článek v Respektu o p2p

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

článek v Respektu o p2p

Příspěvekod jabrela » pon 24. dub 2006 20:24:20

doporučuji přečíst
http://www.respekt.cz/clanek_detail.php ... 6&cislo=17
a také přímo související http://www.cpufilm.cz/r041031.html

Bylo by vhodné skončit na našem hubu s těmi žabomyšími válkami. Máslo na hlavě máme všichni
Uživatelský avatar
jabrela
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 28. zář 2005 9:22:26

Příspěvekod Návštěvník » pon 24. dub 2006 23:19:57

Jabrelo:
Máš pravdu,máslo má tady na hlavě každý.
V zásadě se jedná o to,jestli někdo někoho udá nebo obviní a pak se to řeší.
Ale myslím si,že jsme tady docela chráněni před kontroly zvenčí(OSA) díky dobře nastaveném firewallu.
Takže,jestli by se tu mělo něco řešit,tak jen na udání !
A doufám,že tu nikdo nikoho neudá !!!
Návštěvník
 

Příspěvekod BOBAX » úte 25. dub 2006 7:59:23

Tak jsem si to přečetl. Způsob, jakým to je psané, mi připomíná Blesk, zprávy Tv Nova nebo placenou inzerci na zázračný přípravek proti vypadávání vlasů. Takové to plácání, že se na kolegu nezlobí, že ho prachsprostě udal ... Působí to tak, jako by to bylo psáno na objednávku policie Čr.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Příspěvekod corpse » úte 25. dub 2006 8:42:46

No taky mi to tak připadá :) pochybuju, že bych se ještě omlouval tomu co mě udá.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod chrobok » úte 25. dub 2006 16:29:08

no prozatim muzeme byt relativne vpohode, ale verte nebo ne , nad sitemi P2P se stahuji mracna, ceska vlada urcite nebude dal tolerovat to ze maji cesi vizitku jednech z nejvetsich piratu na svete (samozrejme az po Číně) ...
Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Příspěvekod kingie » úte 25. dub 2006 17:59:16

LOL coze? jaka povest nejvetsich piratu, nevim z ceho vychazis, ale statistiky ktere jsem videl ja pisou o nejakych 40-45% mire piratstvi v CR. V Cine to neni sance spocitat, ale tam se to odhaduje neco kolem 90%. Myslis ze zeme na vychod od nas jsou na tom nejak lepe? Mozna Polsko, tam je vetsi a diky tomu pristupnejsi zbozi, ale treba v takovem Rusku nekteri vyrobci software a audiovizualnich nosicu rovnou i prodavaji prekupnikum a piratum za vyhodne ceny, protoze se to vyplati pro vsechny strany.
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron