DC - nová pravidla a vyjádření k uplynulým událostem

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod Michelangeli » ned 04. zář 2005 13:33:28

muhaha píše:
Anonymous píše:muhaha: my jsem ale nechtěli žádně 2 místnosti,chtěli jsem odvolání Gfliona a Mall,zřejmě nechápeš oč tu de!


jo ale porad ste tu predhazovali pravidla .. ze op porusil to.. ze neudelal to a to .) a jedna rada na zaver.. pokud se vam opove nelibi tak si udelejte vlastni hub :)


Muhaho, tyhle rady si radši nechej. Zavání mi stejnými manipulacemi a stejným typem vydírání , jako slýchávám, např.
"Jestli se vám u nás nelíbí, můžete jít, místo vás tady najdeme 20 jiných" .
Vyskakují mi vyrážky , když se mnou někdo manipuluje.
Mně vlastně nejde o Opy, jde mi o princip.
Po technické i lidské stránce - když dva dělají totéž, nebývá to totéž (např. Chrobok vs. Mall) .
Muhaho, přečti si všechny informace, vyžádej si od pošťáka a mnoha dalších Screeny. Každý je omylný, tenhle argument beru, ale tohle nejsou omyly, ale záměr.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Kvak

Příspěvekod KVAKAC » ned 04. zář 2005 18:40:00

Jak zakazu to zobrazovani zprav z #CHAT pro me!!!!!!?????? Uz me to stve, chci mit jen klasicky chat hubu
KVAKAC
 

Příspěvekod majkl » ned 04. zář 2005 18:51:22

napis tam +leave
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Příspěvekod Bobo » ned 04. zář 2005 19:09:00

ehm...druhy kanal hubu to fakt vyresil...kdo ho nechce cist, tak napise +leave - zni to jednoduse ale : na prvnim kanale se nic neresi(ti myslim problematiku PC), pze se kazdy boji an cokoliv zeptat, aby se NAHODOU mall neprekliknul a nedostal warm nebo dokonce ban...tim padem se muze zrusit prvni kanal a nechame jen druhy... a bude to jako driv...
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod muhaha » ned 04. zář 2005 22:55:02

Michelangeli píše:
muhaha píše:
Anonymous píše:muhaha: my jsem ale nechtěli žádně 2 místnosti,chtěli jsem odvolání Gfliona a Mall,zřejmě nechápeš oč tu de!


jo ale porad ste tu predhazovali pravidla .. ze op porusil to.. ze neudelal to a to .) a jedna rada na zaver.. pokud se vam opove nelibi tak si udelejte vlastni hub :)


Muhaho, tyhle rady si radši nechej. Zavání mi stejnými manipulacemi a stejným typem vydírání , jako slýchávám, např.
"Jestli se vám u nás nelíbí, můžete jít, místo vás tady najdeme 20 jiných" .
Vyskakují mi vyrážky , když se mnou někdo manipuluje.
Mně vlastně nejde o Opy, jde mi o princip.
Po technické i lidské stránce - když dva dělají totéž, nebývá to totéž (např. Chrobok vs. Mall) .
Muhaho, přečti si všechny informace, vyžádej si od pošťáka a mnoha dalších Screeny. Každý je omylný, tenhle argument beru, ale tohle nejsou omyly, ale záměr.


vis ono to neni vydirani ale hola pravda.. .) nikdo te nenuti te pouzivat DC.. si tam dobrovolne :) tudiz pokud se ti to nelibi.. muzes si zalozit vlastni hub a muzete tam vesele opovat vsichni at mate radost .)
Are You Dead Yet?
muhaha
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:50:21
Bydliště: Brno/Trinec

Příspěvekod Michelangeli » ned 04. zář 2005 23:12:27

muhaha píše:
Michelangeli píše:
muhaha píše:
Anonymous píše:muhaha: my jsem ale nechtěli žádně 2 místnosti,chtěli jsem odvolání Gfliona a Mall,zřejmě nechápeš oč tu de!


jo ale porad ste tu predhazovali pravidla .. ze op porusil to.. ze neudelal to a to .) a jedna rada na zaver.. pokud se vam opove nelibi tak si udelejte vlastni hub :)


Muhaho, tyhle rady si radši nechej. Zavání mi stejnými manipulacemi a stejným typem vydírání , jako slýchávám, např.
"Jestli se vám u nás nelíbí, můžete jít, místo vás tady najdeme 20 jiných" .
Vyskakují mi vyrážky , když se mnou někdo manipuluje.
Mně vlastně nejde o Opy, jde mi o princip.
Po technické i lidské stránce - když dva dělají totéž, nebývá to totéž (např. Chrobok vs. Mall) .
Muhaho, přečti si všechny informace, vyžádej si od pošťáka a mnoha dalších Screeny. Každý je omylný, tenhle argument beru, ale tohle nejsou omyly, ale záměr.


vis ono to neni vydirani ale hola pravda.. .) nikdo te nenuti te pouzivat DC.. si tam dobrovolne :) tudiz pokud se ti to nelibi.. muzes si zalozit vlastni hub a muzete tam vesele opovat vsichni at mate radost .)


Ještě jednou a tak dlouho, dokud to půjde : Nikdo mne nenutí pracovat.
Nikdo mne nenutí dýchat. Nikdo mne nenutí , abych používal data a zároveň si kvalitně vyměňoval informace.

Muhaho, nechci jen , aby mne omezovali Ti, které jsem nevolil za své zástupce moci. Proč bych si měl zakládat nový Hub , proč bych měl emigrovat do jiného státu, zakládat nový stát , Zemi Krále Miroslava...proč bych se měl stále přizpůsobovat .
Možná se to bude zdát omezené , však
když se blbosti přizpůsobím, budu součást blbosti.

It is so important to choose your lifestyle and not let others choose it for you.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Orel » pon 05. zář 2005 7:25:21

Možná by nebylo špatné - v duchu privilegizace nechatujících, jen tahajících uživatelů - aby automaticky po vstupu bylo nastaveno +LEAVE....kdo chce chatovat, napíše na #CHAT +join a vesele si píše....zatím jsem se vždy setkal s takovýmto používáním místnosti #CHAT...
Uživatelský avatar
Orel
 
Příspěvky: 78
Registrován: ned 10. črc 2005 9:27:53
Bydliště: Třinec/Praha

Příspěvekod muhaha » pon 05. zář 2005 18:12:34

Michelangeli píše:
Muhaho, nechci jen , aby mne omezovali Ti, které jsem nevolil za své zástupce moci. Proč bych si měl zakládat nový Hub , proč bych měl emigrovat do jiného státu, zakládat nový stát , Zemi Krále Miroslava...proč bych se měl stále přizpůsobovat .
Možná se to bude zdát omezené , však
když se blbosti přizpůsobím, budu součást blbosti.

It is so important to choose your lifestyle and not let others choose it for you.


vis ale jsi tam dobrovolne.. takze bych asi rekl "bud se podridis a nebo tam nechod" :)
Are You Dead Yet?
muhaha
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:50:21
Bydliště: Brno/Trinec

Příspěvekod Buba » pon 05. zář 2005 20:29:09

muhaha píše:
Michelangeli píše:
Muhaho, nechci jen , aby mne omezovali Ti, které jsem nevolil za své zástupce moci. Proč bych si měl zakládat nový Hub , proč bych měl emigrovat do jiného státu, zakládat nový stát , Zemi Krále Miroslava...proč bych se měl stále přizpůsobovat .
Možná se to bude zdát omezené , však
když se blbosti přizpůsobím, budu součást blbosti.

It is so important to choose your lifestyle and not let others choose it for you.


vis ale jsi tam dobrovolne.. takze bych asi rekl "bud se podridis a nebo tam nechod" :)



Nordického, germánského člověka přesvědčíte nebo zlomíte. Čecha, slovanského člověka, lze jen velmi těžko přesvědčit, vždy se ohne, nikdy ho nezlomíte. A když ho přestanete ohýbat a pustíte jej, tu se zase vzpřímí, zase tu stoji a znovu je vám protivníkem. Z toho plyne závěr, že ho musíte pořád přitlačovat, aby musel být stále ohnut, aby poslouchal a tahal.
Říšsky protektor R. Heydrych, 4.2.1942[/i]
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Kvak

Příspěvekod KVAKAC » úte 06. zář 2005 14:07:16

Orel píše:Možná by nebylo špatné - v duchu privilegizace nechatujících, jen tahajících uživatelů - aby automaticky po vstupu bylo nastaveno +LEAVE....kdo chce chatovat, napíše na #CHAT +join a vesele si píše....zatím jsem se vždy setkal s takovýmto používáním místnosti #CHAT...


To by mě taky potěšilo, furt psát leave mě nebaví!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrubte s tim neco
KVAKAC
 

Příspěvekod Luciferka » čtv 08. zář 2005 0:26:45

Jo je to pekne na nic, co si budem nalhavat :?
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod loleckoloes » úte 04. říj 2005 14:19:08

za co se dostava ban
loleckoloes
 

Příspěvekod GfLion » úte 04. říj 2005 14:27:13

loleckoloes píše:za co se dostava ban


za porušování pravidel, které si přečteš příkazem +rules
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod Luciferka » úte 04. říj 2005 18:33:32

Doporucuji: vyserte se na hub KTT a navstivte hub krale Mirka ;) NEBUDETE LITOVAT :)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Luciferka » úte 04. říj 2005 18:34:18

Jo... tady mate radeji jeste IP: 10.3.1.31 a go go go :lol:
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků