problém se zobrazováním při hraní her

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

problém se zobrazováním při hraní her

Příspěvekod Mio » stř 24. led 2007 13:54:29

Mám problém, při hraní her Kmotr a dětské hry Cars. Po zhruba deseti minutách hraní se prudce zhorší zobrazování na monitoru. Začnou blikat různé trojúhelníky v grafice hry. Takže hra se stává nehratelnou. Prosím o rady a pomoc. :( AMD Athlon XP 1600+, 512 DDR, NVIDIA GeForce FX 5700 128 mb U jiných her se to nestává (Need for speed MW, atd.) Děkuji
Uživatelský avatar
Mio
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. srp 2005 17:25:51
Bydliště: Třinec

Re: problém se zobrazováním při hraní her

Příspěvekod PERRO » stř 24. led 2007 14:21:18

Mio píše:Mám problém, při hraní her Kmotr a dětské hry Cars. Po zhruba deseti minutách hraní se prudce zhorší zobrazování na monitoru. Začnou blikat různé trojúhelníky v grafice hry. Takže hra se stává nehratelnou. Prosím o rady a pomoc. :( AMD Athlon XP 1600+, 512 DDR, NVIDIA GeForce FX 5700 128 mb U jiných her se to nestává (Need for speed MW, atd.) Děkuji


vhodné by bylo, podívat se pomocí některého vhodného programu na teplotní režim grafické karty... s velkou pravděpodobností může za uvedené problémy přehřívání grafické karty...
pokud je grafická karta vybavena aktivním chlazením-ventilátorem, doporučuji dále vizuální kontrolu jeho funkce, případně vyčistění chladiče...
v neposlední řadě by bylo vhodné, pomocí programu Driver Genius Professional Edition ( http://www.svetcompu.tym.cz/driver.html ) aktualizovat ovladač grafické karty
Uživatelský avatar
PERRO
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 16. črc 2005 15:16:41

Příspěvekod Mio » čtv 25. led 2007 19:12:13

Ovladač jsem pomocí toho programu aktualizoval, ale žádné zlepšení. S tím přehříváním , jak to změřit a jak vyhodnotit, jsem začátečník.
Uživatelský avatar
Mio
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. srp 2005 17:25:51
Bydliště: Třinec

Příspěvekod PERRO » čtv 25. led 2007 20:12:38

Mio píše:Ovladač jsem pomocí toho programu aktualizoval, ale žádné zlepšení. S tím přehříváním , jak to změřit a jak vyhodnotit, jsem začátečník.


Pokud nebylo součástí PC, nebo samotné grafiky, CD s nějakým vhodným SW pro kontrolu a nastaveni komponentů, doporučil bych vyzkoušet SpeedFan 4.31, program je volně k stažení na http://www.studna.cz/1855/systemove-nas ... /speedfan/
Uživatelský avatar
PERRO
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 16. črc 2005 15:16:41


Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků