problem s mirandou

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

problem s mirandou

Příspěvekod majkl » sob 11. úno 2006 14:40:19

Jsem si nainstaloval miranda-im-v0.4.0.2.exe (z www.miranda-im.org ) + dalsich par pluginu a vse bylo ok az do vcerejska. Dopoledne to jeste jelo jak melo a vecer uz ne. Muj problem je ten ze nevidim zpravu co mi nekdo napise. Ja poslu zpravu (nekterym lidem neslo vubec odeslat zpravu) kolega se kterym si pisu mi odpovi ale ja nevidim co mi napsal. Jsem si myslel ze jsem neco spatne nastavil tak jsem preinstaloval miradnu ale vysledek byl stejny. Tak jsem odebral mirandu znovu... smazal jsem v PC vse co ma v nazvu miranda a nainstaloval znovu a zase nic. Tak jsem zkusil starsi verzi mirandy ale efekt byl porad stejny. Nevite nekdo cim to je ? ve firewallu jsem vse pro mirandu povolil....
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Příspěvekod Seta » sob 11. úno 2006 14:47:27

Seta
 

Příspěvekod majkl » sob 11. úno 2006 14:47:35

ted se koukam na web mirandy a koukam ze vydali nejaky opravny patch na tu verzi mirandy... ten problem ma vice lidi...... tak to zkusim...
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Příspěvekod majkl » sob 11. úno 2006 14:48:31

seta: dik
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Re: problem s mirandou

Příspěvekod kejNo » sob 11. úno 2006 23:15:15

majkl píše:Jsem si nainstaloval miranda-im-v0.4.0.2.exe (z www.miranda-im.org ) + dalsich par pluginu a vse bylo ok az do vcerejska. Dopoledne to jeste jelo jak melo a vecer uz ne. Muj problem je ten ze nevidim zpravu co mi nekdo napise. Ja poslu zpravu (nekterym lidem neslo vubec odeslat zpravu) kolega se kterym si pisu mi odpovi ale ja nevidim co mi napsal. Jsem si myslel ze jsem neco spatne nastavil tak jsem preinstaloval miradnu ale vysledek byl stejny. Tak jsem odebral mirandu znovu... smazal jsem v PC vse co ma v nazvu miranda a nainstaloval znovu a zase nic. Tak jsem zkusil starsi verzi mirandy ale efekt byl porad stejny. Nevite nekdo cim to je ? ve firewallu jsem vse pro mirandu povolil....


Jj, updatni si v Mirande icq.dll na verzi 2.0+
Stahni si to treba tady: http://rapidshare.de/files/12959663/ICQ.dll.html
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků