Ban na hubu ktt ..

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod M@C » pon 10. dub 2006 20:14:59

GF priste budu kvuli tobe psat pomaleji, abys to pak stihal cist a zaroven chapat smysl slov :D :D
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod CoMatiks » pon 10. dub 2006 20:29:23

Heeheheh GF lejno opet ukazal svou blbost . Jinak svijak to tu cist jak se tu ten Eu mall resi dokola. Já mysli že toho cloveka to tesi jak tu kvůli nemu stracita nervy . Serte uz na to Stejne to nema cenu a Debilni lidi budem potkavat porad . :D
CoMatiks
 

Příspěvekod pecco » pon 10. dub 2006 22:08:22

Taky mám Ban na KTT i když nevím jak se to tomu chorému mozku co si říká OP(EU Mall) mohlo podařit.(dal jen příkaz-ale důvod není)
Ale tohle už neřeším.Není nám lépe na HKM?Je u nás více lidí a více sdílíme.Jestli to bude takhle pokračovat tak na HUBu KTT bude pár lidí!
Zbytek bude u nás a Mall se bude užírat,že chudáček nikoho nezabanoval
Prosím nenadávejte už na (EU)Malla-VÍ,že mu zvoní hrana s BANováním(nebude mít koho-všechny podvratné živly už asi vyhnal).
Tak si užívá poslední chvilky vyvrcholení a orgasmu.
Prosím,dopřejte mu to !!! :twisted: :twisted:
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod M@C » stř 12. dub 2006 13:55:58

Tady je videt, co je GF zac. Keca same blbosti, hada se kvuli nim, neni schopny si zjistit realny stav veci (pravidla), a kdyz mu je nekdo zjisti a napise, tak se uz neozve, protoze vi ze je vsem jasne co je to za ukecaneho "cloveka"...
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod GfLion » stř 12. dub 2006 15:03:06

M@C píše:Tady je videt, co je GF zac. Keca same blbosti, hada se kvuli nim, neni schopny si zjistit realny stav veci (pravidla), a kdyz mu je nekdo zjisti a napise, tak se uz neozve, protoze vi ze je vsem jasne co je to za ukecaneho "cloveka"...


řekni mi co to na situaci měni, jestli to je výslovně zakázáno nebo se to bere jako samozřejmost... myslím že nic... a to že tu šaškuješ s tím, že sem si nezjistil, jestli to je zakázano černé na bílém, nebo je to nepsané pravidlo, je sice krásná věc ale nic to na věci nemění....

tak tu přestaň prosímtě dělat ze sebe osvoboditele od GfL, kterej lže kudma chodí...
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod corpse » stř 12. dub 2006 15:42:53

GfLion píše:
M@C píše:Tady je videt, co je GF zac. Keca same blbosti, hada se kvuli nim, neni schopny si zjistit realny stav veci (pravidla), a kdyz mu je nekdo zjisti a napise, tak se uz neozve, protoze vi ze je vsem jasne co je to za ukecaneho "cloveka"...


řekni mi co to na situaci měni, jestli to je výslovně zakázáno nebo se to bere jako samozřejmost... myslím že nic... a to že tu šaškuješ s tím, že sem si nezjistil, jestli to je zakázano černé na bílém, nebo je to nepsané pravidlo, je sice krásná věc ale nic to na věci nemění....

tak tu přestaň prosímtě dělat ze sebe osvoboditele od GfL, kterej lže kudma chodí...

Ty máš v té své hlavě fakt nasráno. S tebou slušně jednat nebudu to už teda padlo, když vidím co si zač. Nic a nikde se nebere automaticky, jenom možná takový co má jasnozřivecké schopnosti jako ty, ví co je automaticky zakázané. Nikdo jiný ne a každý se snaží řídit předepsanými předpisy. Že se dereš na místo OP je vidět na jiném příspěvku, ale to je mi jedno.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod GfLion » stř 12. dub 2006 15:47:33

corpse píše:
GfLion píše:
M@C píše:Tady je videt, co je GF zac. Keca same blbosti, hada se kvuli nim, neni schopny si zjistit realny stav veci (pravidla), a kdyz mu je nekdo zjisti a napise, tak se uz neozve, protoze vi ze je vsem jasne co je to za ukecaneho "cloveka"...


řekni mi co to na situaci měni, jestli to je výslovně zakázáno nebo se to bere jako samozřejmost... myslím že nic... a to že tu šaškuješ s tím, že sem si nezjistil, jestli to je zakázano černé na bílém, nebo je to nepsané pravidlo, je sice krásná věc ale nic to na věci nemění....

tak tu přestaň prosímtě dělat ze sebe osvoboditele od GfL, kterej lže kudma chodí...

Ty máš v té své hlavě fakt nasráno. S tebou slušně jednat nebudu to už teda padlo, když vidím co si zač. Nic a nikde se nebere automaticky, jenom možná takový co má jasnozřivecké schopnosti jako ty, ví co je automaticky zakázané. Nikdo jiný ne a každý se snaží řídit předepsanými předpisy. Že se dereš na místo OP je vidět na jiném příspěvku, ale to je mi jedno.


lol.... no nebudu to komentovat a k tomuhle vláknu se už vyjadřovat.... ale teď sem se pousmál :)))
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod M@C » stř 12. dub 2006 16:17:00

No comment, normalni lidi pochopi, GFBlijon ze sebe bude dale delat debila...
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod corpse » stř 12. dub 2006 16:24:06

M@C píše:No comment, normalni lidi pochopi, GFBlijon ze sebe bude dale delat debila...

No jo no... :roll:
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Gr3k0s » stř 12. dub 2006 21:01:11

tak jsem si to tady precetl a super.. aspon jsem se zasmal :D Gflion ty si to hnojiz kazdym prispevkem vic a vic :wink: :lol:
btw.
*** Připojuji k 10.3.100.101...
*** Připojen
<-Hub-> YnHub version: 1.031 produced by Yoshi and Nev.
Pocet uzivatelu: 179 server bezi 40:08:08:02
Celkovy objem sdilenych dat: 7.20 TiB
<-Hub-> Mate na tomto hubu ban od (EU)Mall
*** Odpojen

taky bez duvodu :shock:
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod gryzvold » čtv 18. kvě 2006 23:30:22

Je to marné,hloupý člověk nikdy nepřizná svou chybu,protože jeho chápání nestačí ani nato,aby si to uvědomil.
gryzvold
 

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron