Situace na DC

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod corpse » stř 22. úno 2006 21:57:53

No problem, během příštího týdne se můžeme klidně někde domluvit nechám na tobě kde. Ale to už bude snad stačit na pm ne?
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod [SIR]CoMaTiKs » čtv 23. úno 2006 0:49:44

Heheheeeh lion ty sraci mas strach ze ti da nekdo prez hubu :-D Se postav za to co pises a nepros tady nekoho at ti pomuze nekomu zamezit prístup kdyz ti nekdo nadava . Kdybys byl chytry tak se na to vyseres a prestanes psát ,ale tobe to neda a musís furt psat a nekoho bránit a když už jde do tuheho tak si za to neumís stát ani vlastním telem a prosís o pomoc . A nevim proc by mel byt zamezit pristup corpsovin na forum a kdyz uz jo tak urcite ne k vůli takemu hadrákovi jako si ty .
[SIR]CoMaTiKs
 

Příspěvekod roomann » čtv 23. úno 2006 11:21:56

jo jo přesně tak :lol:
roomann
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 03. zář 2005 9:39:25

Příspěvekod corpse » čtv 23. úno 2006 11:52:53

To už nemá cenu řešit. Zamezený přístup na fórum mít nebudu a dokonce jsem se dozvěděl, že už na Cablenet Hubu ban nemám. Ale to není důvod, abych se tam připojoval a souhlasil s tím, že Mall je tam OP. Jinak dík, že většina lidí jste tady normální 8)
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod GfLion » čtv 23. úno 2006 14:39:25

[SIR]CoMaTiKs píše:Heheheeeh lion ty sraci mas strach ze ti da nekdo prez hubu :-D Se postav za to co pises a nepros tady nekoho at ti pomuze nekomu zamezit prístup kdyz ti nekdo nadava . Kdybys byl chytry tak se na to vyseres a prestanes psát ,ale tobe to neda a musís furt psat a nekoho bránit a když už jde do tuheho tak si za to neumís stát ani vlastním telem a prosís o pomoc . A nevim proc by mel byt zamezit pristup corpsovin na forum a kdyz uz jo tak urcite ne k vůli takemu hadrákovi jako si ty .


nemám strach z toho, že mi někdo rozbije hubu, to ne.
Já si za svými názory stojím, jen si nemyslím, že by se něco řešilo konforntací resp. "daním si přes držku" .... snažím se názory vyříkat a ne někde vyrvat, protože ta druhá možnost podle mě nic neřeší....

co se týče mé žádosti na Falcona, nebyla ze strachu, ale prostě se mi nelíbilo že corpse urážel ostatní účastníky diskuse ( a to nejen mě) , nebylo to ze strachu nebo proto, abych nemusel číst další urážky....
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod Bobo » čtv 23. úno 2006 17:51:35

gflion se neboji rozbiti huby? haha... uz si zapomnel na ten incident s jednim clovekem, kdy ses po setkani s nim robrecel a zadal o milost? Pry za pomluvy...
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod chrobok » čtv 23. úno 2006 19:53:38

nechtel jsem uz vstupovat do tehle debaty , ale jak tu ctu GfLiona jak tu placa nesmysly typu "stojim si za svymi nazory" tak se mi otevira nuz v kapse(myslim to obrazne , aby to nekdo nevzal jako vyhruzku) ... este nedavno jsi tu mily GfLione psal ze jednani Mall neni spravne , ze to prehani , a ted tady pjejes ody na Malla, jsi dite ktere nevi kam smeruje a uz vubec nema svuj nazor...
Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Příspěvekod GfLion » čtv 23. úno 2006 21:40:02

Bobo: LOL :D :D :D :D :D

z toho pry za pomluvy je jasně vidět, že ta informace je z druhé ruky, krom toho nepřesná, resp. lživá... a to tak že úplně. Pokud se ptáš, jestli jsem zapoměl, tak sem nezapoměl, páč se to, co si psal vůbec nestalo....

Chrobok: budeš se divit, ale stojím si i za tím... ano tehdy jsem to tak myslel, ale od té doby se věci změnily.... a změnil se i můj názor.... Názory nemění jen slabomyslní, protože žádný nemají....

Tímto končím debatu a nebudu v tomto TOPICu už nebuduna nic reagovat.....
Pokud někdo chcete psát koniny typu, že sem brečel o milost tak mi pisněte na PM. Tam to popřu jako to popírám tady.... Větší kravinu sem fakt ještě neslyšel....

nakonec jeden citát....

Jistěže nakonec zvítězí pravda, ale až potom, co dokáže lež....[/b]
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Re: Situace na DC

Příspěvekod DIABLO » čtv 23. úno 2006 22:00:18

[SIR]CoMaTiKs:Hm jak začneš rejpat u ubožakovi a hadrakovi tak se nejdriv podivej na sebe do zrcadla a pak rejpej do druhych jo?,.......... :lol: takove mam fakt nejradčí......... :lol:
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod CoMa » pát 24. úno 2006 11:14:58

Ty dilablo s kym mluvis asi taky potrebujes propleskat jak vidí !!!
CoMa
 

Příspěvekod kejNo » pát 24. úno 2006 11:36:37

Bezte vsichni do p**i uz!

Hadate se kvuli abnormalni hovadine, jako je DC.
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod Predator » pát 24. úno 2006 14:53:26

GfLion píše:Bobo: LOL :D :D :D :D :D

z toho pry za pomluvy je jasně vidět, že ta informace je z druhé ruky, krom toho nepřesná, resp. lživá... a to tak že úplně. Pokud se ptáš, jestli jsem zapoměl, tak sem nezapoměl, páč se to, co si psal vůbec nestalo....

Chrobok: budeš se divit, ale stojím si i za tím... ano tehdy jsem to tak myslel, ale od té doby se věci změnily.... a změnil se i můj názor.... Názory nemění jen slabomyslní, protože žádný nemají....

Tímto končím debatu a nebudu v tomto TOPICu už nebuduna nic reagovat.....
Pokud někdo chcete psát koniny typu, že sem brečel o milost tak mi pisněte na PM. Tam to popřu jako to popírám tady.... Větší kravinu sem fakt ještě neslyšel....

nakonec jeden citát....

Jistěže nakonec zvítězí pravda, ale až potom, co dokáže lež....[/b]


Lione!když chceš psát o vážných věcech,tak si aspoň dej vážnější obrázek než toho přiblblého lva,co tě zesměšňuje. :twisted:
Predator
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 18. zář 2005 7:31:20

Příspěvekod Predator » pát 24. úno 2006 14:54:39

GfLion píše:Bobo: LOL :D :D :D :D :D

z toho pry za pomluvy je jasně vidět, že ta informace je z druhé ruky, krom toho nepřesná, resp. lživá... a to tak že úplně. Pokud se ptáš, jestli jsem zapoměl, tak sem nezapoměl, páč se to, co si psal vůbec nestalo....

Chrobok: budeš se divit, ale stojím si i za tím... ano tehdy jsem to tak myslel, ale od té doby se věci změnily.... a změnil se i můj názor.... Názory nemění jen slabomyslní, protože žádný nemají....

Tímto končím debatu a nebudu v tomto TOPICu už nebuduna nic reagovat.....
Pokud někdo chcete psát koniny typu, že sem brečel o milost tak mi pisněte na PM. Tam to popřu jako to popírám tady.... Větší kravinu sem fakt ještě neslyšel....

nakonec jeden citát....

Jistěže nakonec zvítězí pravda, ale až potom, co dokáže lež....[/b]


Lione,Lione! kdyby to viděl Theo,co tu vyvádíš,hned bys dostal rozum...!!!
Predator
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 18. zář 2005 7:31:20

Příspěvekod PUNKolecko » sob 25. úno 2006 2:28:41

lione tak ted sem vypenil, uz me s prominutim seres, ze tu zvanis takove kraviny by se dalo prezit ale podtrhovat ten hnuj co tlachas Vysockym uz hranici s nehoraznou zhovadilosti!!!!!!!!!!!!!
Pro priste si aspon tohle odpust!!!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Re: Situace na DC

Příspěvekod DIABLO » sob 25. úno 2006 6:02:25

[SIR]CoMaTiKs:Ja asi ne tak nefim kdo je tu nevychovany........... :lol:
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron