Blbne mi Icq

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Příspěvekod Ace-COM » sob 17. čer 2006 15:18:41

To asi ne, delavalo mi to na Terase a na Sosne mi to dela stejne. PRoste se to na vterinku odpoji a pak se to vetsinou pripoji hned spatky.. ICQ v pohode, ale MSN zustava vetsinou odpojene.

Vypada to, jako by se ten pocitac dohadoval s jinym kompem v siti o funkci tzv. Browseru, tzn. prohledavace domeny.

Ale toto tvrzeni je nepodlozene.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod M@C » sob 17. čer 2006 21:57:30

Vseobecne se vi o tom, ze ICQ protokol posledni dobou blbne, vcetne minule stredy (nebo ctvrtku?), kdy se proste nepripojila ani Miranda, ani ICQ, proste to bylo cele dopoledne mrtve. Obcas se to odviji i od ICQ cisla, takze nekomu ICQ jede a nekomu ne. Nema to nic spolecneho s KTT nebo druhem klientu. Mozna na Jabberu by nemusely byt takove problemy. Nedavno o tom psali i na zive.cz.
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

icq5.1

Příspěvekod citronek » ned 18. čer 2006 9:38:57

chtel bych aby mi to jelo normal kamosum to jede a me to pokazde bud vypne nebo se mi nejde pripojit :( :(
citronek
 

icq5.1vs miranda

Příspěvekod citronek » ned 18. čer 2006 10:18:36

miranda fakt pomaha ale jeste neumim sni uplne neco tam pomackam ale fakt to pomaha! Ale stejne chi normal icq a ne abych to musel zapinat pres Mirandu
citronek
 

Re: icq5.1vs miranda

Příspěvekod Sobel Miroslav » ned 18. čer 2006 23:05:49

citronek píše:miranda fakt pomaha ale jeste neumim sni uplne neco tam pomackam ale fakt to pomaha! Ale stejne chi normal icq a ne abych to musel zapinat pres Mirandu

Přečti si tento článek http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=129920
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

Příspěvekod majo » ned 23. črc 2006 8:43:39

Cau kdyžtak doporučuji program QIP nemá zbytečný reklamy jak icq má také možnost instalováni různých pluginů skinu smajlíků atd více na
Kód: Vybrat vše
www.jptuning.net
8)
Trance
Uživatelský avatar
majo
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 10. črc 2005 0:43:11
Bydliště: Třinec

Předchozí

Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron