Skype

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Skype

Příspěvekod majo » ned 04. pro 2005 14:32:27

Cau potrebuji pomoct ohledne spojeni s uživatelem, ktery používa skype, ale nema internet pres kabelovku.Zkoušíme si zavolat ,ale píše nám to spojeni selhalo s neznámých důvodu . Je možne, že jsem chranění nějakým tzv. Firweelem (za chyby se omlouvam nevim jak se to píše) ,který nedovoluje spojení :roll: ?
Uživatelský avatar
majo
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 10. črc 2005 0:43:11
Bydliště: Třinec

Re: Skype

Příspěvekod GfLion » ned 04. pro 2005 15:10:03

majo píše:Cau potrebuji pomoct ohledne spojeni s uživatelem, ktery používa skype, ale nema internet pres kabelovku.Zkoušíme si zavolat ,ale píše nám to spojeni selhalo s neznámých důvodu . Je možne, že jsem chranění nějakým tzv. Firweelem (za chyby se omlouvam nevim jak se to píše) ,který nedovoluje spojení :roll: ?


jj je to možné....
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Re: Skype

Příspěvekod Mirosz » ned 04. pro 2005 15:45:43

majo píše:Cau potrebuji pomoct ohledne spojeni s uživatelem, ktery používa skype, ale nema internet pres kabelovku.Zkoušíme si zavolat ,ale píše nám to spojeni selhalo s neznámých důvodu . Je možne, že jsem chranění nějakým tzv. Firweelem (za chyby se omlouvam nevim jak se to píše) ,který nedovoluje spojení :roll: ?


Taky si myslím, že je to možné, ale asi ne ze strany kabelovky, pač Skype taky semtam používám a neměl jsem s ním problém. Připojení mám taky přes kabelovku...
Uživatelský avatar
Mirosz
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. lis 2005 12:24:57
Bydliště: Třinec - Praha

Příspěvekod majo » ned 04. pro 2005 16:35:42

Ahoj už jsem to vyřešil asi to bylo tím ,že jsem měl starou verzi a on novější aspon myslim ,že to bylo tím hlavně ,že už to jede :wink:
Uživatelský avatar
majo
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 10. črc 2005 0:43:11
Bydliště: Třinec

skype

Příspěvekod DIABLO » ned 04. pro 2005 16:43:05

Hlavně když zas všechno OK klape ne?:)
Uživatelský avatar
DIABLO
 
Příspěvky: 844
Registrován: sob 29. říj 2005 6:05:32
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Skype

Příspěvekod pecco » stř 07. pro 2005 2:27:20

majo píše:Cau potrebuji pomoct ohledne spojeni s uživatelem, ktery používa skype, ale nema internet pres kabelovku.Zkoušíme si zavolat ,ale píše nám to spojeni selhalo s neznámých důvodu . Je možne, že jsem chranění nějakým tzv. Firweelem (za chyby se omlouvam nevim jak se to píše) ,který nedovoluje spojení :roll: ?

Hlavně,že Ti někdo napíše,že je to možné a nerozumí se tomu.Víš,ten jeho úsměv a starost neber.Je to obyejnej debi*l!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Tohle už fakt nemá úroveň...

Příspěvekod Nithro » stř 07. pro 2005 8:46:30

pecco možná že si připadáš vtipný nebo jen potřebuješ neustlále rozdmíchávat "hadky", ale to že budeš za Gflionem a nebo za kýmkoliv jiným lozit a machrovat tim, že je budeš zesměšnovat, tak tim si uctu ani obdiv nezískáš. Spíš naopak! A myslím, že tohle není názor zdaleka jen můj. Očekávám, že se tady zas budete předhánět kdo mě víc urazí, ale jestě než sem neco napíšete zkuste nad sebou chvíli zapřemýšlet i vy, jak jste k tomu několikrát nabádali. Nejsem člověk který by vyhledával konflikty, ale některé věci a některé Vaše názory jsou opravdu zkreslené tím, že si myslite, že se Vám stala nějaká křivda. Já sám si myslim a i vím z toho jak se (EU)Malla mohl poznat, že on se žádné rozumné debatě nebrání. Mějte se a hezky zbytek dne.
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Re: Tohle už fakt nemá úroveň...

Příspěvekod R.O.S.I » stř 07. pro 2005 12:09:23

Nithro píše:pecco možná že si připadáš vtipný nebo jen potřebuješ neustlále rozdmíchávat "hadky", ale to že budeš za Gflionem a nebo za kýmkoliv jiným lozit a machrovat tim, že je budeš zesměšnovat, tak tim si uctu ani obdiv nezískáš. Spíš naopak! A myslím, že tohle není názor zdaleka jen můj. Očekávám, že se tady zas budete předhánět kdo mě víc urazí, ale jestě než sem neco napíšete zkuste nad sebou chvíli zapřemýšlet i vy, jak jste k tomu několikrát nabádali. Nejsem člověk který by vyhledával konflikty, ale některé věci a některé Vaše názory jsou opravdu zkreslené tím, že si myslite, že se Vám stala nějaká křivda. Já sám si myslim a i vím z toho jak se (EU)Malla mohl poznat, že on se žádné rozumné debatě nebrání. Mějte se a hezky zbytek dne.

V tom s tebou musím souhlasit! Kdyby si ten týpek nepomohl nakonec sám, tak se akorát dozví, že GFLion je d...l a Pecco je borec. S problémem mu nepomohl nikdo. Takže všechny příspěvky (i ten můj) jsou zbytečné.
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Re: Tohle už fakt nemá úroveň...

Příspěvekod Nithro » stř 07. pro 2005 15:39:10

R.O.S.I píše:
Nithro píše:pecco možná že si připadáš vtipný nebo jen potřebuješ neustlále rozdmíchávat "hadky", ale to že budeš za Gflionem a nebo za kýmkoliv jiným lozit a machrovat tim, že je budeš zesměšnovat, tak tim si uctu ani obdiv nezískáš. Spíš naopak! A myslím, že tohle není názor zdaleka jen můj. Očekávám, že se tady zas budete předhánět kdo mě víc urazí, ale jestě než sem neco napíšete zkuste nad sebou chvíli zapřemýšlet i vy, jak jste k tomu několikrát nabádali. Nejsem člověk který by vyhledával konflikty, ale některé věci a některé Vaše názory jsou opravdu zkreslené tím, že si myslite, že se Vám stala nějaká křivda. Já sám si myslim a i vím z toho jak se (EU)Malla mohl poznat, že on se žádné rozumné debatě nebrání. Mějte se a hezky zbytek dne.

V tom s tebou musím souhlasit! Kdyby si ten týpek nepomohl nakonec sám, tak se akorát dozví, že GFLion je d...l a Pecco je borec. S problémem mu nepomohl nikdo. Takže všechny příspěvky (i ten můj) jsou zbytečné.

diky za podporu takových jako si ty neni moc co se neboji řict co si mysli at to stoji co to stoji
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Tohle už fakt nemá úroveň..

Příspěvekod m+m » pát 13. led 2006 0:14:30

Souhlas NITHRO!!! kdo chce pomoc zasluží si UCTU.
Kto se stoho směje je K?K?T.!
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron