otázečka

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

otázečka

Příspěvekod Pája » stř 09. srp 2006 18:20:25

psala jsem PM jednomu uživateli, který byl zrovna přihlášený a když jsem se dívala na zprávy, tak byla v nedoručených, jak teda poznám, kdy je zpráva doručená !! Přece, když jsem poslala PM někomu, kdo byl přihlášený, tak mu to musí přijít hned ne ? Díky za odpověď
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

Příspěvekod Pája » stř 09. srp 2006 18:27:46

(TNT)Nithro, psala jsem tobě, přišlo ti to, odpověz prosíím :)
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

Příspěvekod Pája » čtv 10. srp 2006 9:56:59

prosíím TNT Nithro odepiš :)
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

Příspěvekod Luciferka » čtv 10. srp 2006 11:03:14

Kdyz ji mas v nedorucenych, tak si ji jeste neprecetl ;)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Pája » čtv 10. srp 2006 12:10:08

Luciferka píše:Kdyz ji mas v nedorucenych, tak si ji jeste neprecetl ;)
jo aha tak to je, a tak když je přece někdo přihlášený, tak to nečte PM zprávy :D LOL
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

Příspěvekod Pája » úte 15. srp 2006 19:47:30

prostě LOL, žádný OP Cablenetu není schopný odpovědět nebo co ? (TNT)Nithro na něco jsem se tě ptala, tak by jsi mi mohl aspoň ze slušnosti odpovědět !!! A taky nechápu, když někomu pošlu PM, když je přihlášený, že to nepřečte !! PROSTĚ NO COMMENT !!
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

Příspěvekod falcon » stř 16. srp 2006 10:54:31

Nikdo neví o čem píšeš, když to umístíš do fora "Vše ostatní", třeba myslíš DC, třeba email,...
Pokud chcete kontaktovat přímo s KTT, jsou i jiné standardní možnosti, forum je určeno hlavně pro uživatele, některé sekce lze použít i pro komunikaci s KTT, pokud to ovšem potřebujete rychle, pak musíte použít klasickou cestu (email, telefon,..).
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod Pája » stř 16. srp 2006 11:19:26

falcon píše:Nikdo neví o čem píšeš, když to umístíš do fora "Vše ostatní", třeba myslíš DC, třeba email,...
Pokud chcete kontaktovat přímo s KTT, jsou i jiné standardní možnosti, forum je určeno hlavně pro uživatele, některé sekce lze použít i pro komunikaci s KTT, pokud to ovšem potřebujete rychle, pak musíte použít klasickou cestu (email, telefon,..).
no jo vlastně :D zapomněla jsem napsat PM na tomhle fóru :D, omlouvám se !!!
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

no comment

Příspěvekod [TNT]Nithro » stř 16. srp 2006 11:42:49

1) žádnou PM od tebe jsem zde na foru nedostal
2) vyjádřím se k tomu k čemu budu chtít (potažmo napíšu tomu komu budu chtít)
3) pokud si semnou chtěla mluvit stačilo mi napsat na PM na Hubu

Takže asi tak...
Uživatelský avatar
[TNT]Nithro
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 23. črc 2006 18:31:12

Re: no comment

Příspěvekod Pája » stř 16. srp 2006 12:27:17

[TNT]Nithro píše:1) žádnou PM od tebe jsem zde na foru nedostal
2) vyjádřím se k tomu k čemu budu chtít (potažmo napíšu tomu komu budu chtít)
3) pokud si semnou chtěla mluvit stačilo mi napsat na PM na Hubu

Takže asi tak...
jo napsala bych ti PM na hubu, kdybych neměla ban a na to jsem se ptala jestli jsi dostal PM ode mně, tahle odpověď mi stačí, psala jsem ti 3 PM tak nechápu, proč ti nepřišla ani jedna, no díky za odpověď :)
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

....

Příspěvekod [TNT]Nithro » stř 16. srp 2006 13:59:14

Já jsem ti permban nedal a ani ti ho nezruším. Navíc za to co si napsala a pak smazala za to bych ti permban dal i já. Takže tak!
Nauč se snašet následky za své činy. Odvahu na napsaní si měla, tak měj i na to aby si snesla i následky.
Uživatelský avatar
[TNT]Nithro
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 23. črc 2006 18:31:12

Re: ....

Příspěvekod Návštěvník » stř 16. srp 2006 14:41:07

[TNT]Nithro píše:Já jsem ti permban nedal a ani ti ho nezruším. Navíc za to co si napsala a pak smazala za to bych ti permban dal i já. Takže tak!
Nauč se snašet následky za své činy. Odvahu na napsaní si měla, tak měj i na to aby si snesla i následky.
však já následky nesu !! A ani nechci po tobě, aby jsi mi ho zrušil, chtěla jsem jenom vědět přezdívku Malla na tomhle fóru, ale teď už to nechci vědět, je mi to jedno, stejnak fuck Cablenet, forever ZKM a AntiMall, a smazala jsem to protože jsem neměla právo to psát a taky proto jsem se chtěla omluvit Mallovi, a proto jsem od tebe chtěla zjistit jeho přezdívku, myslela jsem, že to budeš vědět, sorry, že jsem ti vůbec psala, příště se zeptám někoho jiného
Návštěvník
 

Re: ....

Příspěvekod Pája » stř 16. srp 2006 14:43:46

Anonymous píše:
[TNT]Nithro píše:Já jsem ti permban nedal a ani ti ho nezruším. Navíc za to co si napsala a pak smazala za to bych ti permban dal i já. Takže tak!
Nauč se snašet následky za své činy. Odvahu na napsaní si měla, tak měj i na to aby si snesla i následky.
však já následky nesu !! A ani nechci po tobě, aby jsi mi ho zrušil, chtěla jsem jenom vědět přezdívku Malla na tomhle fóru, ale teď už to nechci vědět, je mi to jedno, stejnak fuck Cablenet, forever ZKM a AntiMall, a smazala jsem to protože jsem neměla právo to psát a taky proto jsem se chtěla omluvit Mallovi, a proto jsem od tebe chtěla zjistit jeho přezdívku, myslela jsem, že to budeš vědět, sorry, že jsem ti vůbec psala, příště se zeptám někoho jiného
ten příspěvek nad tímhle je můj, sorry nevšimla jsem jsi, že nejsem přihlášená, to aby jsi mi nemohl říct, že jsem sráč, že píšu pod Anonymem
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa


Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků

cron