovolte abych vás poprosil o akci, nebo jak někteří říkají, akt, ne nepodobný tomu, který jsme již jednou společně absolvovali v bodě, výstižně nazvaném 2, neboli slovy, dva a na chvíli pomiňme, že jsem obdržel, neboli jak se hovorově říká dostal, onen ban na deset minut. Dále pak, a tady se už tento náš akt, nazval bych ho účelově, akt druhého bodu, bude mírně lišit. Pomiňme totiž ještě jednu věc, a to věc již zmiňovanou v bodě druhém, neboli jak matematici velice rádi říkají „v bodě 2.“ a mám na mysli to, že jsem obdržel ban na čtyřiadvacet hodin. A za těchto okolností se pokusme probrat se tímto. O pár dní později, tedy v dnešní řečí dneska, jsem se opět pokusil učinit to, co jsem již dříve nazval chybou (je s podivem, že ne vždy platí ono známé pořekadlo, ovšem vymyšleno v době, kdy ještě o hubech neměli, jak se velmi hovorově říká, téměř se až stydím použít tohoto výrazu, avšak velmi dobře to vystihuje tehdejší situaci, tedy neměli „ani páru“.) a pokusil se opět připojit na již, v tomto dopise, příslovečně nazvaném také email, neboli česky jak jistě velmi dobře sám víte eletronickém dopise (a tady už se opravdu nehodí, uším lahodící výraz „psaníčko“) pětkrát zmiňovaný Kabelnet hub. Jaké bylo opět mé překvapení, když jsem se snažil pochopit větu BAN NA DOBU NEURČITOU. Posléze, když mé udivení opadlo, rozhodl jsem se, v zájmu již jednou v tomto emailu zmiňovaného, obecného blaha, stvořit, nikoli perem ale klávesnicí, tento elektronický dopis, abych se konečně dověděl, které to pravidlo Kabelnet hubu svou nepřítomností porušuji, a abych mohl následně od tohoto činění upustit.


Velmi vám, již předem, děkuji za vámi podanou, jistě velmi vyčerpávající, odpověď. Jsem totiž v jádru velmi slušný člověk a nerad někomu činím potíže, což jistě lidem, v jejich funkci uživatelům nebo operátorům, jak se říká OP, na Kabelnet hubu činím, jelikož svou nepřítomností nějaké to pravidlo porušuji, což se projevilo zvýšením, jak bych tak řekl „levelu“, banu za mé nepřítomnosti.

Srdečně děkuji.
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

to myslíš vážně?

Příspěvekod Nithro » čtv 26. led 2006 20:40:05

četl si po sobě co si napsal? to neni česky, hezky ses do toho zamotal! jen by mě zajimalo, kdo ti s tim pomáhal. Prozradíš?
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Příspěvekod PUNKolecko » čtv 26. led 2006 20:48:23

No pockej to teda nezamotal..me to pripada docela jasne:)
A klidne prozradim kdo mi s tim pomahal byl to Ja, Ja a jeste ten...no jakseto... jo uz vim Ja :)
Proc? libi se? :)
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod majkl » čtv 26. led 2006 21:07:59

jn... je to silene slozity dopis.... mi to pripomina jeden dil serialu pratele kdyz Joey psal doporuceni pro Moniku a Chandlera jedne agenture ktera dela adopce na dalku..... no a Joey hodil vsechny slova do slovniku (Tezaurus) ktery mu ty slova prelozil tak ze pak pomalu neslo pochopit smysl toho dopisu :)
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Příspěvekod GfLion » čtv 26. led 2006 22:34:09

PUNKolecko píše:No pockej to teda nezamotal..me to pripada docela jasne:)
A klidne prozradim kdo mi s tim pomahal byl to Ja, Ja a jeste ten...no jakseto... jo uz vim Ja :)
Proc? libi se? :)


hele v tom mailu zlob se na mě nebo ne není žádná pointa a napsals to tak že bych to pro nesmyslnost nedočetl ani já...tak se nemůžeš divit že Ti neodepsal... a když vidím za co si dostal ten permban, tak nechápu čemu se vlastně divíš...
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod corpse » čtv 26. led 2006 22:49:47

Já jsem to dočetl do konce a je to napsané hodně dobře. Asi to bude dělat problémy lidem, kteří sami nedokáží stvořit ani jednu souvislou větu.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Jozef » čtv 26. led 2006 22:56:42

alijen píše:tak se pokuste nemenit OP, ale pravidla:)


njn,ale OP Mall si mění pravidla podle sebe.
Napiš prosím Všem,jak by sis představoval pravidla Ty.
Víš,ten rules na KTT jsem si přečetl několikrát,a stejně jsem dostával Bany.Za to,že poradíš např.nový HUB Mirečka 10.3.1.31 a dostaneš Ban.
Schválně,jestli díky Tvému názoru se změní a budou uplatnovaný Tvé názory.
Heh,promin,Ty vlastně žádný názor nemáš,jen kýváš a snažíš se nevybočovat z řady!
Uživatelský avatar
Jozef
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. lis 2005 15:21:59

Příspěvekod PUNKolecko » čtv 26. led 2006 23:34:20

Hej tak sem rad za vase nazory na muj majl:) Jenom pro ty kteri tvrdi ze to je zamotane a silene slozite : zamotane to neni, pointu to ma celkem jasnou myslim a slozite to je a schvalne a kazdemu chapavemu jedinci musi byt celkem jasne proc:) je to proste recese, ironie a nevim jak este bych to spravne vystihl:) Myslim si o EUMallovi sve a protoze nejsem zadna agresivni guma co by mela chut si to snim vyridit rucne, delam to takhle:)jak jednou jeden hubenour rekl "It´s my way" :)
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » čtv 26. led 2006 23:39:22

GfLion píše:
PUNKolecko píše:No pockej to teda nezamotal..me to pripada docela jasne:)
A klidne prozradim kdo mi s tim pomahal byl to Ja, Ja a jeste ten...no jakseto... jo uz vim Ja :)
Proc? libi se? :)


hele v tom mailu zlob se na mě nebo ne není žádná pointa a napsals to tak že bych to pro nesmyslnost nedočetl ani já...tak se nemůžeš divit že Ti neodepsal... a když vidím za co si dostal ten permban, tak nechápu čemu se vlastně divíš...


No hele tak kdyz tak vis ze muj permban je opravneny tak mi to vysvetli, me to proste hlava nebere, vzdyt jsem od te doby na HUBu ani nebyl, jak sem mohl porusit dalsi jeho pravidla? Ajestli myslis ze jsem napsal EUMallovi na ICQ nejake vulgarni zpravy tak to se tezce mylis, byl jsem slusny!!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Bobo » čtv 26. led 2006 23:42:47

Porovnejte ostatni prispevku kolecka s tim dopisem.Dopis je napsan v uplne jinem stylu, navic tenhle "pun" v prispevcich nepouziva diakritiku a dopis diakritiku obsahuje.Kdyz to nevytvoril on, tak proc mu odpovidat?
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Re: to myslíš vážně?

Příspěvekod Návštěvník » pát 27. led 2006 0:39:17

Nithro píše:četl si po sobě co si napsal? to neni česky, hezky ses do toho zamotal! jen by mě zajimalo, kdo ti s tim pomáhal. Prozradíš?

Nithro: Ty jseš Čech?Když někdo napíše slušně svůj názor a umí ho formulovat(narozdíl ode mne a Tebe) tak ho neosočuješ že má špatný názor,ale díváš se jen na gramatiku.
Zkuste se podívat co ta osoba píše,a nejen ji urážet!
Nithro:Napsal jsi Ty někde SVŮJ názor?
Pardon,psal jsi:KTT je super a Mall jen dodržuje pravidla!
Jsem už starší uživatel,který má např.KTT 2 roky,dělal jsem taky OP(ale za své chyby jsem se vždy omluvil)
Štve mě,že tenhle OP nereaguje na maily ani na ICQ.
Nithro:jak mám vyřešit svůj problém s OP,když nereagují na mail ani ICQ?
Porad prosím,vidím,že jsi v tom zběhlý
Návštěvník
 

Příspěvekod peco » pát 27. led 2006 0:40:36

heh pardon,to psal Pecco
peco
 

Příspěvekod Peco » pát 27. led 2006 0:44:36

GfLion píše:
PUNKolecko píše:No pockej to teda nezamotal..me to pripada docela jasne:)
A klidne prozradim kdo mi s tim pomahal byl to Ja, Ja a jeste ten...no jakseto... jo uz vim Ja :)
Proc? libi se? :)


hele v tom mailu zlob se na mě nebo ne není žádná pointa a napsals to tak že bych to pro nesmyslnost nedočetl ani já...tak se nemůžeš divit že Ti neodepsal... a když vidím za co si dostal ten permban, tak nechápu čemu se vlastně divíš...



Zas lezeš do prdele?Škoda,že jsem Ti jednou pomohl.Víckrát se to nestane.Nemám rád řiťolízaly
Peco
 

Příspěvekod Návštěvník » pát 27. led 2006 0:54:23

Bobo píše:Porovnejte ostatni prispevku kolecka s tim dopisem.Dopis je napsan v uplne jinem stylu, navic tenhle "pun" v prispevcich nepouziva diakritiku a dopis diakritiku obsahuje.Kdyz to nevytvoril on, tak proc mu odpovidat?


Jukni na příspěvky a na registraci.
Byl to Kolecko.Nemusí každý přspěvek psát s gramatikou.A když někdo píše za něho,tak vyjadřuje jeho názor.
Jinak nevím,jak by se dostal k jeho nicku s heslem.

GF Blion-je mi špatně :twisted:
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků