RE 3 : Ban na KTT

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2005 16:38:36

GfLion píše:
corpse píše:GFlion na tvoje pindy není nikdo zvědavý,každý čeká na vyjádření Falcona a ne nějakého řiťolezce


ááá samotnej pánbůh, zdravím, vždy jsem chtěl znát někoho kdo mluví za všechny......

příště mluv za sebe a řekni že ty nejsi zvědavej a ne že nikdo není zvědavej.... člověk by si Tě mohl začít plést s bohem.... ;-)


Gflione ale on má pravdu,ty tu jenom píšeš samé pindy a nic rozumného,si říkal že se nebudeš tady na forum dále vyjadřovat (jak si odstoupil z Op) a zatím tady máš možná nejvíce přízpěvků,tak aspoň nepiš lži,že se tu nebudeš vyjadřovat !!!!!!!
Návštěvník
 

Příspěvekod corpse » pát 04. lis 2005 17:35:05

GFLion a ty jsi Falcon nebo jeho tiskový mluvčí? Jestli ani jedno z toho tak se tě tady nikdo nikdy na nic neptal. Přečti si o čem Pecco píše už nevím po kolikáté a o čem už psalo hodně lidí,kteří marně čekají na odpoveď jenom jim mizí příspěvky a neser se víc do toho. Nikdo se nic neptal tebe,takže nemusím být bůh na to,abych věděl,že nikdo nečeká odpověď od tebe. Tady jde o EU Malla a myslím,že ani tobě nemusí stát za to,aby ses kvůli něho s někým dohadoval.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Coma » pát 04. lis 2005 21:01:38

GfLion píše:
corpse píše:GFlion na tvoje pindy není nikdo zvědavý,každý čeká na vyjádření Falcona a ne nějakého řiťolezce


ááá samotnej pánbůh, zdravím, vždy jsem chtěl znát někoho kdo mluví za všechny......

příště mluv za sebe a řekni že ty nejsi zvědavej a ne že nikdo není zvědavej.... člověk by si Tě mohl začít plést s bohem.... ;-)



DEJ SI FACKU !!!!!
Coma
 

Příspěvekod Návštěvník » sob 05. lis 2005 16:47:23

jn. GfLion...dupkovlez cislo jedna. Takez on byl taky OP? Njn, to je jedna a ta sama pakaz....asi to fakt zacnu balit... q:D
Návštěvník
 

Příspěvekod GfLion » ned 06. lis 2005 17:43:32

Anonymous píše:
GfLion píše:
corpse píše:GFlion na tvoje pindy není nikdo zvědavý,každý čeká na vyjádření Falcona a ne nějakého řiťolezce


ááá samotnej pánbůh, zdravím, vždy jsem chtěl znát někoho kdo mluví za všechny......

příště mluv za sebe a řekni že ty nejsi zvědavej a ne že nikdo není zvědavej.... člověk by si Tě mohl začít plést s bohem.... ;-)


Gflione ale on má pravdu,ty tu jenom píšeš samé pindy a nic rozumného,si říkal že se nebudeš tady na forum dále vyjadřovat (jak si odstoupil z Op) a zatím tady máš možná nejvíce přízpěvků,tak aspoň nepiš lži,že se tu nebudeš vyjadřovat !!!!!!!


ehm... vím o tom, ale když vidím tu hromadu nesmyslů od těch jedněch a těch samých lidí, tak mi nedá, abych na ně nereagoval. Bohužel tito lidé se často uchylují k vulgárním narážkám v době, kdy již nemají čím argumentovat, toto je jediný důvod, proč zde nechci nic moc psát Když ale vidím, jak tito uživatelé lžou všem tady bez jakéhokoliv sebezapření tak mi je z toho nějak divně... a nutí mě to reagovat
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod Návštěvník » ned 06. lis 2005 18:08:42

Ještě bys nám mohl napsat pane dokonalý kdo lže a v čem. Zatím si jediný kdo tady má jiný názor. Taky bych rád věděl,kdo nám tady tak prachsprostě lže :)
Návštěvník
 

Příspěvekod pecco » pon 07. lis 2005 0:24:14

GfBlion: píšeš že se tady uživatelé uchylují k urážkám.Ale já se jim nedivím.Prober si i SVÉ chování a nediv se,že mají na Tebe zálusk a rádi by Tě inzultovali!!!
Prosím Tě,nepiš tu už nic a věnuj se studium na škole.
Víš,když někdo VEŘEJNĚ napíše,že už se nebude k ničemu vyjadřovat a za chvíli tu má největší počet příspěvků,tak to je na pováženou.
Prostě si nestojí za SVÝM názorem a je to BOROK.
A proto je mi o moc víc sympatický (EU)Mall (který si stojí za svými názory)
než ty ,který jen kopíruje co by měl dělat a stejně si myslí,že ON je ten nejchytřejší.
Lituji,že,jsem Ti dal "jen"dočasný BAN.Jestli pěkně poprosíš,tak můžeš mít i PERM.
P.S : Na KTT máš BAN i za to,co se píše na jiném HUBu,proč by jsem nemohl dávat za to,co se píše na Foru?(heh,i za to se dává BAN na KTT)
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod pecco » pon 07. lis 2005 0:45:12

Tak jsem ted zjistil,že Mé BANy byly zrušené na Mirečkovi.Souhlasím s tím,přece se nebudeme ubírat ve šlépějích KTT.
Děkuji ostatním kolegům,kteří byli chytřejší a méně zaujatí.
HUB Mireček byl od začátku koncipován tak,že se BANy dávat nebudou.Já jsem to porušil a ostatní mě opravili.Děkuji jim za to !!!
Ale sami si proberte,komu jsem BAN dal a kdo si ho zasloužil :wink:
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod corpse » pát 11. lis 2005 13:04:29

Myslím,že argumenty došly úplně někde jinde,když už nevím jakou dobu nikdo není schopný odpovědět na jednoduchou otázku a ostatní příspěvky na podobné téma se jenom mažou. Podobně to kdysi chodilo v Rudém právu tam se taky mohlo psát jenom to co schválili soudruzi. Potěš pánbůh,jestli se to vrací zpátky. To naše křížení demokracie s komunismem se bohužel moc nedaří nikde. Oboji dohromady nejde a některým to hodně vadí, že soudruhu EUMalle? :)
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 22 návštevníků