RE: a opět dlouhý noční výpadek internetu......

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

RE: a opět dlouhý noční výpadek internetu......

Příspěvekod Shreck » sob 28. říj 2006 9:59:12

Dobrý den,

Falcone děkuji za odpověď. Můžete prosím odpověďět zda zmiňované poruchové číslo funguje i v noci nebo jen o víkendu a také toto číslo zde napsat ?
Je dobře, že budete po GTS požadovat vysvětlení. Jen není asi správné vyvětlovat to pouze jako poruchu vašeho poskytovatele. Pokud já vím, tak GTS má nonstop funkční dohledové centrum. Otázkou je, jak včas se toto dohledové centrum dozví o tom, že KTT vypadlo poskytované připojení. Možná by některé dlouhé výpadky byly potom mnohem kratší.
P.S.: trochu mě mrzí, že byl můj příspěvek okamžitě uzamčen. A omlouvám se, že jsem založil nové téma ke stejnému problému.
Shreck :?

Původní příspěvěk je níže:
===============================================
Shreck
Založen: 05. 09. 2005
Příspěvky: 5

Zaslal: so říjen 28, 2006 02:22 Předmět: a opět dlouhý noční výpadej internetu ....

--------------------------------------------------------------------------------

Poslední dobou se začínají dlouhé noční výpadky připojení k internetu stávat nemilou tradicí... Bohužel velmi často bez jakékoliv omluvy KTT. Proč nemá KTT směnovou údržbu anebo alespoň funkční pohotovost kam lze v nočních hodinách nahlásit poruchu, tak aby ji také někdo ještě v noci odstranil ?
Já si nemyslím, že my, uživatelé, platíme tak málo, aby si KTT nemohla dovolit mít směnovou údržbu.
Shreck

----------------------------------------------------------------------------------
falcon
admin

Založen: 03. 07. 2005
Příspěvky: 218

Zaslal: so říjen 28, 2006 05:36 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,
dnešní noční výpadek nebyl zaviněn z naší strany a zřejmě se jedná o nějakou neplánovanou akci ze strany GTS, prověřím to během dne. Každopádně se za noční výpadek omlouváme, ale zatím nejsou zřejmé příčiny. Poměrně na spadnutí je připojení přes dalšího poskytovatele, již disponujeme vlastními IP adresami a autonomním systémem, připojení tak bude zálohováno přes dalšího poskytovatele, nicméně doposud byly problémy s GTS minimální, včera k večeru a v noci ovšem došlo k vyjímce a budeme požadovat patřičné vysvětlení.
Nejsem si vědom jiných nočních výpadku, poslední servisní zásah, který proběhl v noci z 18. na 19. jsme dopředu avizovali.
KTT má číslo poruchové služby, které je o víkendech funkční. Souhlasím s tím, že změny v tomto směru je nutné učinit a sám na to upozorňuji již delší dobu, vzhledem k posledním poradám věřím, že to již bude relativně brzy vylepšeno.
Shreck
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 05. zář 2005 10:48:02

Příspěvekod SonGohan » sob 28. říj 2006 10:10:14

JUPIIIII zase to spadlo to je ale radosti...3x se pripojim a 3x mi to spadne..nejenom ze sem kvuli tomu vcera skoncil ale jeste dneska kvuli tomu nemuzu ani zacit..OMG co s TIM JE?
Proste to spadne na par minut a pak se to zase pripoji.
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod SonGohan » sob 28. říj 2006 10:12:06

a zase..ale vsak co hlavne ze jede ktt forum tak nadherne a tak super.
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

CrashFest

Příspěvekod Dave » sob 28. říj 2006 10:26:28

Dnešek zatím pokačuje ve stejném duchu včerejších krátkodobých výpadků připojení. Není to sice zásadní problém, ale WOW se s tím hrát opravdu nedá !!! Je to takový malý crashfest.
Dave
 

Příspěvekod SonGohan » sob 28. říj 2006 13:50:15

Dave: ano ragnarok se s tím také nedá :lol:
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 16 návštevníků