Situace na DC

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Situace na DC

Příspěvekod Marcus » ned 19. úno 2006 14:12:58

Nazdar, tak jsem se po dlouhé době rozhodl sesmolit taky nějaký ten názor ohledně našeho hubíku (mám na mysli 10.3.100.100). Řeknu to na rovinu: absolutně souhlasím s praktikami (EU)Malla. Vím, že se teď na mě snesou ze všech stran urážky typu řiťolezec, vlezdoprdelista apod. Holt kdo nesouhlasí z aktvivními odpůrci Malla je hned nazván řitním alpinistou. Směšné. Jsem na obou hubech (10.3.100.100, 10.3.1.31) a to proto, že beru DC jako P2P klienta a tim pádem čím víc "nonlimit" hubů tím líp. Jsem na hubu už nějaký ten pátek a nikdy mi nedělalo problém dodržovat stanovená pravidla. Je sice pravda, že na 10.3.100.100 jsou pravidla tvrdší, ale nemám s jejich dodržováním žádný problém. Když tam winamp nemůžu dát tak ho tam prostě nedám a hodím ho tam kde je povolen (chat, HKM). Ale zpět k podstatě příspévku...V poslední době jsem začal nabývat dojmu, že se nějak stupňují antipatie k Mallovi (mnoho threadů, anketa...) ale když se teď podívám na výsledky ankety (19.2.2006 14:10) tak se musím pousmát. 28 lidí proti Mallovi? Opět k smíchu. Co si asi myslí ta mlčící vetšina? Když na 10.3.100.100 chodí průměrně 180 lidí, kterým nedělá problém dodržovat stanovená pravidla, proč to dělá problém malé skupince, která bouří vody nesmyslnými thready (popř. anketou) Proč neprotestujete proti některým veřejným hubům. Vezměme si například poměr velkých a malých písmen. Proč neprotestujete proti BestOfAll hubu, kde je poměr velkých a a malých písmen stejný jako na 10.3.100.100? Na veřejných platí pravidlo, že OP může vše a nediskutuje se s něma. Nevidím nejmenší důvod, proč by tomu mělo být na 10.3.100.100 jinak. Proto vyzývám "potrefeně husy", kterým Mall tak "ublížil": Zanechte zakládání nesmyslných threadů a respektujte stanovená pravidla a všem se bude tahat lépe...
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod majo » ned 19. úno 2006 14:25:31

Jak jsem se díval na tu anketu tak mě to docela šokovalo. Jsem si myslel podle příspěvků že to dopadne jednoznačně a ani to tak nevypadá.
Já jsem toho názoru když chceš rozumnou radu napíšeš ji slušně tak taky dostaneš doboru odpověd (ktt hub). A když chceš lidem ukazovat jaký styl hudby posloucháš myslím tim vkládat winamp na chat nebo urputné spamování s pocitem nějakého ukojení tak jdeš na (HKM)

Pozn: Každý si to rozeberte jak chcete
Trance
Uživatelský avatar
majo
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 10. črc 2005 0:43:11
Bydliště: Třinec

Re: Situace na DC

Příspěvekod DIABLO » ned 19. úno 2006 14:31:33

marcusi:Stebou absolutne ve všim souhlasím taky sem napsal kladny nazor a jak se domě pak pustili...takže když si tohle napsal tak se musim připojit a souhlasit..nic jineho.... :wink:
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod ANDRE » ned 19. úno 2006 15:18:11

Jo ale upřesnil bych, to o těch pravidlech,, nejsou ani né tvrdá ale trapná, jakou maji logiku pravidla která zakazují např. Velká pismena v nicku nebo čísla,, tohle nemůže vadit normálním lidem. Co s takýma. V tom případě je třeba se podřídit podivuhodnému systemu pana "OP" ,nebo nebo se nepodřídit a připojit se na demkratické HKM nebo na jiné, ale veřejné huby.

8) jiný názor respektuji, ale nepotvrzuji.
ANDRE
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned 05. úno 2006 20:20:06
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » ned 19. úno 2006 15:22:53

Jste vtipni no ;D
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Marcus » ned 19. úno 2006 15:33:39

Luciferka:Jestli chceš tímhle příspěvkem ukázat, že jsi chytřejší než pytlík exkrementů.... tak dovol abych ti řekl, že se ti to moc nepovedlo. Běž si spamovat jinde...
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Re: Situace na DC

Příspěvekod DIABLO » ned 19. úno 2006 15:38:28

marcus:Jestli sis nevšim tak se snaži sbirat přispěvky aby mela co nejvic.... :wink:
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

:-)

Příspěvekod Nithro » ned 19. úno 2006 16:30:16

Naprosto souhlasim s Marcusem!
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Příspěvekod GfLion » ned 19. úno 2006 16:36:56

souhlasím s MARCUSEM ve všem co napsal....

ANDRE: pokud se Ti pravidla zdají být trapná či nesmyslná, uvědom si prosím, že Tě nikdo nenutíš se na HUB KtT připojovat, jinak řečeno, jsi tam zcela dobrovolně. A pokud nemůžeš z osobních, či jakýchkoliv jiných důvodů tyto pravidla akceptovat, můžeš se také dobrovolně odpojit... Jak již bylo řečeno... nedělá to problém 180 (ve špičce 250 ) lidem...

co se týče velkých písmen, díky bohu za zákaz Caps Locku... když je toho moc, je to velmi nepřehledné a špatně se to čte
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod PUNKolecko » ned 19. úno 2006 16:48:43

nepochopeni, ignorace a podrizeni se zbytecnemu autoritarstvi Mallovu, to je tak jedine co vyplyva z Marcusova prispevku. Tak se nedivim ze jemu a jemu podobnym to nevadi, bez ohledu na logiku se podridili trapnym a nelogickym pravidlum KTT hubu a jeste horsiho uplatnovani techto (ale i vlastnich, vymyslenych)pravidel EUMallem. Ale je pravda ze kdo nic nedela nic nezkazi tak to muze byt jejich pripad. beru to nekeri lidi se proste podridi radi a ani jim to moc nevadi, uz to kasu, mame prece svobodny HKM (10.3.1.31) na kterem mimochode probiha vse v pohode a toleranci ostatnich bez jakychkoli pravidel, takze mi chcete rict ze lidi na KTT se nejak lisi od tech na HKM ze se musi ohrazovat fasistickyma pravidlama????
Dobra dobra dobra, vsechno beru. Ale chci aby bylo jasne, ze to co sem cetl o tom ze v pripade problemu nesouhlasu a navrhu na zmeny mame kontaktovat OP je BLBOST!!!, kontaktovat OP EUMalla je NEMOZNE!!!
Podle me je to fasounsky hub (zbytecna pravidla a jejich pan!) a bylo by fer kdyby takovou nalepku dostal!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 16:51:17

Až vás Mall vykopne bez porušení pravidel, tak vás ty pičoviny co píšete přejdou. Taky jsem se tím nezabýval dokud se to nestalo mně a dalším pěti lidem co znám. Všichni jsme vživotě nenapsali písmenko do chatu natož nějaký spam,winamp apod. Ve sdílení nic co by bylo zakázané a tak by mně zajímalo, čím jsem porušil pravidla hubu? Už jsem se na to jednou ptal, ale nedá se odpovědět na co není odpověď (proto jsem ji ani nedostal). Jedině že by Mall napsal -jsem čurák a vyhodím si koho chci, protože tak to je.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » ned 19. úno 2006 16:55:02

hh... pekne vystizne(obzvlaste posledni veta) , za to musim Corpseho pochvalit :D
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Marcus » ned 19. úno 2006 17:02:03

PUNKolecko: Můžeš mi prosím přeposlat nějaké to "fašistické pravidlo", které ti dělá tak velké problémy?

Corpse: Ty nemusíš, podle počtu vulgárních slov ve tvém příspěvku asi tuším které to bude :wink:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 17:09:31

S lidma, jako si ty a Mall vživotě slušně jednat nebudu. A až zjistím kdo jsi, tak ti vysvětlím i to co jsi napsal na Luciferku ty Mallova děvko. Tím tady končím to jsou debaty o ničem.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Marcus » ned 19. úno 2006 17:19:25

Corpse. Urážíš každého, kdo má jiný názor?
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Další

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků