Nový internetové služby (1.12.2008)

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod Magua » pon 01. pro 2008 17:06:55

Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Magua » pon 01. pro 2008 17:09:03

Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

rychlost

Příspěvekod Fantomas » pon 01. pro 2008 17:39:07

To si snad dělají v kabelovce strandu!! Co jste dělali ty 3 měsíce když jste věděli že budete zvedat rychlost!!! To není nic jiného než ostuda ostuda a ostuda!! Co kdybych vám zaplatil jen čtvrtinu faktury když mi dodáváte čtvrtinovou rychlost? To by se vám moc nelíbilo co. Tak tam konečně něco dělejte!!
Obrázek
Fantomas
 

Příspěvekod kejNo » pon 01. pro 2008 17:46:13

Obrázek
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod Návštěvník » pon 01. pro 2008 17:47:19

Obrázek
Návštěvník
 

Příspěvekod kundros » pon 01. pro 2008 18:08:23

Dobrý den, ode dnešního dne, kdy měly být zlepšeny služby KTT v oblasti internetu mi vzrostly odezvy na server zhruba dvojnásobně, což se jaksi vylučuje s kvalitním připojením. Mohu poprosit o vrácení staré služby? Mě by opravdu stačilo 4Mbit/1,25Mbit, ale hlavně ať ty odezvy jsou použitelné, takhle mi padá FTP spojení ještě dříve než začne. Hamachi je dýchavičné jak důchodce u pokladny v Lidlu. A hraní jakýchkoli On-Line her je de facto nepoužitelné.

PROSÍM už nám "NEZLEPŠUJTE" vaše služby, protože prozatím to vypadá, že je spíše zhoršujete a pokud to opravdu myslíte takhle vážně, pak mi to bude líto, ale zase připojím staré dobré ADSL, sice o chlup dražší, ale dá se tomu říkat internet.
Vypovím smlouvu, i když to tam máte smluvně na rok, protože to co poskytujete není připojení k internetu.

Hezký den,
Váš do listopadu, jakž takž, spokojený zákazník...

P.S. Falcone nic proti tobě, vím, že se snažíš, aby to bylo co nejlepší. Jenomže síť KTT je přetížena a pokud nejste schopni garantovat, alespoň trochu rozumné QoS, pak se opravdu nejedná o internet.
Odezvy 80 až 120 ms mám z ADSL do Kanady a USA, u Vás i do Prahy.

Edit: Než mi najede úvodní stránka některých českých portálu a e-shopu, tak čekám i 10sekund.
Naposledy upravil kundros dne pon 01. pro 2008 18:21:04, celkově upraveno 1
kundros
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02. črc 2008 13:23:48

Příspěvekod Sorken » pon 01. pro 2008 18:11:08

falcon píše:Dukelská


chjo ... :(
Sorken
 

Příspěvekod kejNo » pon 01. pro 2008 18:24:55

kundros píše:Dobrý den, ode dnešního dne, kdy měly být zlepšeny služby KTT v oblasti internetu mi vzrostly odezvy na server zhruba dvojnásobně, což se jaksi vylučuje s kvalitním připojením. Mohu poprosit o vrácení staré služby? Mě by opravdu stačilo 4Mbit/1,25Mbit, ale hlavně ať ty odezvy jsou použitelné, takhle mi padá FTP spojení ještě dříve než začne. Hamachi je dýchavičné jak důchodce u pokladny v Lidlu. A hraní jakýchkoli On-Line her je de facto nepoužitelné.

PROSÍM už nám "NEZLEPŠUJTE" vaše služby, protože prozatím to vypadá, že je spíše zhoršujete a pokud to opravdu myslíte takhle vážně, pak mi to bude líto, ale zase připojím staré dobré ADSL, sice o chlup dražší, ale dá se tomu říkat internet.
Vypovím smlouvu, i když to tam máte smluvně na rok, protože to co poskytujete není připojení k internetu.

Hezký den,
Váš do listopadu, jakž takž, spokojený zákazník...

P.S. Falcone nic proti tobě, vím, že se snažíš, aby to bylo co nejlepší. Jenomže síť KTT je přetížena a pokud nejste schopni garantovat, alespoň trochu rozumné QoS, pak se opravdu nejedná o internet.
Odezvy 80 až 120 ms mám z ADSL do Kanady a USA, u Vás i do Prahy.

Edit: Než mi najede úvodní stránka některých českých portálu a e-shopu, tak čekám i 10sekund.



vyborne napsano... kazdopadne souhlasim... ktt je pretizeno... nechapu, proc nezrusite dc++ sit, kdyz vam ji to tak zatezuje? ...limity uz jsou dost velke na to, aby si lide stahovali z verejnych hubu...
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

dc

Příspěvekod Lincoln » pon 01. pro 2008 18:37:59

jo, jenomze vsechno se na netu nenajde. anebo abys dal neco dokupy, hledas to a stahujes mesice
Lincoln
 

rychlost

Příspěvekod Fantomas » pon 01. pro 2008 18:39:53

Čím dál tím lepší... Tohle už přestává veškerá legrace jestli za tohle chcete 1.000,- měsíčně tak to jděte do ......
Obrázek
Fantomas
 

limity

Příspěvekod Lincoln » pon 01. pro 2008 18:42:44

a co takhle zavest prevod limitu mezi uzivateli? hodne lidi vyuzije sotva 10 %, nekteri maji po limitu uz po týdnu
Lincoln
 

mereni

Příspěvekod Lincoln » pon 01. pro 2008 18:45:34

u me tedkom:

Obrázek
Lincoln
 

Příspěvekod Lyso » pon 01. pro 2008 18:53:56

kejNo píše:
vyborne napsano... kazdopadne souhlasim... ktt je pretizeno... nechapu, proc nezrusite dc++ sit, kdyz vam ji to tak zatezuje? ...limity uz jsou dost velke na to, aby si lide stahovali z verejnych hubu...


presne tak limity jsou velke a dc akorat zatezuje sit ... pokud nekdo chce pouzivat dc tak at si jde na verejne huby, pokud je rozumnejsi tak muze tahat treba z rapidshare kde je vsechno a je to rychlejsi nez dc++
Naposledy upravil Lyso dne pon 01. pro 2008 18:54:30, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod TOW » pon 01. pro 2008 18:54:13

Kdyby to pořád jelo takhle

Obrázek

tak bych si nestěžoval. Ale ono to bohužel častěji jede takhle

Obrázek
TOW
 

Příspěvekod Magua » pon 01. pro 2008 19:13:53

Obrázek no je to svijaček pře cca 2 hodkama jsem měl přes 9000 download a ted? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

PředchozíDalší

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků