CABEL VS ZKM

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod PUNKolecko » pát 27. led 2006 1:15:56

Bobo píše:Porovnejte ostatni prispevku kolecka s tim dopisem.Dopis je napsan v uplne jinem stylu, navic tenhle "pun" v prispevcich nepouziva diakritiku a dopis diakritiku obsahuje.Kdyz to nevytvoril on, tak proc mu odpovidat?


Fakt LOL Bobiku :) hele to ze mi neveris ze sem to psal ja mi ani nevadi, ono mi to spis tak trochu lichoti, zrejme se ti to libilo a nemuzes uverit, ikdyz me vlastne ani neznas, ze jsem byl schopen tohle sesmolit. Ale jednou a provzdy ANO psal sem to JA a SAM-a to dodavam se fsi hrdosti jelikoz gdyz neco napisu tak si za tim stojim :). Odpovidat mi samozrejme nemusis fakt te k tomu nenutim, ikdyz vyjadrit se klidne muzes:).
A jeste malou poznamku, ten dopis je psan ucelove, tak snad dovedes pochopit ze jsem ho napsal s diakritikou a v takove forme jake je, protoze znam takove ty pitomce co nedelaji nic jineho nez ze hledaji a kritizuji gramaticke chyby a neceske vyrazy, nacez obsahu se nikdy nedoberou...tak proto:)
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod kejNo » stř 01. úno 2006 21:50:50

jedinne zkm... na cable hubu jsem jenom z donuceni :P
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod kejNo » stř 01. úno 2006 21:51:20

nakonec to jeste skonci tak, ze dc++ kabelovka zrusi :D
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod kejNo » stř 15. úno 2006 9:20:44

Me by spise hlavne zajimalo, kdo dosazoval adminy na cabelnetu-dc. Spise si myslim, ze by melo probehnout nejake hlasovani atd. Ne jenom, ze napr. m@c rekne falconovi, ze ma kamarada a chce ho misto sebe jako OP (to je jenom priklad)... to ne, spise by to chtelo nejake hlasovani, ANEBO dosadit bota, ktery bude za flooding davat kick nebo za opakovany flooding bude davat bany. Na den, na tyden. To uz je ale vec vyssich... co zvazi.

btw dlouho jsem chodil na IRC net a bot na kanale je lepsi, nez hromada zakomplexovanych OP.
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod kejNo » stř 15. úno 2006 9:23:01

Michelangeli píše:
alijen píše:tak se pokuste nemenit OP, ale pravidla:)


Coo ? :D
Víš co, pokus se změnit pravidla ty :D
A napiš ten zlepšovák panu M., možná za ten nový návrh dostaneš odměnu na dobu Neurčitou.
Hahaha.


no, to je fakt. kdo vymyslel pravidla? na jednu stranu se tam tusim pise, ze jakkykoliv navrh na zmenu pravidel se ma projednat s adminy nebo op, ale zase pak je tam veta, ze "narazky" na pravidla se netoleruji a hrozi ban. delo :D
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků