Maxthon versus IE

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Maxthon versus IE

Příspěvekod Magda » sob 03. pro 2005 14:36:50

Ze zvědavosti jsem začala používat Maxthon.

Vcelku by se mi téměř "po všech str." líbil, až na to, že je děsně pomalý, t.j. oproti IE trvá načítání, otvírání zadaných www str. moc a moc dlouho.

To, že se tak chová není asi dáno "konstrukcí" Maxthonu, ale myslím si, že především tím, že s ním neumím zacházet.

Uvítala bych proto odkaz či doporučení na nějakou informaci, kde je popsáno co a jak se má v tomto prohlížeči nastavit - to s cílem, aby byl aspoň stejně rychlý jako IE neb Ff.

Možná i někdo z vás, "čtenářů" tohoto fóra by mi mohl třeba rozumně "něco" poradit - myslím něco, co by oživilo Maxthona.

Děkuji za případnou osvětu či rady. :roll:
Magda
 

Příspěvekod BOBAX » pon 05. pro 2005 11:09:23

Slečno Magdo, zkuste Google nebo jiný vyhledávač.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Re: Maxthon versus IE

Příspěvekod HARTSON_JOHN » pon 06. úno 2006 23:27:18

Tak já Maxthon používám a nemůžu si stěžovat,podle mě (můj názor , že nejlepší prohlížeč) a zatím jsem ho nijak nenastavoval jen změnil vzhled :D a jede rozhodně lépe než IE :D 8)
Uživatelský avatar
HARTSON_JOHN
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob 09. črc 2005 23:59:23
Bydliště: Třinec

Příspěvekod PUNKolecko » úte 07. úno 2006 1:46:02

No tak to se divim pac, maxthon je IE, jenom v jinem kabate. Jede na IE jadre takze zas tak velke rozdily v nich nejsou. A pokud de o to ze to je nej prohlizec (ikdyz je to jenom neci nazor), tak podle me to je blbost, uz jenom pro to ze to je vpodstate IE,ikdyz neni pochyb o tom ze lepsi:). Ale rozhodne bych raci doporucil Operu, nebo Firefox. (u me na plne care vyhrava Opera).
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod HARTSON_JOHN » úte 07. úno 2006 9:34:41

Jn Maxthon je nadstavba IE v jiném "kabate" :roll: :D ale uz jsem si na neho zvykl :D jinak mozilla ani opera se mi nezalíbily :D
Uživatelský avatar
HARTSON_JOHN
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob 09. črc 2005 23:59:23
Bydliště: Třinec


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků