Situace na DC

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod GfLion » úte 21. úno 2006 20:35:32

corpse píše:To Marcus a řiťolez GfLion-Tak to je mezi náma velký rozdíl. Mně je mainchat u prdele, protože ho nečtu a je mi jedno co tam kdo píše. Pokud nikdo nic, tak je to okno si myslím zbytečné. Pokud OP dává ban za to, že má sám vadného klienta a permban za to, že je na to upozorněn, je to u mně dement a dementem zůstane. Pokud se někdo zeptá na adresu druhého hubu kabelovky a dostane za to ban stejně, jako ten co tu adresu zadá- je u mně OP, který to udělal dement a znova jím zůstane. Pokud nereaguje na mail od dotyčného, kterému dal ban a který je napsaný slušně, bez nějakých nadávek nebo dohadování- je u mně takový OP znova dement. A těch příkladů už tady bylo hodně, kdy se dal ban i bez nějaké provokace apod.Jen pro Marcuse- Jestli čteš fórum pravidelně, tak to musíš vědět. Píšeš na začátku, že máš dc++ jen na stahování a nic jiného. To já taky, proto mi nijak nevadí co kdo píše do mainchatu, protože to většinou ani nečtu ( ty zřejmě jo, ale pak nemáš dc++ jenom na stahování). Pokud je urážka OP někde v soukromí důvodem pro ban, tak chci to pravidlo vidět. Nevhodné vyjadřování o hubu na jiných hubech mi taky nepřipadá, jako nějaké pravidlo. Nikdy jsem ani jedno z těch nečetl, ovšem pokud se tam nedostalo dodatečně a to už nemůžu vědět. Každopádně tam nebylo v době, kdy za to x lidí dostalo ban.


hele já nejsem řiťolezec nebo jak to nazýváš, to zaprvé... pokud neumíš sám sebe hájit bez urážek tak... nemám náladu to ani komentovat... já to nemám za potřebí... ale příjde mi ubohé vyhrožovat OP napadením na PM a pak si strasne hrat na neviňátko... "ježíšmarjá... za co já jsem ten BAN jenom dostal... podívejte se na mě, já jsem ten BAN dostal neprávem" ..... ono jakékoliv slovní napdení a výhružky kdekoliv (PM, mainchat, ICQ) se trestají permbanem.... ještě navíc.když své ICQ a email přidává do BAN message...
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod GfLion » úte 21. úno 2006 20:40:49

roomann píše:GFlion: jo čili odpověd na otázku jaký si mám stáhnout antivir porušuju pravidla tak jo. Opravdu se nemáme o čem bavit. Vidím, že jsou tady lidé kteří mají otázky ohledně videi a ban nedostanou a jsou lide kteří odpoví na něco podobného ban mají a ještě jsou neschopní protože pořád neví jaké pravidlo porušili.


nikde jsem nic takového neřekl... prosím ukaž mi, kde jsi dostal BAN za otázku, jaký si sehnat antivir...
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod corpse » úte 21. úno 2006 20:45:32

Tak ještě jednou řiťolezče- které pravidlo je zákaz urazit OP kdekoliv i v soukromí?
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod GfLion » úte 21. úno 2006 20:56:54

corpse píše:Tak ještě jednou řiťolezče- které pravidlo je zákaz urazit OP kdekoliv i v soukromí?


tak jo... hledej šmudlíku.... a vůbec se nedivím že ten BAN máš... promiň ale příjdeš mi poněkud jednodušší způsobem Tvých pokusů o urážky a Tvým vyjadřováním....

číst umíš, tak si to projdi a zkus přijít na to které pravidlo si asi porušil... poradím... pravidla 1 - 5 to nesjou, to aby TI to netrvalo moc dlouho...

Pravidla pro UZIVATELE
--------------------------------
01. Minimalni mnozstvi dat ke sdileni je 10 GB.
02. Minimum slotu pro sdileni je 3 a maximum 6.
03. Neni povoleno sdilet systemove adresare (Windows, Program Files, Documents and Settings atd.).
04. Neni povoleno sdilet nekompletni (nedotazene) soubory.
05. Neni povoleno sdilet nainstalovane aplikace, nebo media v mechanikach.
06. Hlavni okno - by melo slouzit vyhradne ke konzultaci sdileneho obsahu,
reseni problemu, vyzvam k ostatnim uzivatelum a operatorum.
Pro chatovani a nepredmetnou komunikaci je zde mistnost #[Chat]

V hlavnim okně NENI tolerovano:
- tapetovani (flooding) ci jine automatizovane vkladani textu
- nepredmetne a zbytecne zpravy (chatovani, spam,..)
- nevhodne a vulgarni vyjadrovani, nadavky ostatnim uzivatelum, provokace
- nevhodne poznamky na vecne dotazy uzivatelu
- psani cele vety velkym pismem (CAPSLOCK si vypnete)
- vkladani odkazu na nevhodne a nemravne zdroje (drogy, nasili, erotika, viry...)
- to jakou pisnicku poslouchate ve winampu v hlavnim okne taky nikoho nezajima

Cilem techto pravidel je, aby obsah hlavniho okna byl pomerne kvalitni a vecny,
uzitecny pro jine uzivatele. Operatori kontrolujici tuto mistnost sami posoudi,
zda dane prispevky jsou vhodne nebo naopak jsou napr. pouze provokaci.
Cilene provokace a nadavky na operatory jsou trestany prisne.

07. Mistnost #[[Chat]] je urcena pro diskuse, ktere se nehodi do hlavniho okna (napr. chatovani).
Pro tuto mistnost plati mirnejsi pravidla, zejmena vsak NENI tolerovano:
- automatizovane vkladani textu
- nevhodne a vulgarni vyjadrovani, nadavky ostatnim uzivatelum
- psani cele vety velkym pismem (CAPSLOCK si vypnete)
- vkladani odkazu na nevhodne a nemravne zdroje (drogy, nasili, erotika, viry...)

08. Neodpojujte bezduvodne uzivatele, kteri od vas stahuji, vzdy se da dohodnout.

09. Pokud možno neomezujte rychlost odesilani (Upload). Pokud vam stahovani od ostatnich
uzivatelu brzdi brouzdani po internetu, pouzijte program NetLimiter a komunikaci
programu DC++ omezte na rychlost o 3-5KB/s mensi, než je maximum (u tarifu Limit
Basic na 32KB/s).

10. Vedome obchazeni pravidel a hledani nepresnosti v pravidlech a zamerne motivovani
ostatnich uzivatelu, aby taktez obchazeli pravidla se take chape za poruseni pravidel
HUBu. Pokud mate nejaky rozumny navrh na obmenu pravidel, kontaktujte nektereho
z operatoru nebo zkuste navrh umistit k diskusi na forum KT

V pripade poruseni techto pravidel vam muze operator udelit tzv. BAN - zakaz pristupu
na DC po stanovenou dobu, ktera se muze pohybovat od 5 min az po tyden, ci uplnou blokaci
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod majkl » úte 21. úno 2006 21:18:12

PUNKolecko píše:A uz konecne : MOJE OTAZKA JE JESTLI SI MYSLIS ZE JSOU LIDI NA HKTT TAK JINI ZE POTREBUJI NUTNE K SVEMU FUNGOVANI PRAVIDLA!! PROTOZE NA HKM TO DE BEZ NICH!! A TED BUD ODPOVED NA OTAZKU NEBO SE NEVYJADRUJ VUBEC!!


no lidi urcite nejsou jini ale ted jsou 2 huby a to je podstatny rozdil oproti tomu kdyz byl jen jeden hub.... vsichni ted vi ze to co nemuzou na cablenet hubu muzou na HKM... ale proc ty pravidla vznikla ? je to kvuli tem lidem kteri nebyli schopni respektovat pravidla ktere jsou ted i na HKM ("
- prosím netapetovat , nema to význam , akorát tím otravujete ostatní
- mít nasdilené aspon to 1GB nejakých použitelných dat (tzn mp3, filmy, zajimavé dokumenty atd ...)
")
... prave kvuli tapetam (tapetovalo dost lidi... a bylo to docela neprijemne kdyz jsi normalne diskutoval a kazdou chvili ses musel vracet o x radku zpet aby sis precetl co jini napsali) a i sdileni pouzitelnych dat (velke diskuze se vedly kdyz se zvedalo min. sdileni na 10GB a taky byla spousta lidi co sdileli jen slozky program files nebo windows)... se zavedly prisnejsi pravidla..... no pak to bylo porad prisnejsi... ale je fakt ze Mall to nekdy hodne prehani....
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Příspěvekod Luciferka » úte 21. úno 2006 21:26:52

GF Lion, proc nam tu hazes pravidla??? Ty si uz asi kazdy precetl nemas dojem??? :lol: Tady nekomunikuji lide neznali, ale s opacnymi nazory, coz je pomerne rozdil :lol:
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod [SIR]CoMaTiKs » úte 21. úno 2006 22:39:35

Ty gf lion -pry šmudlíku ty zas dneska bavís . Se strapnujes dost no :-D
[SIR]CoMaTiKs
 

Příspěvekod Michelangeli » úte 21. úno 2006 23:00:21

majkl píše:
PUNKolecko píše:A uz konecne : MOJE OTAZKA JE JESTLI SI MYSLIS ZE JSOU LIDI NA HKTT TAK JINI ZE POTREBUJI NUTNE K SVEMU FUNGOVANI PRAVIDLA!! PROTOZE NA HKM TO DE BEZ NICH!! A TED BUD ODPOVED NA OTAZKU NEBO SE NEVYJADRUJ VUBEC!!


no lidi urcite nejsou jini ale ted jsou 2 huby a to je podstatny rozdil oproti tomu kdyz byl jen jeden hub.... vsichni ted vi ze to co nemuzou na cablenet hubu muzou na HKM... ale proc ty pravidla vznikla ? je to kvuli tem lidem kteri nebyli schopni respektovat pravidla ktere jsou ted i na HKM ("
- prosím netapetovat , nema to význam , akorát tím otravujete ostatní
- mít nasdilené aspon to 1GB nejakých použitelných dat (tzn mp3, filmy, zajimavé dokumenty atd ...)
")
... prave kvuli tapetam (tapetovalo dost lidi... a bylo to docela neprijemne kdyz jsi normalne diskutoval a kazdou chvili ses musel vracet o x radku zpet aby sis precetl co jini napsali) a i sdileni pouzitelnych dat (velke diskuze se vedly kdyz se zvedalo min. sdileni na 10GB a taky byla spousta lidi co sdileli jen slozky program files nebo windows)... se zavedly prisnejsi pravidla..... no pak to bylo porad prisnejsi... ale je fakt ze Mall to nekdy hodne prehani....


Majkle, pravidla na HKM nejsou, jsou to prosby. Rozdíl je dost podstatný a pro mne osobně je skoro zarážející tento rozdíl nevidět. Vždycky budu přesvědčen o tom, že na kapku medu se chytne více včel, než na sud žluči. A také to, že rozumný člověk se domluví s kýmkoli.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod majkl » úte 21. úno 2006 23:19:24

jsem prehlidl ze to jsou prosby.... sorry.......stejne jde o to ze se nikomu tapety nelibi a to ze ti nekdo nabidne ke stazeni nainstalovany windows taky ne.... a to byly jedny z prvnich problemu kvuli kterym vzikly pravidla na cablenet hubu (chtel jsem jen odpovedet punkoleckovi na jeho otazku)
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Příspěvekod Michelangeli » stř 22. úno 2006 0:05:55

majkl píše:jsem prehlidl ze to jsou prosby.... sorry.......stejne jde o to ze se nikomu tapety nelibi a to ze ti nekdo nabidne ke stazeni nainstalovany windows taky ne.... a to byly jedny z prvnich problemu kvuli kterym vzikly pravidla na cablenet hubu (chtel jsem jen odpovedet punkoleckovi na jeho otazku)


Máš velkou pravdu . :) Připomněls mi pár věcí z Chalíla Gibrána.
Ano, někdo sdílí nainstalovaný windows....tapety....
Strom, který má mnoho jablek, se neptá, komu je dává.
Strom, který má jedno jabko, dává jedno jabko.
Není obava z žízně, když je studna plná, žízní neuhasitelnou ?

Je to vlastně šaškárna, která lidi rozděluje . Která vytvořila dva Huby v jedné větší vesnici :D
Šaškárna , která vytvořila tisíce vlajek a tisíce zemí oddělených tisíci patníky .
Země Krále Miroslava je sen, není to Hub. Je to sen o jedné kulaté Zemi uprostřed prázdna , jedinečné Zemi, kde je život , který si sám sebe uvědomuje.

(A už to nehul , že ? :D)
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod corpse » stř 22. úno 2006 6:44:03

GfLion jsem rád, že ses sám přiznal co jsi, ptal jsem se totiž řiťolezce a tys mi odpověděl. Díky za to, že jsi tak idiotsky naletěl mé jednoduchosti. A znova si mi potvrdil, že jsem pravidlo neporušil, protože jsem nikdy nepsal v chatu ani v hlavním okně. A navíc hlavně jde o dva bany, které ten tvůj oblíbený OP kvůli kterého se tak ztrapňuješ a bavíš lidi dal za to, že nemohl stáhnout filelist. Kvůli těch dvou lidí jsem mu vůbec psal a to poprvé slušně, když nereagoval na jejich maily. Tu moji jednoduchost ti rád vysvětlím, bezpáteřní komfidenti jako ty, jsou u mně ta největší špína lidstva. I Mall má svoji hrdost, což se o tobě říct nedá a horší, než lidi jako Mall už jsou jenom jejich donašeči, mezi které patříš. Pokud něco nechápeš a chceš to konzultovat ještě osobně, dej mi vědět kde a já ti svoji jednoduchost jednoduše vysvětlím. Zatím ahoj, jdu se vyspat po noční 8)
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod GfLion » stř 22. úno 2006 6:55:49

corpse píše:GfLion jsem rád, že ses sám přiznal co jsi, ptal jsem se totiž řiťolezce a tys mi odpověděl. Díky za to, že jsi tak idiotsky naletěl mé jednoduchosti. A znova si mi potvrdil, že jsem pravidlo neporušil, protože jsem nikdy nepsal v chatu ani v hlavním okně. A navíc hlavně jde o dva bany, které ten tvůj oblíbený OP kvůli kterého se tak ztrapňuješ a bavíš lidi dal za to, že nemohl stáhnout filelist. Kvůli těch dvou lidí jsem mu vůbec psal a to poprvé slušně, když nereagoval na jejich maily. Tu moji jednoduchost ti rád vysvětlím, bezpáteřní komfidenti jako ty, jsou u mně ta největší špína lidstva. I Mall má svoji hrdost, což se o tobě říct nedá a horší, než lidi jako Mall už jsou jenom jejich donašeči, mezi které patříš. Pokud něco nechápeš a chceš to konzultovat ještě osobně, dej mi vědět kde a já ti svoji jednoduchost jednoduše vysvětlím. Zatím ahoj, jdu se vyspat po noční 8)


njn, kde dochází argumenty musí přijít urážky, už se spolu nemáme o čem bavit....
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod corpse » stř 22. úno 2006 6:59:56

Teď máš vyjímečně pravdu s takovým, jako jsi ty se není o čem bavit. Ty nemáš žádný charakter a ani názor a ani neodpovídáš na to co se někdo ptá, tak si ty nesmysly co píšeš pořád dokola strč někam.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » stř 22. úno 2006 10:54:52

LoL nejvic me bavi pravidlo cislo 10, teda presnejitato Sci-fi veta.
Pokud mate nejaky rozumny navrh na obmenu pravidel, kontaktujte nektereho
z operatoru nebo zkuste navrh umistit k diskusi na forum KT, haha pry kontaktujte..a jak asi :)

A jako vzdy nam to Michelangeli natrel vevsech smerech:), strucne, vystizne, jednoduse a VELMI trefne, navic s jistou davkou pisatelovy zrucnosti. A co je potesujici, jako jedinemu se mu povedlo konecne, ac se o to nepokousel, odpovedet na mou otazku!!
Diky
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » stř 22. úno 2006 11:06:38

Nojo vlastne majk se o to taky pokusil, ale to neberu ponevadz, na HKM to bez toho FUNGUJE!!

A nebudu tady vysvetlovat to co si muzete precist (mezi radky) v otazce i
Michelangelove prispevku.
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků