DC - nová pravidla a vyjádření k uplynulým událostem

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

2reggae

Příspěvekod .hack//Tsurunkushio » ned 28. srp 2005 21:13:42

měl jsem s pm podobný problém, ale stačí do chatu (do té nové spamovací místnosti :) napsat "+leave" a je klid...
私の名前はミハルです。私はチェコ人です。私は学生です。
Uživatelský avatar
.hack//Tsurunkushio
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 10. črc 2005 20:43:46
Bydliště: Třinec

Dodatek.

Příspěvekod reggae » ned 28. srp 2005 21:16:06

Tak teď jsem si přečetl příspěvek pana Veselého a dochází mi, že chat v hlavní místnosti možný je. Nicméně tu zůstává problém zvukové signalizace. Uživatel CHAT by se sice dal ignorovat, ale CZDC++ klient nepodporuje ignorování uživatelů s tak vysokým levelem. Změna klienta z takových příčin mi sice moc nevyhovuje, ale asi se s tím budu muset smířit.
Uživatelský avatar
reggae
 
Příspěvky: 90
Registrován: stř 27. črc 2005 19:11:48

Re: 2reggae

Příspěvekod reggae » ned 28. srp 2005 21:20:08

.hack//Tsurunkushio píše:měl jsem s pm podobný problém, ale stačí do chatu (do té nové spamovací místnosti :) napsat "+leave" a je klid...


díky :D
Uživatelský avatar
reggae
 
Příspěvky: 90
Registrován: stř 27. črc 2005 19:11:48

Příspěvekod falcon » ned 28. srp 2005 21:46:50

Reggae: díky za názor. Souhlasím s "technickým" problémem chatu v chatovací místnosti. Pokud tě však #[[Chat]] nezajímá vůbec, můžeš v něm napsat +leave . Sám zvukovou signalizaci nepoužívám, ale věřím, že to v některé verzi DC půjde nějak rozumně nastavit, ještě je to třeba vyzkoušet / pohledat.

Jinak, když se podíváš třeba do diskuse na novinky.cz či jinde, tak je to také o vzájemném obviňování atd., je to na internetu všude podobné.

Tento hub je něco jiného než veřejný hub, kde jsou tisíce uživatelů z různých koutů a jsou zde hlavně za účelem stahování/sdílení .
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod Luciferka » ned 28. srp 2005 22:14:00

Falcone: K druhe tzv. mistnosti pro chatovani nemam vubec nic, jen me zarazi soucastny problem OP a o tom to je. Z toho si muzeme odvodit dalsi spoustu situaci, ktere jiz vznikaji. Take mne docela zarazil CAPS LOCK, pac jestli nekdo povazuje dve slova za psanou celou vetu, tak to nas asi ve skole spatne ucili. Chyby OP se neresi, kdyz si navzajem vsechno odkyvou, ale jakmile prijde nekdo s jinymi nazory, tak leti z kola ven. Coz mi pripada v celku nelogicke. Uz to ale resit dal nechci, ja s pravidly nemam problem, ale nenecham si kecat do mych nazoru, pac ty muze mit kazdy rozlisne.
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod pecco » ned 28. srp 2005 22:23:44

Omlouvám se Mallovi,za mé chování.Vím,že jsem to přehnal :cry:
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod falcon » ned 28. srp 2005 22:29:07

Tento HUB není pro všechny a kdo se nedokáže smířit s pravidly (jsou jednoduchá, jasná, lehce "dodržitelná"), nechť působí někde jinde.

Je tam i nové pravidlo a to říká, že kdo má pochyby o svém banu, může se odvolat ke mě na posouzení. Vím, že toho bylo hodně napsáno na forum, bohužel ne od uživatelů, kterým bych v tomto směru důvěřoval. Toto pravidlo platí i pro Postaka a Pecca. Co se týče mnou zmiňované drzosti obhajovat si problémy - tím jsem zde Postaka nemyslel, protože ten se snažil jednat slušně.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod Návštěvník » ned 28. srp 2005 22:42:28

Těší mě aspoň tato maličkost, kterou Falcon zmínil, že jsem se snažil jednat slušně. Po tvém příspěvku, kdy jsi napsal, "drze obhahují své problémy" ................. dotklo se mě to a myslel jsem, že zde už nenapíšu. Činím tak naposledy. Už to nebudu řešit veřejně. Mám několik svých důkazů (logů, screenů), kdy vím, že by si měl GF Lion sáhnout na svědomí a EU Mall taktéž. Konec tečka. Těšilo mě, Nashledanou.
Návštěvník
 

Příspěvekod pecco » ned 28. srp 2005 23:02:21

falcon píše:Tento HUB není pro všechny a kdo se nedokáže smířit s pravidly (jsou jednoduchá, jasná, lehce "dodržitelná"), nechť působí někde jinde.

Je tam i nové pravidlo a to říká, že kdo má pochyby o svém banu, může se odvolat ke mě na posouzení. Vím, že toho bylo hodně napsáno na forum, bohužel ne od uživatelů, kterým bych v tomto směru důvěřoval. Toto pravidlo platí i pro Postaka a Pecca. Co se týče mnou zmiňované drzosti obhajovat si problémy - tím jsem zde Postaka nemyslel, protože ten se snažil jednat slušně.

Pochyby o svém BANu nemám.Vím za co jsem ho dostal.Jen by nemusel být pernament :wink:
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod ThomasTT » úte 30. srp 2005 19:20:59

Sic nechápu přoč někdo (asi nějaký hnusný FÍZL) smazal můj příspěvek, avšak problém, který jsem zmínil je vyřešen, Díky (né s těma floydama, s těma si to teprve ještě vyřídím! - budou trpět)
ThomasTT
 

vyjádření

Příspěvekod MALLORQUIN » úte 30. srp 2005 23:49:01

pecco píše:Omlouvám se Mallovi,za mé chování.Vím,že jsem to přehnal :cry:



Pecco,
nemám v úmyslu nic rozmazávat, nebo dokonce celou onu záležitost připomínat a nějak pitvat.

Tvou omluvu Pecco, příjmám.

Společným a jednomyslným rozhodnutím všech opetátorů HUBu KtT a správcem internetové sítě, bude k dni 02.09.2005, zrušen Tvůj permanentní BAN na IP, ze dne 20.08. tr.
BdDnsDsSdPT
Uživatelský avatar
MALLORQUIN
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 09. črc 2005 22:54:01
Bydliště: 3nec

Re: vyjádření

Příspěvekod chrobok » stř 31. srp 2005 5:59:54

MALLORQUIN píše:
pecco píše:Omlouvám se Mallovi,za mé chování.Vím,že jsem to přehnal :cry:



Pecco,
nemám v úmyslu nic rozmazávat, nebo dokonce celou onu záležitost připomínat a nějak pitvat.

Tvou omluvu Pecco, příjmám.

Společným a jednomyslným rozhodnutím všech opetátorů HUBu KtT a správcem internetové sítě, bude k dni 02.09.2005, zrušen Tvůj permanentní BAN na IP, ze dne 20.08. tr.


:!: Žeby se věci začaly hýbat k lepšímu ? ... doufám, že to není jen pocit
Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Příspěvekod muhaha » sob 03. zář 2005 12:00:54

pro ty co protestuji: jaky ste si to udelali takovy to mate :) ze je to ted rozdeleny na 2 mistnosti pro psani .)
Are You Dead Yet?
muhaha
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:50:21
Bydliště: Brno/Trinec

Příspěvekod Návštěvník » sob 03. zář 2005 18:43:34

muhaha: my jsem ale nechtěli žádně 2 místnosti,chtěli jsem odvolání Gfliona a Mall,zřejmě nechápeš oč tu de!
Návštěvník
 

Příspěvekod muhaha » ned 04. zář 2005 10:59:44

Anonymous píše:muhaha: my jsem ale nechtěli žádně 2 místnosti,chtěli jsem odvolání Gfliona a Mall,zřejmě nechápeš oč tu de!


jo ale porad ste tu predhazovali pravidla .. ze op porusil to.. ze neudelal to a to .) a jedna rada na zaver.. pokud se vam opove nelibi tak si udelejte vlastni hub :)
Are You Dead Yet?
muhaha
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:50:21
Bydliště: Brno/Trinec

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron