Light scribe

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Light scribe

Příspěvekod Jaffa » čtv 01. čer 2006 20:23:30

AHoj! Máte někdo zkušenosti s touto funkcí pro nero? já si to nainstaloval, ale háže mi to chyby... jestli to někomu funguje ok please napište jaké verze máte nera a toho driveru please popřípadě odkazy moc díky ... :-)
Jaffa
 

Re: Light scribe

Příspěvekod Návštěvník » čtv 01. čer 2006 20:45:49

Jaffa píše:AHoj! Máte někdo zkušenosti s touto funkcí pro nero? já si to nainstaloval, ale háže mi to chyby... jestli to někomu funguje ok please napište jaké verze máte nera a toho driveru please popřípadě odkazy moc díky ... :-)


nejspis si precti tohle...http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=2
Návštěvník
 

Příspěvekod Jaffa » ned 04. čer 2006 8:07:49

JEZIS !!! Tady aby se clovek na neco zeptal !!! Uz mi to forum pripomina trinecky hub !!!
Jaffa
 

Re: Light scribe

Příspěvekod kejNo » ned 04. čer 2006 8:41:40

Anonymous píše:
Jaffa píše:AHoj! Máte někdo zkušenosti s touto funkcí pro nero? já si to nainstaloval, ale háže mi to chyby... jestli to někomu funguje ok please napište jaké verze máte nera a toho driveru please popřípadě odkazy moc díky ... :-)


nejspis si precti tohle...http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=2


spise si to precti ty!
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod Návštěvník » ned 04. čer 2006 9:22:59

Jaffa píše:JEZIS !!! Tady aby se clovek na neco zeptal !!! Uz mi to forum pripomina trinecky hub !!!


umis cist frajere, nebo ti to mam nechat prelozit?

Do diskusních fór zejména nepatří (pravidla):
- příspěvky mimo téma fóra (např. do tohoto fóra nepatří příspěvky o PC hrách)

a ze ti ma slusne formulovana pripominka k tomu, ze tvuj dotaz do teto rubriky nepatri pripomina trinecky hub, je jen a jen v poradku...ono totiz i v bordelu se musi uklizet...
Návštěvník
 

Re: Light scribe

Příspěvekod Návštěvník » ned 04. čer 2006 9:23:59

kejNo píše:
Anonymous píše:
Jaffa píše:AHoj! Máte někdo zkušenosti s touto funkcí pro nero? já si to nainstaloval, ale háže mi to chyby... jestli to někomu funguje ok please napište jaké verze máte nera a toho driveru please popřípadě odkazy moc díky ... :-)


nejspis si precti tohle...http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=2


spise si to precti ty!



a co ty frajere, vidim ze se asi nudis a prudis opet...
Návštěvník
 

Příspěvekod machajda » ned 04. čer 2006 9:29:30

Jak se tak divam,tak dalsi "expert",co se schovava za anonyma.Vy jste ale "borci",nebo "boroci"?
Uživatelský avatar
machajda
 
Příspěvky: 220
Registrován: čtv 02. úno 2006 13:30:58
Bydliště: Trinec,Terasa

Příspěvekod corpse » ned 04. čer 2006 9:36:01

Mělo by být ještě jedno pravidlo a to moct přidávat příspěvky až po přihlášení, ale to se dá taky obejít a můžu mít několik nicků z jedné IP adresy. Nevím jak komu, ale mně nijak extra nevadí, že se omylem zeptal tady, ale spíš to, že mu v tom nemůžu poradit, protože nevím vo co go. A k tomu pořádku- jestli dělání pořádku znamená, že ti co za něj odpovídají se sami neřídí předpisy, ale podle svých nálad (jak to dělá jistý OP), tak dík, ale lepší byl ten "bordel" co byl před jeho nástupem.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Jaffa » ned 04. čer 2006 9:58:45

To anonym ... pokud vim, zijeme v demokraticke spolecnosti kde by si clovek mel stat za svym nazorem a nemel by se za sve nazory, ktere verejne prohlasuje bat. Tak prosim pokud mi pises, ze jsem frajer, mel by ses aspon nejak podepsat ... z toho, ze se ani nepodepises a rovnou do me ryjes usuzuji, ze jsi bud:
1) asi starsi clovek, ktery je poznamenan dobou komunismu a nedokazal zkousnout svobodu slova v demokracii a tak se stale skryva za anonym
2) nejake male decko, kteremu maminka dala pohlavek, ze si neuklidil pokojicek a tak si ted vybiji svou zlost formou anonymnich kecu na netu
3) normalni dospely clovek, ktery je vsak nespokojeny se svym zivote, trpi abstaky, stara mu beztak neda ani zasukat a chudakovi uz jen visi ... ach jo, jak smutne, ze se pak clovek zmuze jen prudit na netu ...

Jinak tim, ze si se ani nepodepsal usuzuji, ze nemas nic docineni s kabelovou televizi trinec, tudiz nechapu proc odpovidas na otazky, ktere se te vubec netykaji ... rada do zivota: neodpovidej na otazky, pokud je ti predem jasne, ze tva odpoved nebude zadnym prinosem pro cloveka, ktery otazku pokladal ... zbytecne tak mrhas jak svym tak mym casem a navic hrozi, ze budes vypadat jak hlupak ...

Neber si to nikterak osobne, jen proste nemam rad, kdyz do me nekdo prudi a nedokaze se ani podepsat ... s pozdravem Jaffa
Jaffa
 

Příspěvekod Ace-COM » ned 04. čer 2006 11:24:08

Jestli si mohu dovolit maly komentar.

1. Ten dotaz opravdu nepatril sem, ale do rubriky Hardware & Software.

2. Je zbytecne diskutovat s nekym, kdo se neumi ani podepsat a ryje, to je pravda, zase na druhou stranu mel pravdu v tom, ze to patri jinam, jen to mel napsat tak jako ja: "Rad ti na tvuj dotaz odpovim, ale musim te upozornit na to ze pises ve spatne rubrice."

3. LightScribe je relativne nova technologie, podporuje ji jen nekolik malo typu vypalovacek a musi na to byt specialni media. Pokud jsi splnil tyto podminky, tak s nejvetsi pravdepodobnosti

a) Tvoje verze NERO neumi pracovat s technologii LS
b) Nemas nekde neco nastavene tak, aby to slapalo tak jak ma.

Sam LS nepouzivam a nemam s nim zadne zkusenosti, ale urcite by jsi kdekoli na netu (nejlepe na webu HP - tvurce LS a nebo NERO nasel odpovedi na svoje otazky.

4. Jsem rad ze bojujete za svobodu slova, ale verte, ze pokud to budete delat takovym zpusobem jakym jste to predvedli v serii prispevku nade mnou (tzn. formou vzajemnych urazek) tak dopadneme jako s celou nasi slavnou politikou, kde vsichni dovedou mluvit o vsem, ale nikdo vlastne radsi nic nerekne. A kdyz jo, tak na nej nekdo poda trestni oznameni, takze nakonec stejne skoncime u cenzury.


Dekuji, ze jste to docetli az sem, nechtel jsem se nikoho dotknout, jen rict, ze by to slo urcite i slusneji. Uz jako malemu diteti mi vstepovali do hlavy, ze s velkou prdeli projdes vsemi dvermi, ale s velkou hubou ne.

PS: Kdybych mel opravneni moderovat i ostatni fora a ne jen to herni, tak bych pudodni dotaz presunul kam patri a zbytek smazal, protoze jste si tady jen nadavali a stejne jste tim nikomu nepomohli. ;-)

S pozdravem...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Jaffa » ned 04. čer 2006 11:43:51

uz je to ok vyresil sem to sam :-)
Jaffa
 

Re: Light scribe

Příspěvekod kejNo » ned 04. čer 2006 14:04:26

Anonymous píše:
kejNo píše:
Anonymous píše:
Jaffa píše:AHoj! Máte někdo zkušenosti s touto funkcí pro nero? já si to nainstaloval, ale háže mi to chyby... jestli to někomu funguje ok please napište jaké verze máte nera a toho driveru please popřípadě odkazy moc díky ... :-)


nejspis si precti tohle...http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=2


spise si to precti ty!



a co ty frajere, vidim ze se asi nudis a prudis opet...



a co ty frajere, umis se aspon podepsat?
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků