DC - nová pravidla a vyjádření k uplynulým událostem

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod TEKnick » úte 04. říj 2005 21:29:03

za chvili OP na cabelhubu nebudou mit koho vyhazovat tak budou chtit jit na huB krale mira :D
TEKnick
 

Příspěvekod TEKnick » úte 04. říj 2005 22:58:54

TEKnick píše:za chvili OP na cabelhubu nebudou mit koho vyhazovat tak budou chtit jit na huB krale mira :D


Mas pravdu ty sandale, jeste par takovych deticek jak jsi ty vykopnout s permbanem, a nebudou uz muset vykopnout nikoho
TEKnick
 

Příspěvekod pecco » čtv 03. lis 2005 2:11:08

Doufám,že tento thread nevymažou opět,jak už dva předtím.
Může mi prosím Mall nebo Falcon vysvětlit proč jsem dostal BAN na KTT když jsem tam nenapsal ani písmenko?
V nových pravidlech je,že když mám problém s BANem,tak se můžu obrátit na správce KTT
Ale ten samý správce vymazává mé příspěvky(minulé)a neodpovídá.Proč?
Takže připomenutí:Dostal jsem BAN za to,že jsem zabanoval Malla na jiném HUBu.On jako ješitný člověk s posvěcením správce mě zabanoval natvrdo na KTT.Proč?Na HUBu KTT jsem neudělal nic a mám PERM
Falcone:vždy jsem si myslel,že jsi fajn chlap,ale co ted dopustíš,že se děje to je nad rámec.
Asi to bude opět vymazáno i když na nikoho neůtočím a slušně se ptám zainteresovaných lidí,kteří místo toho,aby odpověděli tak to radši vymažou.
Pardon,že to píši i tady,ale doufám,že to nevymažou.
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod TEKnick » sob 05. lis 2005 0:37:58

TEKnick2 haha nejsem dite to spis ty... tlamO
TEKnick
 

Příspěvekod Ghost » úte 10. led 2006 22:22:08

Nemyslim si ze Luciferka myslela primo uroven HUBu jako ze strany hlavnich adminu jako treba Falcon ale myslim si ze ji spis slo o tu komunitu lidi, kteri na HUBu jsou...A to zadny admin nevyresi
Ghost
 

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron