Zlepseni kvality fora

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Zlepseni kvality fora

Příspěvekod DIABLO » ned 11. pro 2005 20:40:51

Ne nejsem ale ty se citiš naky dospěly co?mě nezajíma co mluvíš tak si píš druhym ju se snažím normalně komunikovat..
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod [SIR]CoMaTiks » ned 11. pro 2005 20:51:28

Když tě to nezajímá tak na to nereaguj . Ok
[SIR]CoMaTiks
 

Zlepseni kvality fora

Příspěvekod DIABLO » ned 11. pro 2005 20:55:50

Jo tohle na zlepšeni fora a nazory a jestli tě to baví tak si kontroluj jine co sou registrovaní a jeste vic hrubě porušují jako ja jasny? :wink:
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod BOBAX » pon 12. pro 2005 10:35:12

Taková hodně podobná diskuse začala ohledně úrovně Hubu. A jak byli všichni pro a za jedno ....
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

:-/

Příspěvekod Nithro » pon 12. pro 2005 11:01:34

:roll: Pokud se nepletu tak tohle témá má pomoci zlepšit celkovou uroveň fora, a pokud se panové chtěji hadat tak pomůžou tak jedině tomu že bude tohle téma smazano!
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Příspěvekod m.i.r.k » úte 13. pro 2005 12:15:12

Myslím, že na kabelovce zatím nemají čas regulovat toto fórum.
Proto navrhuju, aby si vybrali pár adminů,kteří by to dělali za ně.Vzhledem ke kvalitě příspěvků bych doporučil M@C.
m.i.r.k
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 13. pro 2005 11:20:52

Re: Zlepseni kvality fora

Příspěvekod Milion » úte 13. pro 2005 16:04:22

M@C píše:Posledni dobou se to tu na foru hemzi anonymy, kteri zakladaji nesmyslna temata, pripadne nadavaji ostatnim uzivatelum, viz. http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=1679 a prispevky od Konipero starsi.
Byl bych pro, aby se takovym lidem zakazal natvrdo na IP pristup na forum, protoze jejich prispevky jsou opravdu velice hodnotne a prinosne pro ostatni. Takovi tu opravdu chybet nebudou.
Dale by mozna nebylo spatne zakazat anonymy uplne, kdo chce slusne a normalne prispivat, tak tu minutovou registrasi snad dokaze absolvovat.
Jelikoz je toto oficialni forum KTT, kde probiha i oficialni komunikace mezi zakazniky KT a jejimi zamestnanci, mel by se o toto forum nekdo pravidelne starat, cist prispevky a pripadne je mazat. Kdyz si da clovek inzerat, a nekdo mu odpovi, at se vysere do flasky, to opravdu moc dobre nepusobi, a na zadnem internetovem foru by to nebylo tolerovano, natoz na oficialnim foru soukrome spolecnosti. Vypovida to o celkove kulture firmy.
A za dalsi, u inzeratu by mel byt povinne uveden funkcni kontakt, at uz tel., icq, mail apod., ne jen odpovidat na foru a dohadovat se s debilkem, at zavola nebo na sebe milostive napise kontakt. Tak chce clovek neco koupit, a nez se docka po nekolika dnech odpovedi, tak je ona vec prodana. Velice efektivni a uzitecne...


Přeci všechna fóra musí mít moderátora, ktetý zajistí dodržování určitých pravidel. Kabelové fórum nemá ani jedno, pravidla ani moderátora. Jsem jednoznačně pro vytvoření několika pravidel (vulgární výrazy, přízpěvky mimo, přízpěvky úplně mimo, ..., dodržování kontextu /nadpis - obsah/, atd) a člověka (moderátora), který dodržování těchto pravidel bude zabezpečovat.

Teď mně napadá, doufám, že to nedopadne jako na 3neckém Hubu :D
Uživatelský avatar
Milion
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. črc 2005 8:50:51
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Dadek » úte 13. pro 2005 18:35:44

jsem pro zavedeni moderatoru a navrhoval bych lidi jako M@C, Orel a Milion. howgh!
Tak co? Tak nic...
Uživatelský avatar
Dadek
 
Příspěvky: 38
Registrován: ned 10. črc 2005 8:37:46

Re: Zlepseni kvality fora

Příspěvekod GfLion » úte 13. pro 2005 19:55:58

Milion píše:
M@C píše:Posledni dobou se to tu na foru hemzi anonymy, kteri zakladaji nesmyslna temata, pripadne nadavaji ostatnim uzivatelum, viz. http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=1679 a prispevky od Konipero starsi.
Byl bych pro, aby se takovym lidem zakazal natvrdo na IP pristup na forum, protoze jejich prispevky jsou opravdu velice hodnotne a prinosne pro ostatni. Takovi tu opravdu chybet nebudou.
Dale by mozna nebylo spatne zakazat anonymy uplne, kdo chce slusne a normalne prispivat, tak tu minutovou registrasi snad dokaze absolvovat.
Jelikoz je toto oficialni forum KTT, kde probiha i oficialni komunikace mezi zakazniky KT a jejimi zamestnanci, mel by se o toto forum nekdo pravidelne starat, cist prispevky a pripadne je mazat. Kdyz si da clovek inzerat, a nekdo mu odpovi, at se vysere do flasky, to opravdu moc dobre nepusobi, a na zadnem internetovem foru by to nebylo tolerovano, natoz na oficialnim foru soukrome spolecnosti. Vypovida to o celkove kulture firmy.
A za dalsi, u inzeratu by mel byt povinne uveden funkcni kontakt, at uz tel., icq, mail apod., ne jen odpovidat na foru a dohadovat se s debilkem, at zavola nebo na sebe milostive napise kontakt. Tak chce clovek neco koupit, a nez se docka po nekolika dnech odpovedi, tak je ona vec prodana. Velice efektivni a uzitecne...


Přeci všechna fóra musí mít moderátora, ktetý zajistí dodržování určitých pravidel. Kabelové fórum nemá ani jedno, pravidla ani moderátora. Jsem jednoznačně pro vytvoření několika pravidel (vulgární výrazy, přízpěvky mimo, přízpěvky úplně mimo, ..., dodržování kontextu /nadpis - obsah/, atd) a člověka (moderátora), který dodržování těchto pravidel bude zabezpečovat.

Teď mně napadá, doufám, že to nedopadne jako na 3neckém Hubu :D



no.... když se zavedly přísnější pravidla na DC a dosadili se lidi, kteří se starali a dodržování pravidel...tak co to bylo.... takže o tomto bych pomelčel....


co se týče moderátorství: tady jsem proti komukoliv, protože by mohly miznout příspěvky komukoliv nepohodlné a myslím si, že to Falcon čistí poměrně dobře... bude úplně stačit, když se zakážou příspěvky anonymům....
Naposledy upravil GfLion dne stř 14. pro 2005 17:33:01, celkově upraveno 1
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod Bobo » stř 14. pro 2005 13:48:34

nejvic upada kvalita diskuzi o csku...kazdy den...kazdym nalogovani se pyska :o
moderator by urcite kvalitu vsech diskuzi pozvednul...skoda, ze to zs vysumi :roll:
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron