Problém s monitorem

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Problém s monitorem

Příspěvekod PUNKolecko » stř 22. úno 2006 13:44:10

Mam 17'' monitor SAMTORN 76DF, pred casem se mi pri kazdem spusteni pocitace zdal obraz svetlejsi a svetlejsi, tak sem ho jednoduse ztmavoval a ztmavoval, ale bohuzel to nejde donekonecna, takze ted je to ve stavu kdy je to totalne presvetlene a na monitoru uz jsem se svetlosti na nule. :(
Poradi mi nekdo co by se s tim dalo udelat pls?. Jinak to asi budu muset nekam hodit do servisu...na coz sem moc lenivy:))
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod chrobok » stř 22. úno 2006 16:16:37

no tak ten monitor soupni na reklamaci pokud to jde, a pokud ne tak bych to videl na novy ;)
co nevidet odejde, a oprava bude docela draha, takze vyhodnejsi bude koupit si novy ...
Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Příspěvekod kejNo » stř 22. úno 2006 21:03:03

chrobok píše:no tak ten monitor soupni na reklamaci pokud to jde, a pokud ne tak bych to videl na novy ;)
co nevidet odejde, a oprava bude docela draha, takze vyhodnejsi bude koupit si novy ...


pravda. mel jsem obdobny problem... monitor vyplivnil modrou barvu.... takze klek. chtel jsem reklamaci, ale ten monitor uz se nevyrabel a oprava by stala jako novy, takze novy byla jasna volba :)
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod M@C » čtv 02. bře 2006 20:26:05

Se zkus podivat jestli neni ze zadni strany, nebo pod zadnim krytem nejaky potenciometr nebo trimr na serizovani. Pokud je ale v zaruce, tak ho soupni na reklamaci. A nebo si zkus obraz ztmavit softwarove v nastaveni grafiky.
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků