Co je to zač???

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Co je to zač???

Příspěvekod jari » úte 19. pro 2006 1:29:14

Tak mě napadlo se zde na foru zeptat " Co je to zač ten MALL, konkrétně "(EU)MALL " se dvěma LL ??? Snažím se dodržovat pravidla sdílení spoustu let a ejhle, přijde prosinec 2006 a první baníček. Zrovna v době, kdy jsem hledal nějaké vánoční koledy a dost mi na tom záleželo. Začal jsem hledat ten hrůzostrašný prohřešek a našel, našel,našel. Mezi asi dvaceti DVD filmy byla složka prázdná, protože jsem jednoho dne z důvodů absence kapacity byl nucen vymazat film (dva filmy). A tak se ptám, když člověk udělá jednu chybičku nedopatřením, musí být hned potrestán podle trestního zákoníku nepodmíněně??? :) Nestačí při blbůstce napomenutí??? Není daleko horší mít ve složce poškozený film, který, když sdíleč po namáhavém a pomalém stahování nespustí??? No, nemohu soudit sám, ale nějaký slušný přístup k uživateli by mohl být. Možná to tady píšu zbytečně, možná bych to ani psát neměl, poněvadž jsem ve skutečnosti udělal chybu, připadá mi však (po přečtení několika příspěvků z fora " net@tvtrinec.cz ") jakoby tahle pravomoc někoho vzrušovala. Proti gustu žáden..... A ještě obecně, ne konkrétně: DEJTE BLBCI FUNKCI....
jari
 

Re: Co je to zač???

Příspěvekod R.O.S.I » úte 19. pro 2006 2:04:53

Zřejmě i "nulově tolerantní" EU Mall podlehl kouzlu vánoc a začal (pravda trochu předčasně) nadělovat, on je takový náš velký bratr, dává pozor abychom nepáchali nějaká alotria :-). Vítej do klubu nepohodlných, nepřizpůsobivých a věčně reptajících odpadlíků. :)
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Příspěvekod m+m » úte 19. pro 2006 12:29:36

Ale jako dlouholetý?? slušný uživatel se nemusíš schovávat za anonym.
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod jari » stř 20. pro 2006 22:44:10

Já svůj nick do kolonky vepsal. Nejspíš jsem někde udělal chybu, ale anonymní jsem rozhodně být nechtěl. Pro pořádek ještě jednou: j a r i
jari
 

Příspěvekod jari » stř 20. pro 2006 23:29:24

Velmi se všem omlouvám, nadávám někomu do blbců a přitom jsem j a r i BLBEC bez funkce sám, neumím se totiž zaregistrovat.
jari
 

Příspěvekod jari » čtv 21. pro 2006 8:01:05

No, to byl vtipný příspěvek pod cizím nickem. Jakoby člověk tušil, kdo to napsal. LIDÉ JSOU RŮZNÉ :-) JARI
jari
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků