HUBIK 10.3.18.92

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Re: T

Příspěvekod Michelangeli » úte 04. dub 2006 21:26:55

corpse píše:
Shadowe píše:Hub tedka delsi dobu nepojede hledame totis nekoho u koho by mohl jet NONSTOP!

Pokud nikoho nenajdete tak se ozvi. PC většinou jenom restartuju jinak jedu non stop.


Ahoj Corpse ,
To by nebyl špatný nápad. U Corpseho bych to viděl na Hub pro náročné, žádné blbosti ve sdílení, minimálně 50 GB shared :) prostě zvýšit kvalitu :)
čoto zasa táram.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Re: T

Příspěvekod corpse » úte 04. dub 2006 23:35:19

Tak jsem se nudil a udělal jsem si večer ten hubík a snad to pojede zatím jsem to zkoušel jenom s jedním user a šlo to. No nikdy jsem to nedělal, tak snad to bude ok, učím se rychle, když mě něco baví. Jenom angličtina mi moc nejde a vše je Eng :) . Jinak mělo by to být pro každého, takže platí stejně, jako na HKM- svobodný hub se sdílením aspoň 1GB. Ikdyž bych měl sto chutí tam některé lidi nepouštět, ale neklesnu na jejich úroveň. Mám veřejnou IP, ale snad to data brát nebude. V tom se nevyznám pokud by to bralo tak doufám, že někdo ví jak to udělat,aby ne. Adresa je 213.29.10.82 a pojede se nonstop mimo výpadků KTT, elektřiny a občasného restartu PC.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: T

Příspěvekod corpse » stř 05. dub 2006 0:37:23

Pořád jsem neměl možnost to pořádně odzkoušet, ale do dnešního večera by měl jet OK, pokud už tomu tak není teď.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: T

Příspěvekod pecco » stř 05. dub 2006 0:41:13

corpse píše:Tak jsem se nudil a udělal jsem si večer ten hubík a snad to pojede zatím jsem to zkoušel jenom s jedním user a šlo to. No nikdy jsem to nedělal, tak snad to bude ok, učím se rychle, když mě něco baví. Jenom angličtina mi moc nejde a vše je Eng :) . Jinak mělo by to být pro každého, takže platí stejně, jako na HKM- svobodný hub se sdílením aspoň 1GB. Ikdyž bych měl sto chutí tam některé lidi nepouštět, ale neklesnu na jejich úroveň. Mám veřejnou IP, ale snad to data brát nebude. V tom se nevyznám pokud by to bralo tak doufám, že někdo ví jak to udělat,aby ne. Adresa je 213.29.10.82 a pojede se nonstop mimo výpadků KTT, elektřiny a občasného restartu PC.

OK,není problém.Ale dej sdílení aspoň min.30 GB at to je o něčem jiném.
Můžeme tady vytvořit 2 nezávislé HUBy.Jednomu bude stačit 1GB(HKM) a minimální kontrola dat,druhý se může zaměřovat přímo na filmy hry atd...a bude se kontrolovat co sdílíte
Naposledy upravil pecco dne stř 05. dub 2006 1:10:29, celkově upraveno 1
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Re: T

Příspěvekod corpse » stř 05. dub 2006 0:50:04

To by taky šlo můžeme to zkusit, ale počkám ještě na další názory.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: T

Příspěvekod pecco » stř 05. dub 2006 1:05:56

corpse píše:To by taky šlo můžeme to zkusit, ale počkám ještě na další názory.

Na všechny nastavení serveru se zeptej Chroboka,ten je na to chlap,kterého potřebuješ,UMÍ TO-!!!! zdravím Malldelete(Mall-delete)
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků