DVB-C aktuálně

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Návštěvník » pon 04. led 2010 20:49:16

Návštěvník píše:No jo,ale LCD TV s uhloprickou do 56cm s Ful Hd jsem nejak nenasel.Mam predstavu o typu Samsung LE22B450 ale ma to jen zminovane DVB-T/C


Na vanoce jsem koupil Samsung P2270HD. DVB-T/C Full HD. Ma i CI slot. Zatím jsem spokojeny.
Návštěvník
 

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Mr. Killer » úte 05. led 2010 21:55:08

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:No jo,ale LCD TV s uhloprickou do 56cm s Ful Hd jsem nejak nenasel.Mam predstavu o typu Samsung LE22B450 ale ma to jen zminovane DVB-T/C


Na vanoce jsem koupil Samsung P2270HD. DVB-T/C Full HD. Ma i CI slot. Zatím jsem spokojeny.


Jako nechci být chytrý, ale při výše uvedené uhlopříčce, to je spíš monitor s TV tunerem?! :roll:
Mr. Killer
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. črc 2005 8:56:26

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Návštěvník » úte 05. led 2010 22:22:41

Mr. Killer píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše:No jo,ale LCD TV s uhloprickou do 56cm s Ful Hd jsem nejak nenasel.Mam predstavu o typu Samsung LE22B450 ale ma to jen zminovane DVB-T/C


Na vanoce jsem koupil Samsung P2270HD. DVB-T/C Full HD. Ma i CI slot. Zatím jsem spokojeny.


Jako nechci být chytrý, ale při výše uvedené uhlopříčce, to je spíš monitor s TV tunerem?! :roll:


O to se nepřu. Ale jsem s ním spokojený jako s televizorem. Původně jsem to kupoval jako případný monitor, jenže teď slouží v kuchyni pouze jako televizor. Před ním tam byl televizor s úhlopříčkou 37 cm. A přes tu malou úhlopříčku to monitor nebyl.
Návštěvník
 

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Imothep » stř 06. led 2010 16:31:21

Tak jsem sehnal STB CV-5000 CINX iL ale nemuzu nic naladit ani rucne ani automat.
Jede jeste vubec ten digital nebo neco delam spatne.
Na stavil jsem podlo teho jak jsem se tady docet a nic.Tak nevim.
Na merici signalu co je v menu ten signal nejak kolisa tak nevim.
Uživatelský avatar
Imothep
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 12. črc 2005 13:40:38
Bydliště: Trinec

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Imothep » čtv 07. led 2010 14:19:30

Tak uz to frci,ale tech programu tam teda moc neni. :cry:
Uživatelský avatar
Imothep
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 12. črc 2005 13:40:38
Bydliště: Trinec

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Návštěvník » pon 11. led 2010 18:48:08

Tak jsem dnes mluvil s KT, a ti mi rekli, ze spusteni digitalu bylo v planu Brezen/Duben, ale ze se to ASI zpozdi! Prej maj problemy se set topboxy.
Tak uvidime, konecne najaky viditelny termin pro nas kteri nemaji DVB-C tunery.
Návštěvník
 

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod RTVSAT » pát 22. led 2010 9:29:28

Stejně by mě zajímalo jak bude řešen po přechodu na DVB-C příjem na více Tv v jedné bytové jednotce v tomto pásmu.
Přiklad - 3TV s DVB-T + DVB-C tunerem - Obyvák + Dětí + Kuchyň. Ke každé bude třeba spárovaný conax modul s přístupovou kartou,a zde je otázka zdali bude každý jeden modul vázán na jeded poplatek programové nabídky (pokud ano,tak to znamená přikladově 3x500Kč měsíčně,na což se můžu vybodnot a pustím si radši do domácího rozvodu DVB-T s Ostravy,které nemám problém přijímat),nebo je tady druhá - ta lepší varianta,že si všechny tři přístupové moduly i s kartama od KT zakoupím a budu je mít vázany pouze na jednu smlouvu a jeden poplatek,jedné bytové jednotky. :idea:

PS : Jede někomu kdo v současné době přijímá vysíláni v pásmu DVB-C program NOVA HD - nebo Vám taky hlásí program zakódován ? :?:
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod BOBAX » pát 22. led 2010 14:58:27

Nova HD hlásí, že je zakódován. Jsem na 80% rozhodnut pro satelit.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Petris » sob 23. led 2010 14:29:03

Včera jsem koupil novou LCD Toshiba 37XV635DG s DVB-T/C. Lokaci jsem musel nastavit Německo a všechny výše uvedené kanály mi to bez problémů našlo. Měl jsem obavu z toho, že když analog bude nalazen také v lokaci Německo, bude mi blbnout EPG. Naštěstí EPG je v perfektní češtině i v této lokaci.

Potvrzuji, že Nova HD je bloknutá.

Stejně by mě zajímalo jak bude řešen po přechodu na DVB-C příjem na více Tv v jedné bytové jednotce v tomto pásmu.
Přiklad - 3TV s DVB-T + DVB-C tunerem - Obyvák + Dětí + Kuchyň. Ke každé bude třeba spárovaný conax modul s přístupovou kartou,a zde je otázka zdali bude každý jeden modul vázán na jeded poplatek programové nabídky (pokud ano,tak to znamená přikladově 3x500Kč měsíčně,na což se můžu vybodnot a pustím si radši do domácího rozvodu DVB-T s Ostravy,které nemám problém přijímat),nebo je tady druhá - ta lepší varianta,že si všechny tři přístupové moduly i s kartama od KT zakoupím a budu je mít vázany pouze na jednu smlouvu a jeden poplatek,jedné bytové jednotky.


Ano, to by mě také zajímalo. :roll:
Naposledy upravil Petris dne ned 24. led 2010 7:00:00, celkově upraveno 1
Petris
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon 08. říj 2007 20:31:38

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod BOBAX » sob 23. led 2010 17:49:05

Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod RTVSAT » pon 25. led 2010 11:30:26

Platí se na každém set-top-boxu služba kabelové televize?
Ano, za každý Set-top-box je nutné uhradit měsíční poplatek za poskytované služby. Sledujte však naše internetové stránky www.nej-tv.cz a využijte případných akčních slev.

Takže mám jasno,že se jim na tuto službu můžu vybodnout.
Zřejmě skončím na hlavní Tv v obýváku analog + digitál od KT + přístupový modul Conax se spárovanou kartou a zbytek rozvodu v domácnosti bude na analogu,nebo zůstanu u KT na internet + telefon a zbytek příjmu vyřeším SAT příjmem a sdílením 1karty pro více přijímačů v domacností. Přece jim nebudu měsíčně platit cca.1200Kč za 3 Tv v pásmu DVB-C. :evil:
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod TOW » pon 25. led 2010 19:05:55

Jo, v tomhle je skvělé UPC - dává v rámci jednoho paušálu tolik karet, kolik je oficiálně zřízených zásuvek v domácnosti (max 4)
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod falcon » sob 30. led 2010 21:39:33

V Třinci ta situace bude trošku odlišná od jiných měst, zatím je přislíbeno, že i v rozšířené nabídce zůstane část programů v analogu. Navíc část DVBC kanálů je nešifrovaná, takže lze přijímat na více přijímačích bez paušálu. Je také pravděpodobné, že se do ceníků dostane něco podobného jako má UPC, má se o tom ještě jednat.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod BOBAX » ned 31. led 2010 9:08:54

Ocenil bych trochu pružnější přístup. Olympiáda se blíží a vše má být v HD. V polovině roku je MS ve fotbale.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod TOW » ned 31. led 2010 10:24:02

BOBAX píše:Ocenil bych trochu pružnější přístup. Olympiáda se blíží a vše má být v HD. V polovině roku je MS ve fotbale.


Olympiádu bude dávat ČT v 720p i na netu. S fotbalem asi smůla, ČT z finančních důvodů koupila jenom SD.
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58

PředchozíDalší

Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron