Situace na DC

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod Marcus » ned 19. úno 2006 20:23:05

roomann: Chceš říct, že se lidé na 10.3.100.100 bojí vyjádřit aby nedostali ban? To si nemyslím. Co když jim jsou ukradené nějaké ankety, je jim šumafuk co kdo píše do fora a respektují pravidla a OPs? Samozřejmě nemluvim o všech, ale myslím, že o vetšině ano... :wink:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 20:31:15

Taky to je tím, že teď už to tak s těma banama nepřehání, jako když začal OPovat. Kolika lidem dal ban za to, že od nich nemohl stáhnout filelist a sám měl vadného klienta. Teď už o takovém případu nevím, ale i tak jich pořád pomalu přibývá těch jiných a bezdůvodných banů nebo za úplný nesmysl. Jo je to taky jenom člověk to je fakt, ale co je moc to je moc, navíc když on se cítí jako něco vyššího (nadčlověk). Jestli se jeho dosazením měly vyřešit stupidní problémy na hubu, jako winamp atd. no tak to potěš pánbůh čím se budou řešit horší problémy. Ti co zatím problém nemají to neřeší možná ani tak ne ze strachu z banu, ale protože to prostě neřeší a nedivím se jim. Taky jsem to tak dělal dokud se to netýkalo mně a mých známých osobně. Na nic jiného dc++ nemám než na stahování ( v tom souhlasím i s marcusem), ale když už se lidi připojí a jenom stahují a dostanou ban, pak už něco není v pořádku.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » ned 19. úno 2006 20:55:15

GfLion píše:a v tom je možná taky problém.... "hned jsem vypěnil a řekl jsem mu své" .... božemůj proč.... Vám nikdy nedojde že na té druhé straně je taky člověk??? A jestli máte pocit, že se vám po nadávce bude víc věnovat, tak ano, bude, ale nežádoucím způsobem.....

Hele, čuráku, puč mi prupisku... honem.... kurva dělej!!!

Prosímtě, mohl bys mi pučit prupisku? Potřebuju něco rychle dopsat....

v kterém případě vám člověk rychleji pomůže? Váš cíl je jasný... chcete něco na psaní.... tak se zeptáte... Dva případy, stejný cíl... přeberte si to jak chcete.... ale nepříjde mi vhodné si zlost vylívat na Mallovi a ten když si to nenechá líbit, tak řvát tady...


Ale ale, tohlejsou myslim obecne vsem lidem zname veci, ktere ale bohuzel na EUMalla neplati. Si myslis ze jen tak bezduvodne zacnu, treba ja, nakomu nadavat?? se pletes. Muj prvni pokus o kontakt s Mallem byl , zaprve neuspesny, ale hlavne SLUSNY!!! nepadlo jedine sproste slovo, zadna urazka..proste nic!! pripominam ze to bzlo po tom co jsem dostal ban na 10 minut.

Dale k vyjadrovani nazoru na foru o HKTT. Ja verim tomu ze nekteri jeho uzivatele muzou mit obavy se vyjadrit, protoze by je za to MAll proste BANNUL, tak jako to udelal me, kdy se bez me navstevy na HUBU zvedl BAN z 10 minut na dobu neurcitou, jenom proto ze sem neco napsal na foru, coz vlaste dosvecuje (ze je to prave pro to) popisek u banu, ktery zni. A navic se nevhodne vyjadrujes o HUBu.....co to jako je ?? nove Mallovo pravidlo?...nevhodne vyjadrovani o hubu..tak at ho tam aspon dopise, at varuje ostatni uzivatele.

A nakonec. Lione nedelej ze sebe svatouka laskave, ktery vzivote na nikoho nerek kriveho slova!!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod chrobok » ned 19. úno 2006 22:01:34

lidi , prominte ale je to smesne se tady porad o tom bavit...
HKM jede ne ? :)
http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=2510
tenhle projekt je pro lidi , tak Vas vyzyvam, PRIPOJUJTE SE JEN NA HKM
(pokud mozno) , at je nas tam cim jak nejvic.
Cela tato diskuze je naprosto zbytecnym vylevem nervu a myslenek,
protoze stejne se nic na Cablenetu nezmeni.
Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Příspěvekod corpse » ned 19. úno 2006 22:05:35

chrobok píše:lidi , prominte ale je to smesne se tady porad o tom bavit...
HKM jede ne ? :)
http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=2510
tenhle projekt je pro lidi , tak Vas vyzyvam, PRIPOJUJTE SE JEN NA HKM
(pokud mozno) , at je nas tam cim jak nejvic.
Cela tato diskuze je naprosto zbytecnym vylevem nervu a myslenek,
protoze stejne se nic na Cablenetu nezmeni.

To je fakt
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Luciferka » ned 19. úno 2006 22:49:12

Tak tak .) Go go go na Mirka a mate po starostech .) Sice jsem tady uplne vsechno necetla, ale muzu napsat jedno, je lepsi neresit hloupe lidi, vubec je lepsi neresit nikoho. Je treba uzivat zivota a ne se kvuli nekomu nervovat .)
Marcusi, kdyby nebyl hub ZKM, tak bys az tak privetivy nebyl k Mallovi a jeho cinnosti.
Corpse, diky ti, ze ses me zastal, sikovny to hoch ;)
ALL: mejte se radi a vykaslete se na hub KTT 8)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Marcus » ned 19. úno 2006 23:32:18

Luciferka: To jako kdyby nebyl HKM, tak myslíš, že bych na Malla nadával nebo co? Proč bych to dělal? :shock:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » ned 19. úno 2006 23:54:28

Protoze by sis nemel kde popovidat nebo hodit winamp ;D To je fuk, nebudu to resit, jsou to blbosti ;)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Re: nevim

Příspěvekod Happy-Gilmore » pon 20. úno 2006 18:03:51

GfLion píše:
Happy-Gilmore píše:Zdravim!!! Jakoze Malla uz neresim a taky nikomu tady nechcu rict ze treba pravdu nema nebo ma. Ja sem to zazil na vlastni kuzi jak me blbe vyhodil. Na nasem stuzkovacim vecirku sem mel zajistit hudbu nebo jako jediny ze tridy mam pristup na DC++. na HKTT sem se zeptal jestli nekdo nema pisnicku od Karla Gotta James Bond. (synkum se strasne libi pozn.autora) Nikdo neodpovedel, tak sem napsal zadost znova a pridal sem tam k ni ze se ta pisnicka muze jmenovat jinak, ze presny nazev nevim. A zachvili uz mi prisel vzkaz od pana Malla, ze s timhle at si jdu na chat. Sem se ho ptal proc? A on mi dal varovani za poruseni pravidel. Tak sem mu hned napsal ze v pravidlech je napsano, ze hlavni okno slouzi k otazkam atd. (tedka presne zneni pravidla uz neznam) A on mi hned odepsal at s tim jdu na chat. Samozrejme me to hned nastvalo a taky sem mu rekl sve. Ne primo nejak hrube ze je curak atd. Ale proste sem mu rekl svuj nazor a za to sem dostal ban na neurcito. Nechcu tim rict, ze sem ban dostal neopravnene, ale nechapu proc mi dal hned vystrahu za to ze sem polozil otazku a chtel sem na ni nejakou odpoved. Ted mi pripada, ze to okno na problemy, otazky atd. je totalne na prd. Vemte si to jak chcete. tedka uz to jakoze neresim. mame HKM a ten mi bohate staci. Vzdycky sem tam nasel co chtel. Tak adios


[16.11.2005 22:27:44:] <happy-Gilmore> Kua jen me stve ze toho eu malla nikdo nezna osobne. Bych mu porozbijel okna. Uz me zacina stvat. To sou prote ti duchodci co maji v hlave jen slamu a poslouchaji dechovky a mysli ze to je dnesni styl. A srmdi jak cip. Clovek aby si bral plynove masky jak jede s nima v buse
[16.11.2005 22:29:10:] <happy-Gilmore> winamp(5,10) playing(No Name - AudioTrack 01) stats(38% of 04:04 [---|------])
[16.11.2005 22:29:12:] <hoho> ja se mu muzu postarat o rozbiti okna
[16.11.2005 22:29:32:] <happy-Gilmore> Hej a ty vis kde bydli??? bych mu aspon v noci zvonil na zvonky jak bych sel z nejake akce.
[16.11.2005 22:29:38:] <happy-Gilmore>
[16.11.2005 22:30:15:] <happy-Gilmore> Eu MAll Doufam, ze to sledujes ty stara ochechulo.
[16.11.2005 22:30:22:] <hoho> nevim ale mohl bych mozna zjistit od kamose ale nevim t na 100procent
[16.11.2005 22:30:48:] <happy-Gilmore> Hej zkus.


Ten BAN si měl za tohle.... už si vzpomínáš? A nelži protože na KtT nemáš BAN už hoodně dlouho ;-)


Fajn priznavam, ze to asi tak bylo. Je to nejake ten patek a nevim poresne, ale muzes mi jakoze vysvetlit proc sem s dotazem mel jit na main chat???? Kdyz si to tak pekne evidujes tak mi to tu napis. A reknu ti uprimne ze si pomalu ale jiste zacinam myslet ze Mall je tvuj nejaky pribuzny. :-D Jako asi tak pred pul mesicem sem se zkousel dostat na HKTT a neslo mi to. je mozne, ze sem treba se preklikl a zadal spatne I.P. Nevim, ale vim jedno ze ikdyz tedka mam povoleny pristup na HKTT tak se tam rozhodne neukazu. Jen abys na me nevyrukoval ze sem tam byl, tak anoi byl sem tam dvakrat asi tak na 5 min pred tim nez sem napsal tenhle prispevek. A tim koncim depatu HKTT. HKM je best. LIDI HONEM NA NEJ:-D
Uživatelský avatar
Happy-Gilmore
 
Příspěvky: 290
Registrován: ned 10. črc 2005 19:11:23
Bydliště: Bozky nemcove

Příspěvekod roomann » pon 20. úno 2006 19:36:02

marcus: uznávám někteří lidé nepíší protože nemají co. já se na jiných hubech vyjadřuju k otázkám a debatám ale tady to nejde protože mi ihned chodí varování co vše porušuju. a to nejsem sám. Nebo chci-li říci nebýval. bylo to už pár měsíců co jsem se k něčemu na tomtu hubu vyjádřil. ale po otázce které pravidlo porušujem tak následoval ban nebo odpověd přečti si pravidla.
roomann
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 03. zář 2005 9:39:25

Příspěvekod Michelangeli » pon 20. úno 2006 19:44:16

Marcus píše:Luciferka: To jako kdyby nebyl HKM, tak myslíš, že bych na Malla nadával nebo co? Proč bych to dělal? :shock:


Rád bych Ti odpověděl .
Otázka nezní : "Kdyby nebyl HKM, nadával bych na Malla ? "
To je v podstatě odpověď , ale chce to čas .

A teď k časové sekvenci událostí :
Na začátku byl KTT super. Z některých rozhovorů jsem se opravdu svíjel a Luciferka, pošťák , chrobok i další si to určitě tu atmosféru pamatují.
Poté vznikla nesmyslná pravidla (viz Falconovo vyjádření k událostem v srpnu 2005) a na Falconovo přání se stal neodvolatelně opem pan M. a teprve poté a reakcí na to vznikl HKM.

Ale jsou lidé, kterým nevadí pravidla a rádi přikyvují tak, jak je jim pískáno. Nemohl bych být v zemi, kde se nemůže zpívat, nemohu být na Hubu, kde mám zašitá ústa pod podmínkou banu od Opa
(evoluci nezastavíš, Homo Sapiens přijde) .

V 50. letech byl můj otec v komunistickém žaláři za překlad politického článku z angličtiny.
Za anglickou větu "5 minutes is not enough" jsem dostal svůj první ban na KTT. Nedá se to samozřejmě srovnat , ale podobnost není čistě náhodná.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Marcus » pon 20. úno 2006 20:54:21

Michelangeli: A mohu se zeptat, jestli jsi větu "5 minutes is not enough" napsal na chatu nebo na mainchatu? Pokud na mainchatu tak jsi buď nečetl pravidla (protože pochybuju, že by jsi touto větou řešil nějaký problém, nebo ho někomu řešit pomáhal), nebo jsi je nerespektoval záměrně... Ale tvůj názor ti samozřejmě neberu :wink: Ale zkus se na to podívat taky z mé strany. Mainchat se mi líbí takový jaký je (přehledný), pokud mám neodolatelnou chuť hodit /w tak ho dám buď na chat nebo na 10.3.1.31. A když jsem chtěl vyřešit jeden problém s videem tak jsem se zeptal (věř nebo ne) na maichatu 10.3.100.100 a víš kdo mi poradil? Ano "všemi" tak nesnášený Mall. Proto nemám důvod na 10.3.100.100 zanevřit... :wink:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » pon 20. úno 2006 22:16:51

Marcus nic nepochopil.... aaaachjo.... skoda slov. Zij si jak chces, chod si kde chces, ale nas k tomu stejne nepresvedcis. Bychom museli byt blazni .)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Marcus » pon 20. úno 2006 22:52:14

Luciferka: Pochopil jsem příspěvek docela dobře, v žádném případě nikoho nepřesvědčují o správnosti svého názoru. Tohle je totiž diskuse a ne nábor nových členů na 10.3.100.100... :wink:
Marcus
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 09. črc 2005 23:29:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod PUNKolecko » úte 21. úno 2006 0:57:03

Marcusi nic ve zlem ale ver Luciferce fakt si to nepochopil !! ale vubec!!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků