Univerzita třetího věku

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

Univerzita třetího věku

Příspěvekod Franta » pon 05. čer 2006 17:51:44

Milá Danuše,moc starší už asi nebudu.Mně je 67 let a pro další vzdělávání mi bohatě stačí tisk,televize,internet.PC ovládam lepší než kterykoliv teenager.A to jsem neabsolvoval žádný kurz nebo dokonce Univerzitu.Když se chce tak to jde.Čekal jsem,že se tady dozvím kdo tu Univerzitu platí a kolik stojí lektoři.Asi hodně,když je to tak utajené.
Franta
 
Příspěvky: 51
Registrován: ned 10. črc 2005 10:18:57

Příspěvekod M@C » pon 05. čer 2006 17:59:39

Preklad:

Post reply = zaslat odpoved
New topic = zalozit nove tema
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod SonGohan » pon 05. čer 2006 18:53:16

Hlavně že vám to PC jde ale nepleťe si tyto 2 výrazy
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Kramolišová Danuše » pon 05. čer 2006 19:48:15

Bože, tak si to na internetu najděte nebo se zeptejte....a opravdu nechápu, co Vám tak velice vadí....ne každého baví čtení denního tisku, sledování TV a myslím, že se nikdo z nás nebrání za vzdělání i platit....já začínám v září angličtinu.
Kramolišová Danuše
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. srp 2005 17:56:08

Příspěvekod Franta » úte 06. čer 2006 8:39:23

Pokud Vám je 20-cet,tak jste měla s tou angličtinou začit už dávno.Myslet si můžete,že se nikdo z nás nebrání za vzdělání platit.Ovšem skutečnost je jiná,to mi věřte.Ti důchodci budou sakramentský uvažovat,jestli chodit do školy a platit si ji,anebo si zaplatí lázně,nebo koupi potravinové doplňky nebo léky.
Franta
 
Příspěvky: 51
Registrován: ned 10. črc 2005 10:18:57

Příspěvekod Návštěvník » úte 06. čer 2006 18:30:56

Pane, prosím skončeme tu debilní diskusi....do angličtiny či němčiny mě měli kopat mí rodiče od BaŤů, ale to se tenkrát nenosilo, tak jsem to zvládala v práci jen s vypětím...Vám přeji hodně zdraví....méně negativních pocitů a sobě přeji zdraví, elán a splnění všech přání na které jsem neměla čas....třeba jste měl prozíravější rodiče....více štěstí a nechme toho hloupého rozhovoru....co Vám přináší jánevím...mě nic....a už se nemíním zúčastňovat pokračování...můj čas je drahý a život je krátký....Závěrem pro Vás jen citát: Lidé a větve se lámou...Chval život doku chodíš a bdíš....máš ho jen půjčen.....
Návštěvník
 


Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků

cron