Vánoce a zrušení permanentů :)

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Vánoce a zrušení permanentů :)

Příspěvekod Michelangeli » sob 24. pro 2005 15:06:50

Rád bych za ty, kteří mají permanentní Ban na Hubu KTT a na Fóru KTT požádal o zrušení permanentních banů .
Obvykle jsou to Vánoce , kdy se dá odpouštět.
Michelangeli
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Re: Vánoce a zrušení permanentů :)

Příspěvekod DIABLO » ned 25. pro 2005 5:44:12

Souhlasím... :wink:
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Vánoce a zrušení permanentů :)

Příspěvekod Lion » ned 25. pro 2005 16:23:48

Michelangeli píše:Rád bych za ty, kteří mají permanentní Ban na Hubu KTT a na Fóru KTT požádal o zrušení permanentních banů .
Obvykle jsou to Vánoce , kdy se dá odpouštět.
Michelangeli


Michelangeli předběhl si mě. :D Chtěl jsem napsat totéž. Nyní je opravdu vhodná doba na odpouštění. :)
Lion
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 17. črc 2005 14:50:43
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Jozef » pon 26. pro 2005 0:37:19

Myslím si,že by to bylo fajn.Je plno lidí,co si ubližují jen kvůli např.barvě pleti,národnosti,a příslušenství k určité skupině nebo rase.
Ale největší rozdíly jsou,když někdo nemůže a nechce pochopit a bavit se o jiném názoru než vyznává(např.různé sekty nebo mentality jedinců u moci)
A proto si myslím,že jsme si co jsme si,jsou svátky.Mějme se rádi.
Přeji příjemné Vánoce VŠEM
P.S-to zrušení Banů by bylo fajn,ale to záleží jen na p.Veselým !
Uživatelský avatar
Jozef
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. lis 2005 15:21:59

Příspěvekod M@C » pon 26. pro 2005 11:07:20

Tohle mi je celkem jedno, ale hodne lidem ne...

ALE - premyslejte. Stoji vam za to, se tady doprosovat, aby vam nekdo milostive zrusil ban, a potom se strachovat, co na vas nekdo zas najde a vytahne, a za co dostanete ban znovu?
Souhlasite snad s praktikama Malla? Pokud s nim souhlasite, klidne si chodte na Cablenet HUB. ALE - pokud s tim nesouhlasite, dejte to najevo tim, ze na Cablenet HUB nebudete chodit.
Misto toho Vas radi uvidime na HKM - 10.3.1.31 - je tam dost lidi a banu se bat nemusite. A kdyz se na mainchatu na neco zeptate, je pravdepodobne, ze vam nekdo poradi a nevyhodi vas...
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

jj

Příspěvekod Happy-Gilmore » pon 26. pro 2005 11:49:35

Souhlasim s M@Cem. Jakoze mi HKTT vubec nechybi. Co sem hledal na HKM tak sem vzdycky nasel. A taky vzdycky jak sem se na neco zeptal tak mi kazdy odpovedel. A kdyz treba nevedel tak se mi aspon snazil pomoct. Viz kdo byl vcera vecer na HKM kolem 21:00 tak videl ze se tam snazili poradit. A poradili mi dobre. S HKM sem velice spokojeny, jen doufam, ze se nezmeni jako HKTT. Ale verim tomu ze zustane porad stejny. Tak jen tak dal hosi.
Uživatelský avatar
Happy-Gilmore
 
Příspěvky: 290
Registrován: ned 10. črc 2005 19:11:23
Bydliště: Bozky nemcove

Příspěvekod Návštěvník » pon 26. pro 2005 12:37:06

M@C píše:Tohle mi je celkem jedno, ale hodne lidem ne...

ALE - premyslejte. Stoji vam za to, se tady doprosovat, aby vam nekdo milostive zrusil ban, a potom se strachovat, co na vas nekdo zas najde a vytahne, a za co dostanete ban znovu?
Souhlasite snad s praktikama Malla? Pokud s nim souhlasite, klidne si chodte na Cablenet HUB. ALE - pokud s tim nesouhlasite, dejte to najevo tim, ze na Cablenet HUB nebudete chodit.
Misto toho Vas radi uvidime na HKM - 10.3.1.31 - je tam dost lidi a banu se bat nemusite. A kdyz se na mainchatu na neco zeptate, je pravdepodobne, ze vam nekdo poradi a nevyhodi vas...


M@Cu , máš pravdu, HKM je jedinečný . Nedoprošuji se, žádám :)
Jen mi zkrátka šlo o tohle, co jsem napsal 5. září 2005 a právě Vánoce mi toto připomněly :
(http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic ... c&start=30)

"....nechci jen , aby mne omezovali Ti, které jsem nevolil za své zástupce moci. Proč bych si měl zakládat nový Hub , proč bych měl emigrovat do jiného státu, zakládat nový stát , Zemi Krále Miroslava...proč bych se měl stále přizpůsobovat .
Možná se to bude zdát omezené , však
když se blbosti přizpůsobím, budu součást blbosti. ....."

Boj s větrnými mlýny je třeba občas hrát....a tedy Don Quijote bude stále cválat na své Rosinantě se svým papírovým mečem půjde dál.

Ať žije svobodný HKM !
Ať žije svobodné fórum http://trinec.kvalitne.cz/forum/index.php
A ať žije boj proti omezením. A ať žije schopnost odpouštět.

Miki
Návštěvník
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků