kultura na foru

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

kultura na foru

Příspěvekod R.O.S.I » úte 21. lis 2006 23:07:25

Na Cablenetu se banovalo(banuje?) za každou hovadinu a tady, aby se uživatel bál něco napsat nebo inzerovat: http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=5092 To je normální humus!!! Za tohle by měl ten magor dostat doživotní ban! Už se těším, až se na tenhle topic nalepí zas nějaký anonymní sráč. Znám jednoho, který byl průkopníkem v anonymním nadávání, ještě si ho tam držíte?
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Příspěvekod m+m » stř 22. lis 2006 12:05:03

Já o banování nic nevím,pokud někdo dodržuje pravidla nedostane ban.
Co se týče slušnosti,plně s tebou ssouhlasím anonymní blbec zůstane blbcem a hovno hovnem jenom se mi zdá že ty ses tam také nepodepsal :D
a inzerce na kabelovce funguje.
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod m+m » stř 22. lis 2006 12:12:07

Já o banování nic nevím,pokud někdo dodržuje pravidla nedostane ban.
Co se týče slušnosti,plně s tebou ssouhlasím anonymní blbec zůstane blbcem a hovno hovnem jenom se mi zdá že ty ses tam také nepodepsal :D
a inzerce na kabelovce funguje.
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod wenca » stř 22. lis 2006 12:16:48

Možná by stačilo zrušit anonymní příspěvky :wink:
Uživatelský avatar
wenca
 
Příspěvky: 47
Registrován: sob 25. úno 2006 20:26:24
Bydliště: Terasa

Příspěvekod corpse » stř 22. lis 2006 12:40:34

m+m píše:Já o banování nic nevím,pokud někdo dodržuje pravidla nedostane ban.
Co se týče slušnosti,plně s tebou ssouhlasím anonymní blbec zůstane blbcem a hovno hovnem jenom se mi zdá že ty ses tam také nepodepsal :D
a inzerce na kabelovce funguje.


Tak to asi žiješ na jiné planetě. Ještě donedávna byly bany za nic úplně normální a největší hovadiny jako anonym psal Mall osobně. Jak to vidíš teď s tím anonymním blbcem? Taky jsem pro, aby mohli přispívat jen registrovaní, případně ukázat IP anonymních příspěvků.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod m+m » stř 22. lis 2006 13:24:37

Internet JE A MUSÍ!!! zústat anonymní . To by sme mohli nechat kontrolu KGB, STB případně radnici policii a pod. otázka je jestli by to pak byl internet?.
Tobě se omlouvám !!! myslel jsem anonymního "blbce Hovno".teda toho co to napsal.
Já si myslím že člověk má na výběr,múže zareagovat jako ty nebo já nebo vůbec. Uvědom si že někteří lidé si tím léčí své mindráky
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod corpse » stř 22. lis 2006 14:11:38

V pohode já jsem to nebral na sebe, protože nepíšu nikdy jako anonym (pokud si někdo ode mně nepodává inzerát na prodej nebo koupě). Ikdyž tam bude nick nebo IP je to pořád anonymní. A pokud to je v nějakém rozporu s pravidly internetu, pak zrušit možnost psát anonymům. Já osobně jsem hodně proti omezování svobody a proti komunistickým praktikám. Ale pokud se někdo stydí za svůj názor, pak ať ho ani nepíše. Dřív to bylo jasné, ale dneska ho za něho nikdo nezavře.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

podpis

Příspěvekod R.O.S.I » stř 22. lis 2006 15:06:01

m+m píše:Já o banování nic nevím,pokud někdo dodržuje pravidla nedostane ban.
Co se týče slušnosti,plně s tebou ssouhlasím anonymní blbec zůstane blbcem a hovno hovnem jenom se mi zdá že ty ses tam také nepodepsal :D
a inzerce na kabelovce funguje.
Kde jsem se nepodepsal? Ten inzerát není můj. :D Právě proto jsem na něho reagoval tady a nezasíral ho tomu dotyčnému debatou o něčem úplně jiném.
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Příspěvekod Hup » stř 22. lis 2006 16:08:12

Ten inzerat jsem psal ja ,ale radeji jsem taky nereagoval . Jinak naprosto souhlasim s R.o.s.i.m takovi uzivatele by meli mit odepřen přistup na forum ktt.
Hup
 

Příspěvekod Buba » stř 22. lis 2006 16:16:31

Vše je přeci v nejlepším pořádku. :D

Nekteří se schovávají za nejaký nick (Mall - testovani)

Jiní zase za anonymitu co by jste jestě chteli?

Všichni pořád nadávají, anonymu je třeba si nevšímat a na huby s pochybnými pravidly nechodit.
Nedávno jsem se přihlásil na hub KTT a dal jsem zobrazení pravidel pomocí +rules a taky jdou s dobou už tam žádná pravidla napsána nejsou bomaba né? :shock: :D
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod Athos » stř 22. lis 2006 16:26:09

Přesně. Na neoficiální službě KTT, jako je CabelNET se banuje jak o život a vymýšlejí se nesmyslná pravidla. A tady si hodně lidí dělá co chce. To je prezentace. Marně přemýšlím proč je tomu tak.
Uživatelský avatar
Athos
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 13. lis 2005 15:59:40

Příspěvekod m+m » stř 22. lis 2006 16:33:38

Internet JE A MUSÍ!!! zústat anonymní . To by sme mohli nechat kontrolu KGB, STB případně radnici policii a pod. otázka je jestli by to pak byl internet?.
Tobě se omlouvám !!! myslel jsem anonymního "blbce Hovno".teda toho co to napsal.
Já si myslím že člověk má na výběr,múže zareagovat jako ty nebo já nebo vůbec. Uvědom si že někteří lidé si tím léčí své mindráky

Ban za nic ??
Holt některé dětičky jsou malinko spoždené,nebo rozmaznaní frackové kteří si myslí že svět se mosí točit kolem nich možná jsou na to naučeni z domova
:?:
komu to ješte nedošlo,ten už nemá šanci
KONEC:
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod corpse » stř 22. lis 2006 17:06:52

Dětičky mají třeba 40 let a dostanou ban za to, že jim někdo s vadným klientem údajně nemůže stáhnout filelist. Takové případy znám osobně tři u kterých jsem byl. Ban za to, že někdo nepustí OP z Cablenetu na svůj soukromý hub je další hovadina a těch by se našlo hodně. m+m to že tys takový ban nedostal neznamená, že se nedávaly. Pokud o nich nevíš, tak se tu neser, že nebyly. Byly jich minimálně desítky a za hovadiny jaké na HUBech veřejných kde jsou tisíce lidí v životě nikdo nedostane, protože tam OP mají mozek a nevybíjejí si mindráky na své funkci OP.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Návštěvník » stř 22. lis 2006 18:02:49

Ban za nic ??
Holt některé dětičky jsou malinko spoždené,nebo rozmaznaní frackové kteří si myslí že svět se mosí točit kolem nich možná jsou na to naučeni z domova
Question
komu to ješte nedošlo,ten už nemá šanci
KONEC:
Návštěvník
 

Příspěvekod chami » stř 22. lis 2006 20:52:56

m+m píše:Internet JE A MUSÍ!!! zústat anonymní . To by sme mohli nechat kontrolu KGB, STB případně radnici policii a pod. otázka je jestli by to pak byl internet?

:lol: Na kabelovce vidi IP adresu z ktere anonym piše ,takže o jake anonimitě je řeč. Bohužel tyto udaje jen nejsou pro všechny ,možna by se někteři rodiče divili co tady jejich děti pišou.
Ale proč by nepsaly ,když nikdo neuvidi že to psali oni.

m+m píše:Ban za nic ??
Holt některé dětičky jsou malinko spoždené,nebo rozmaznaní frackové kteří si myslí že svět se mosí točit kolem nich možná jsou na to naučeni z domova

Je mi 35 let a dostal jsem BAN za nic!!! Pravidla vždy dodržuji jen jsem chtěl vědět proč pravidla nedodržuje Mall.
Dokud jsem ho nedostal taky jsem nevěřil .
Uživatelský avatar
chami
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř 05. črc 2006 6:10:30
Bydliště: Třinec

Další

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron