Rychlosti & limity

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod jari » ned 09. dub 2006 11:20:42

to M&C: Nic ve zlém, ale tvůj názor mi připadá poněkud zastaralý. Žijeme v jiné době – není jeden druh televizorů, jedna taxi společnost a podobně. Funguje tady něco, jako nabídka – poptávka. Nevím za koho hraješ, připadá mi však, že za KTT ( i když si si tvých rad a doporučení klientům v nouzi vážím a sám je jednou mohu potřebovat). Mimochodem lidi fakt blbí nejsou – rozhodně ne všichni ( jak jsi je nazval – jen přemýšlí). Nechápu, jak můžeš vyvracet lidem názor o kvalitnějším a levnějším produktu. Poohlédni se kolem sebe, je to všude, stačí si jen šáhnout a neměj strach, že tvoje milovaná firma zkolabuje. Má velikou klientelu, takže může trošku pustit žilou. Neboj, určitě ji to nepoloží. Nebudu tady unavovat příklady a porovnáváním tarifů. Podle tvé vize bych nechtěl ale srovnávat tarify s konkurencí za rok, dva nebo tři.(byla by to zřejmě hrůza). I když je program Limit Basic nejlevnější (490,- Kč), nemá právo na zušlechtění? Připadáš mi , jako ti odboráři v TŽ, taky to vedou od desíti k pěti a zaměstnanci jsou nuceni přihlížet zanedbatelnému ročnímu nárůstu, při obrovském zisku společnosti ( v jádru je to lidma – mají strach se ozvat a budou pracovat za malý peníz, avšak zaměstnavatel se směje). Jak už jsem psal, nic ve zlém, proti tobě osobně nic nemám Dívám se na to tak, že mluvíš jazykem KTT, na kterou nedáš dopustit a budeš ji bránit do poslední kapky krve. S pozdravem
jari
 

Příspěvekod corpse » ned 09. dub 2006 11:54:58

Myslím, že M&C není proti zlepšování služeb, ale spíš jde o to, jak si o to někteří píšou. Žebronit tady co druhý den o to samé fakt nemá cenu, jako tady někteří dělali. Určitě nikdo není proti tomu, aby měl připojení v čemkoliv lepší, ale stačí snad napsat jednou- Jsem pro zvýšení limitu a.j. O odborech v TŽ je fakt škoda mluvit i psát, to je jenom parodie na odbory.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Slama » ned 09. dub 2006 15:27:57

Ace-COM píše:Promin, to byl pokus o vtip, coz jsem dal najevo i tim ;-) smilikem...

nevedel jsem, ze to nepochopis, asi je to proto, ze jsem precejen trochu vyzralejsi...

Ale urazet me fakt nemusis, nic jsem ti neudelal a to ze si delam legraci z toho co jsi rekl, to je neco jineho...

Tak prosim klidek... :D

PS: Mimochodem, je mi 2x tolik co tobe a jeste budes muset hodne chleba pojist na to, aby jsi mi tykal a nedej boze mi rikal LAMO. A jestli chces, muzeme si to probrat oko v oko, ale obavam se, ze te pak doma nepoznaji ;-)

Pa a doubrou noc... dite... :D:D:D


heh ty se povazujes za neco vic nez je on ? no nic nemam na to slov ale nekde uz jsem to videl ? ...... ze by v Nemecku ....... popremyslej o tom ...
Slama
 

Příspěvekod M@C » ned 09. dub 2006 16:39:44

jari píše:to M&C: Nic ve zlém, ale tvůj názor mi připadá poněkud zastaralý. Žijeme v jiné době – není jeden druh televizorů, jedna taxi společnost a podobně. Funguje tady něco, jako nabídka – poptávka. Nevím za koho hraješ, připadá mi však, že za KTT ( i když si si tvých rad a doporučení klientům v nouzi vážím a sám je jednou mohu potřebovat). Mimochodem lidi fakt blbí nejsou – rozhodně ne všichni ( jak jsi je nazval – jen přemýšlí). Nechápu, jak můžeš vyvracet lidem názor o kvalitnějším a levnějším produktu. Poohlédni se kolem sebe, je to všude, stačí si jen šáhnout a neměj strach, že tvoje milovaná firma zkolabuje. Má velikou klientelu, takže může trošku pustit žilou. Neboj, určitě ji to nepoloží. Nebudu tady unavovat příklady a porovnáváním tarifů. Podle tvé vize bych nechtěl ale srovnávat tarify s konkurencí za rok, dva nebo tři.(byla by to zřejmě hrůza). I když je program Limit Basic nejlevnější (490,- Kč), nemá právo na zušlechtění? Připadáš mi , jako ti odboráři v TŽ, taky to vedou od desíti k pěti a zaměstnanci jsou nuceni přihlížet zanedbatelnému ročnímu nárůstu, při obrovském zisku společnosti ( v jádru je to lidma – mají strach se ozvat a budou pracovat za malý peníz, avšak zaměstnavatel se směje). Jak už jsem psal, nic ve zlém, proti tobě osobně nic nemám Dívám se na to tak, že mluvíš jazykem KTT, na kterou nedáš dopustit a budeš ji bránit do poslední kapky krve. S pozdravem

Spatne jsi me asi pochopil. Spis mi jde o to, jak tu nekteri pisou trapne prispevky, ze jim nestaci 2GB na ani na serfovani. Ale to je jejich problem, ne KT. Je tady velka konkurence, kdyz jim to nevyhovuje, tak je tady silesnet, netron, adsl od telekomu :D trinit atd. Nevim, ale kdyby mi KT nevyhovovala, tak taky prejdu jinam. Zatim mi ale vitezi single basic, adsl s trapnym FUP nema sanci, a bezdrat neni levnejsi, navic zas zrizovaci poplatky, antena atd...
Kdyz se mely zvysovat rychlosti a limity, tak jsem taky byl vzdy pro, ale nikdy jsem na foru hloupe nepsal ze mi tarif nestaci. Btw. dvojnasobna rychlost pro nelimitovane tarify pres noc byl ci napad? Muj :) Takze je urcite super, kdyz se zvysuji limity a rychlosti, 2GB mesicne je fakt hodne malo a mi by to nestacilo. A prave proto mam jiny tarif a nemusim si tady stezovat. Ale vyssi rychlost by taky nebyla spatna :D :D
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod Ace-COM » ned 09. dub 2006 16:39:57

Slama píše:
Ace-COM píše:Promin, to byl pokus o vtip, coz jsem dal najevo i tim ;-) smilikem...

nevedel jsem, ze to nepochopis, asi je to proto, ze jsem precejen trochu vyzralejsi...

Ale urazet me fakt nemusis, nic jsem ti neudelal a to ze si delam legraci z toho co jsi rekl, to je neco jineho...

Tak prosim klidek... :D

PS: Mimochodem, je mi 2x tolik co tobe a jeste budes muset hodne chleba pojist na to, aby jsi mi tykal a nedej boze mi rikal LAMO. A jestli chces, muzeme si to probrat oko v oko, ale obavam se, ze te pak doma nepoznaji ;-)

Pa a doubrou noc... dite... :D:D:D


heh ty se povazujes za neco vic nez je on ? no nic nemam na to slov ale nekde uz jsem to videl ? ...... ze by v Nemecku ....... popremyslej o tom ...


Skoda slov... zase nekdo nevi o cem je rec... nepovazuju se za neco vic, ale taky se nenecham urazet od nekoho, kdo je o 15 let mladsi nez ja a jeste v zivote nic nedokazal... Pochopis, az ti bude 30 a budes mit vlastni deti... Do te doby NO COMMENT... ;-)

PS: Uz nebudu komentovat nic, je to tu s vama na ostudu...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod M@C » ned 09. dub 2006 16:44:42

A taky, kdyz jsem si hledal pripojeni v Brne, tak jsem mel na vyber obrovske mnozstvi poskytovatelu, a take jsem si vybral to ktere mi vyhovuje (256kbps, no FUP, no limit, 300kc mesicne), a ne treba neco s limitem abych si pak musel stezovat ze mi to nestaci.
Urcite bych byl rad, kdyby KT zrychlila SB, ale nebudu psat na forum "Hej falkone, zrychlete to, mi to nestaci". To bych radsi napsal slusny mail na KT a zeptal se na planovane zmeny atd.
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod kingie » čtv 04. kvě 2006 9:28:14

falcon píše:V měsíci březnu/dubnu zvážíme a případně realizujeme změny tarifů.

Kveten uz zacal, vypada to nadejne s temi zmenami tarifu? jeste jeden dotaz: Smluvni 6-mesicni odber dane sluzby, po kterou ji musim odebirat abych nemusel doplacet rozdil za prvni dva mesice zdarma se pocita vcetne prvnich dvou mesicu zdarma nebo az po nich(od doby co zacnu platit)?
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Příspěvekod Bobo » čtv 04. kvě 2006 16:31:58

me osobne by stacilo kdyby se uz od sedmi pm stahovalo 4x mene nez normalne O:-]
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod kejNo » pát 05. kvě 2006 8:29:37

Bobo píše:me osobne by stacilo kdyby se uz od sedmi pm stahovalo 4x mene nez normalne O:-]


jj, to je dobrej napad! :) a jeste od 22:00 1/10 :o))
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků